Jump to content
TheGames.PL More than games

Nowe Ciekawe Mapy!


Kr3aToR
 Share

Recommended Posts

kreator, to nie kwestia ze na naszych serwerach cs nie było wcześniej map nożowych

Było,owszem, i je wycofaliśmy, własnie z tego powodu ze przy modzie BF2 jak masz odznakę

i dostaniesz AWP nikt nie patrzył, czy to Knife map. I dzięki temu polowa serwera wylatywała z banem.

Kolejna rzecz, że najczęściej robili to "nieświadomi", ale po banie na wejście taki gracz raczej nie będzie

ponownie tu próbował wejść

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

*eaSy=** Wg mnie jeśli mapa się spodoba to raczej ktoś będzie grał.

hulkster "drops a bedziesz umial w nominacje wpisac nazwe mapy nr 5 ?" Nie wiem, dlaczego miałby być z tym problem. (Może taki niekumaty jestem ;D)

Co do drugiego ktoś może nie znać mapy, będzie ciekawy to wejdzie, spodoba się, podobnie może być z innymi.

A co do trzeciego, wystarczy mi zapewnienie, że kiedyś będą (oby w jak najkrótszym czasie :) ).

Link to comment
Share on other sites

Można chociaż spróbować.

 

___________________________

 

Albo można zrobić sondę czy dodać konkretną mapę

 

Chyba nie srałeś, chłope .. jeśli sonda powstanie i wygrają nowe mapy, oby .. To powiem tyle, że jestem za .. ale to się nie przyjmie, 3/4 graczy z serwra nie ma konta na forum .. Więc nie ma sensu, jeśli chcesz robić ankietę to rób .. zagłosuję za, jednak to się nie przyjmie :)

Link to comment
Share on other sites

Osobiscie skłaniam sie do tego, co mowia Raca i Fleszu.Nowe mapy maja sens kiedy jest duzo graczy chetnych po ich poznawania.A popatrzcie na przykladzie mapy cs_alpin.Gdy ona wygrywa to na serwerze zostaje góra 10-12 osób, z czego połowa siedzi na spekcie i czeka na koniec mapki i na nove vote:)

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi o to ze map nie ma tylko ze stare sa i jest w brut nie granych wogole

 

patrzac na mapcycle to grane sa glownie westwood rats snow pool tuscan i standardy takie jak nuke inferno dusty( kusilo mnie zeby napisac biusty)

 

 

chcialbym aby zmniejszyc ilosc map i jesli daloby rade zrobic staly mapcycle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...