Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na adminów...


Jony
 Share

Recommended Posts

Zabiłeś mnie z respa do tego momentu się zgodzę. Że inni nie potrafią robić screanów to nie moja wina sam widziałem jak jeszcze 3 osoby zabiłeś z respa ale nie mogłem tego uchwycić. Teraz powiedzcie mi cze gdyby zabijało was 12 letnie dziecko z awp na aim z respa nie denerwowali byście się?

po za tym pare osób które widzimy na screanach nadal gra na serwerze...

Link to comment
Share on other sites

Co Ty piszesz? Umiesz czytać ze zrozumieniem? "Proszę Cię na początku się dowiedz, a potem powiedz" mam 15 lat, a to jest jak każdy wie 3 lata różnicy więc nie myl tu mnie z kimś innym. Zabiłem jedną osobę z respa, nie żadne 3... Co w tym dziwnego, że grałem z awką? Nie wolno, "plułeś" się o to jakbym reg łamał. :x

Link to comment
Share on other sites

do dafffa plułem się że zabijałeś z respa a nie że z awp nie umiesz tego zrozumieć? (i powiedzmy szczerze piszesz non stop bo posty nabijasz)

Next, mam kandydatów do bana ale już mi się ku** nie chce zmieniać wszystkiego więc może napisze nicki i powody za co ban a wy po prostu wykonacie egzekucje? Jak ktoś by miał pretensje to po prostu włoże potrzebne screany bo będe miał je na kompie...

Jak "cóś" oto lista kandydatów:

Error- notoryczne raszowanie na aim_ak-colt2k3

Sah Dzahangir- -||- + tp na aim mapach (resp)

Lipa- granaty na aim mapach

DeVil- Tp na res przeciwników + rasz na aim mapach + granaty

Skunksik Pogromca [CENZUR] - Tp na res przeciwników, wchodzenie na txt

 

załączam jednego screana

post-187-15487743510811_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

fleshu i dav.. nauczcie sie edytowac posty a nie co moment przeplatacie swoje posty naprzemian... wiem ze to dobry sposob na nabicie postow ale lekko irytujacy xd

 

jak ktos moze to niech banuje osoby co wskazal johny, niektore juz kojarze z lamania regulaminu wiec troche to potwierdza zarzuty johnego co do nich...

 

FleeSzzUuu

Nie potrzebuje nabijać postów.

a irytujące to by było jak dopisywałbym wszystko do poprzedniego

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

den o czym ty tu se plenisz ? Za dużo używasz znaków zapytania. Podałem liste graczy których trzeba zbanować a ty wylatujesz z jakimś textem o pomówieniach i oszczerstwach... Włożyłem potrzebne dowody tyle, nie wiem co ty odpier*alasz za przeproszeniem bo ja z tobą już dawno skończyłem. (gdy zobaczyłem twoje zdjęcie na nk naprawdę mi się zrobiło żal że się kłóciliśmy, bo wiem że dużo w życiu przeszedłeś tak wyglądając). A wygrażać policją to możesz tam wiesz na podwórku. Nie udzielaj się do mnie już ci to mówiłem z 10 razy.

Link to comment
Share on other sites

Maju czyżbyś weszła w skórę DaV'a i spamujesz postami ? Bo nic nie wniosłaś do tematu jak den, i nie wiem o co Ci chodzi...

 

Koleś ogarnij się bo robisz tylko ty zadymy bezsensowne... spamuje postami ?? Wiesz co to odpisywanie? Nauczyli cię tego w szkole, czy już twój móżdżek fiu fiu... Pozwalam sobie na pisanie postów bo nie chodzi mi o głupią literkę przy wyrazie "posty" tylko wyrażam swoje zdanie, więc nie pier, że spamuje, bo mnie dobijasz -.-

Jak byś nie zauważył to Maja zrobiła to samo "wyraziła opinie" (bardzo trafną i podobną do mojej)

 

Bez odbioru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...