Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na adminów...


Jony
 Share

Recommended Posts

Dziś od samego rana widziałem tylko Kurde... Wlepił 2 bany i po 5 min grania się zmył. Przez 6 map narobiłem z 20 albo i 30 screanów między innymi za:

rzucanie granatów na aim, knife i awp

rasz na aim

strazły z respa na awp i aim

różnego rodzaju czity... np widoczne aimy...

podszywanie się pod adminów...

nie wspomnę już ile razy ktoś strzelał z zeusa...

już mi się nie chce robić screanów prosze aby częściej był na serwerze admin lub wyznaczyć jakieś dyżury...

Serwer na tyle się rozbestwił że gośćz wh jest w top15...

Co jak co ale myślałem że na tym serwerze tak się nie stanie bo grali sami ogarnięci ludzi a teraz nooby którzy ogarniają a po wyjściu adm z serwa robią wolną amerykanke...

Link to comment
Share on other sites

rzucanie granatów na aim, knife i awp

rasz na aim

strazły z respa na awp i aim

różnego rodzaju czity... np widoczne aimy...

podszywanie się pod adminów...

nie wspomnę już ile razy ktoś strzelał z zeusa...

Serwer na tyle się rozbestwił że gośćz wh jest w top15...

 

Konkrety proszę. Wtedy zostaną wyciągane konsekwencje

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Konkrety? Tyle ludzi łamało zasady że sens robienia screnów przestał istnieć nonsteam rządzi, a ja się już tak WKURZYŁEM że wyszedłem na specta i nie grałem...

Najbardziej nieogarnięty był MALUSM który na każdej mapie rzucał granatami od awp po aimy... na dodatek gra do tej pory na serwerze.

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej nieogarnięty był MALUSM który na każdej mapie rzucał granatami od awp po aimy... na dodatek gra do tej pory na serwerze.

 

Widziałem kolesia, zupełny nie ogar, he na aimach, nozowkach, bron na rtd...

Najczęściej jest tak, że jak zacznie jeden to potem reszta robi to samo, a czemu? "Bo on to ja też musze..."

 

Pasowało by coś z tym zrobić, tylko co :confused:

Link to comment
Share on other sites

Johny rozumiem twoje oburzenie..ale.. zrozum jest niedziela:

dzien wolny

niektorzy spia albo zdrowieja po zabalowanej nocy , ktos moze wyjechal z rodzina itd itp..

a co do moich 5 min.. wyszedlem bo musialem mialem obiad i wyjazd

 

pzdr;)

 

ps: zawsze mozna wrzucic liste nickow do banowania ;)) jak ktos cos przyuwazy

Link to comment
Share on other sites

zrobiłem ponad 20 screnów ale jak za 3 razem ktoś mnie zabił na zeusie z broni, wyszedłem z csa patrze na steam/friends i żadnego dostępnego adm to mnie ku**a szał ogarnął i wszystko usunąłem bo to nie jest moje zadanie aby dbać o serwer na który czasem wejdzie kurde... W ogóle forum zaniedbane, co jedyne widzę za nowy wątek ? Skargę i czasem przewinie się podanie o adm.... Spam box prawie w ogóle nie używane a na serwerze już nie gra stara ekipa tylko nieogarnięte dzieci po 12 lat...

Link to comment
Share on other sites

Stary! widzę że to ty jesteś nie ogarnięty i to konkretnie...

tak 20 SS admina nie było na steam to wywalilem - czyżby foch ?

daj mi serwer na którym admin siedzi 24/7 to po pierwsze.

po drugie forum zaniedbane? hmmm lepiej żeby takie "stało" (skarga, podanie) niż żeby spamowały takie głupie dzieci jak ty.

I po trzecie już tak na koniec - jeśli piszesz że to nie jest twoim zadaniem "dbać o serwer" to powiem ci tak jak poprzednik -Nie truj dupy !

 

PS. Dlaczego nie podałeś nicku z serwera tylko zarejestrowałeś się na innym ??

masz może jakąś tajemnice związaną ze swoim nie ogarnięciem ?

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

dav przestan kurna nabijac posty bo zginiesz marnie

uczestnictwo w zyciu forum to nie :

-odpopywanie tematow

-i wpierdzielanie swoich 3 groszy do tematow wyjasniopnych

 

admini juz wystarczajaco wyjasnili w tym temacie komus

kto nie rozumie ze nie jestesmy 11 latkami ktory po za cs nie maja

zycia

 

wiec oszczedz sobie

Link to comment
Share on other sites

tak to ja Johny_Killer, mam coś nie tak ze starym mailem i nie mogłem się zalogować...

I nie chodziło mi tu o obrazę adminów tylko o to aby chociaż jeden był na steam'ie. Wystarczyłoby jak jeden z adm tylko obejrzał czy ktoś pisze raz na 30 min to tak dużo? "ze nie jestesmy 11 latkami ktory po za cs nie maja zycia" co do tej wypowiedzi jeżeli się stawia serwer to... (każdy dokończy sam)

Persenik ta ? :D

(znasz coś mocniejszego może być na receptę xD).

Link to comment
Share on other sites

nie wiem gdzie to wpisać więc pisze tu:

Dzisiaj gram na serwerze FFA graczy 3 vs 3 fajnie się gra po chwili wchodzi gość na wh który skanował wszystko przez ściany z awp... i co? pisze do bQ on wchodzi a tu dupa nie ma admina. To pytam się do kogo w takiej sytuacji mam się zwrócić ??

Link to comment
Share on other sites

Johny bylo sie przedstawić

to odrazu bym zaczął od propozycji czegos mocniejszego :P

 

1.sry Fleszu ze posta zedytowalem, okazuje sie ze zle

2.a mojego steama nie masz,moglem Ci zmienic maila na stanym loginie

i nie bylo by problemu

3.nie jest jak chyba gdzies napisales 4 adminow,jest 12

no ale jak widzisz i tak jest problem,bo kazdy cos robi

a ze kryterium jest takze wiek, to rozumiesz, od pewnego robi sie tez inne rzeczy

moze jabym zaczal od 10 latkow mialbym adminow 24/h

Link to comment
Share on other sites

Z tym mailem to kit... sam mówisz że wiara Ci truje dupę co chwile więc już Ci nie pisze na steamie z 2 miechy. Dzięki FleeSzzUuu że uważasz mnie za dziecko :) chcę tylko przypomnieć że jesteśmy w tym samym wieku. A screanów w tedy nie włożyłem bo mi się nie chciało obrabiać(było jeszcze ich pare ale tamte właśnie skasowałem) więc jeżeli już widzisz że nie kłamałem co do łamania reguł przez innych możesz mi przyznać racje ^^. Aha i zobaczcie reakcje teraz a wcześniej, gdy myśleliście że jestem jakimś nieznanym graczem to zajazd w ch** a jak włożyłem te marne screany i powiedziałem że ja to jaaaa xD to co innego... Dobrze by było jakby podejście do gracza było zawsze takie samo nie ma równych i "równieszych".

Edited by Jony
Link to comment
Share on other sites

Nie to że nie wierzyłem... sam wiesz że nie ma dowodów to tak jak by nie było sprawy...

(na początku było spokojnie ;p)

A tak w ogóle to co można napisać jak gość się rzuca bo granaty, bo zeus bo to bo tamto (bez dowodów przypominam ;p) i na dodatek pretensje bo nie było admina - Johny nie wiem jak mogło Ci coś takiego do głowy przyjść xD (dziecko ;p ) A jak napisałeś ze to Ty to większość zmieniła sposób pisania postów bo wiedzą ze byleś @ to po pierwsze a po drugie to to ze nie byłeś "aż takim nie ogarniętym" dzieckiem xD

Link to comment
Share on other sites

hahaha dora wypowiedź ta powyżej xD

 

Teraz na poważnie gracz Dav ten który stara się tutaj o admina notorycznie łamie reguły np stzrlanie z respa na aim mapach tu na ponizszym dowodzie widać jak po 3 s już leże (tzn zabił mnie po około 1 s) poza mna zabił tak jeszcze z 3 osoby ale nie udało mi się uchwycić godziny więc dupa...

pierwszy screan jest troche niewyrazny ale to przez to ze zmieniłem format mam go w innym formacie i wszystko widac wiec looz w 2 nie uchwyciłem CT moj błąd...

post-187-15487743506211_thumb.jpg

post-187-15487743507029_thumb.jpg

post-187-15487743507868_thumb.jpg

post-187-15487743508615_thumb.jpg

post-187-15487743509333_thumb.jpg

Edited by Jony
Link to comment
Share on other sites

hahaha dora wypowiedź ta powyżej xD

 

Teraz na poważnie gracz Dav ten który stara się tutaj o admina notorycznie łamie reguły np stzrlanie z respa na aim mapach tu na ponizszym dowodzie widać jak po 3 s już leże (tzn zabił mnie po około 1 s) poza mna zabił tak jeszcze z 3 osoby ale nie udało mi się uchwycić godziny więc dupa...

pierwszy screan jest troche niewyrazny ale to przez to ze zmieniłem format mam go w innym formacie i wszystko widac wiec looz w 2 nie uchwyciłem CT moj błąd...

 

Zabiłem Cię z respa, owszem, ale było to tylko raz (a nie jak piszesz 3 :x) Nie zrobiłem tego specjalnie, ale nie będę się tu tłumaczył, kare już dostałem. Po za tym przez całą mapę miałeś do mnie jakieś głupie "ale", a to że "gram z awp" (od kiedy nie można?), a to że mam "12 lat"... Proszę Cię na początku się dowiedz, a potem powiedz :], a jeżeli mnie nie lubisz to powiedz to.!

Kolejna rzecz: "notorycznie łamie reguły" notorycznie-cały czas, często. Uważasz że "notorycznie łamie reg? Pokaż dowody, 1 raz mi się zdarzyło. No i jeszcze jak grałem pierwszy raz na srv to miałem luka z bronią, potem już wiedziałem co i jak.

P.S Nie ubiegam się już o admina (przynajmniej po opiniach tak sądzę)

Pozdro :up:

Edited by ~DaV
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...