Jump to content
TheGames.PL More than games

Malysz - skarga na admina


Recommended Posts

Witam. Sprawa prezentuje sie nastepujaco. Dostalem na mapie de_inferno bana od admina Malysz chyba za wh ;x Odwolanie od bana juz zlozylem, na ss widac, ze jestem czysty. Dal mi tego bana praktycznie Z DUPY, ss'y robione w momencie, w ktorym nawet gdybym cos mial, nic by nie bylo widac. A to dlaczego? Po pierwsze dlatego, ze admin ze statami zamykajacymi, po drugie, nawet nie wszedl na spect, zeby sie przyjrzec, ss'y zrobil mi, kiedy byl normalnie w grze. I co to ma byc pytam sie? Co, ktos ci powiedzial, wez no go zbanuj, bo za dobrze idzie? Faktycznie, tobie szlo fatalnie, wiec moze dlatego zwrociles uwage na moje staty :X Na przyszlosc zanim zbanujesz osobe grajaca na STEAM, wejdz z laski swojej na spect i poobserwuj chociaz KILKA AKCJI, nagraj demo czy cos, bo sila takich serwerowni opiera sie wlasnie na takich graczach ze steam, a nie na jakichs wy*****kach z ns'a, z ktorych polowa gra na skryptach na recoil i innych badziewiach... Smiech po prostu sam masz steam, trzeba bylo napisac do innego admina, widzialem Wrona chyba wchodzil na serw to pewnie byl on na steam, zeby wszedl i zobaczyl, zaoszczedzilbys klopotu, najwyzej kolega by cie wysmial i tyle.

Edited by Mow mi SZOPIE
Link to comment
Share on other sites

Szopie nie spinaj się tak. Wiedz że jeśli admin podejrzewa że możesz coś mieć to ma pełne prawo zrobić ci ss abyś je wrzucił na forum. Zgadzam się z tobą tylko co do tego że Małysz rzeczywiście powinien zejść na spect i cię poobserwować ale może bał się ze wyłączysz czity( bo większość osób, mająca czity widząc admina na spec tak robi). Dam ci UB ale weź się uspokój szopku :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ale jakie bal sie? Na jakiej podstawie mogl w ogole podejrzewac, ze cos mam skoro mnie nie obserwowal? Na podstawie statow? Ktos tu jest chyba niepowazny..

 

A spinam sie, bo to moj pierwszy ban za cheaty w zyciu, a jakby sie przyjrzec to na steam troche godzin przegranych mam, a i wczesniej jeszcze na nonsteam sie pykalo.

Gralem na roznych serwerach nonsteam'owych, ale takze na takich serwerowniach jak cscenter czy rzeznia. Nigdy zaden admin nie robil mi ss'ow ani nie dal bana za uzywanie wspomagaczy... Poczekajmy az wypowie sie Malysz, chcialbym tu uslyszec 'przepraszam' i podamy sobie rece. :))

Edited by Mow mi SZOPIE
Link to comment
Share on other sites

Na jakiej podstawie mogl w ogole podejrzewac, ze cos mam skoro mnie nie obserwowal? Na podstawie statow? Ktos tu jest chyba niepowazny..

obserwować kogoś da się bez wchodzenia na specta... np. po śmierci

 

chcialbym tu uslyszec 'przepraszam' i podamy sobie rece. :))

nikt Cie tu przepraszać za zrobienie screenów nie będzie.

Ewentualnie za pomyłkę z "miałeś bana".

 

Aha, wlasnie dostalem kolejnego bana od Malysza z przyczyna 'miales perma', mimo to, ze dostalem juz ub.

admin też człowiek - pomylić się może.

 

I jak tu sie nie spinac na takiego buca?!

dostajesz UB, a następnie bana na 2 godziny za obrazę

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...