Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o admina BF2 [B]a[R]y[S]


barys
 Share

Recommended Posts

Tytuł tematu: Podanie o Admina BF2 a[R]y

Nick: a[R]y

Wiek: 16

Steam_ID: STEAM_0:0:25755962

Staż w CS: 5 Lat

Datę rejestracji na forum: 15.02.2011

b_560x95.png

Od kiedy u Nas grasz - pol roku tem ugralem non stop i teraz znowu (miałem problemy z kompem )

Powód ubiegania się o Admina: Moim powodem sa nadmierni cheaterzy z rana nieda sie czasami grac a i niezawsze sa admini dostepni i poziom cheatowania wzrasta z rana jak i w południe

Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Jestem często online pomagam admina w ogarnianiu cheaterów potrafie ogarnac amx. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Link to comment
Share on other sites

jestem na NIE

 

mało postów

dopiero co się zarejestrowałeś na forum

nie znam

 

 

Jeżeli banlista wskazuje ze Rebel dostał screany na forum to niech je pokażą i udowodnia Rebelowi ze "cheatowal" co jest niemozliwe jak nie to zamykamy temat a Rebel ma unbana

:cool:

ta wypowiedź oznacza, że nie masz nawet pojęcia w jaki sposób działa zrobienie komuś screenów

Link to comment
Share on other sites

Mam chwilę wiec się wypowiem w twoim temacie.

Zacznijmy od tego że niedawno założyłeś konto na forum.

Szczeże mnie to tak bardzo nie rusza ale reszta kolegów ma taki sentyment do tego.

Gra na serwerze.

Niestety będe bardzo niemiły.

Grałem kilka razy z Tobą i niestety nie było to zbyt miłe.

Używasz wulgaryzmów i wyzywasz innych graczy niestety to mnie bardzo rusza.Kultura osobista jest bardzo ważna.

Ja naprawde nie mam tolerancji do osób które traktują innych graczy jak "Ścierwo"(jeżeli kogoś uraziłem tym w "" bardzo przepraszam.)

amx to rzacz której można się nauczyć,z cytatem maciaSa przypomniał mi się jeden admin który nie potrafił się ogagować(nie będe zdradzać jego nicku ale go pozdrawiam ^^)

Jestem na tak i na nie.Popraw się a napewno nasz Mistrz da Ci szansę(Chyba^^)

Link to comment
Share on other sites

Grałeś już tu kiedyś pózniej miałeś przerwę dosyc długą. Na forum od niedawna ; ] Hmm... Szczerze mówiąc musisz się trochę postarać podpowiadaj adminom wskazuj kogoś podejrzanego pokaż, że ogarniasz odwiedzaj forum ; ] A ja będę na TAK alee... nie tak szybkoo musi minąć trochę czasu

 

PS. Frago jesteś fanem Justina? To tak jak ja świetnie piękny avatar.... Jeśli chcesz to możesz dołączyć do mojego fun clubu :) Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych http://www.onjestpedalem.pl ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...