Jump to content
TheGames.PL More than games

odwołanie od bana nr 13344


Recommended Posts

Dla mnie chyba po zawodach

 

bixter

Junior Member

Pedex

Zarejestrowany:

Feb 2011

Postów:

6

 

alleluja

On mi napisał:

screenow nie bo usunalem mam osob ci potwierdzi ze ja na czitach nie gram
Edited by Fr@gomenI
Jak Ci to napisał to to zaznacz ;d
Link to comment
Share on other sites

NIE MIALEM WH NAPRAWDE !!!!!!!!!!!! Nie wiem jak udowodnic poniewa szukałem screena na kompie i nie znalazłem

 

Drugi post:

 

On mi to napisał prv.

Sorry, nie wszystko jeszcze potrafię, ale się staram

 

 

Tego nie napisałem noob zmyśla

Edited by Grz3s!3k
dublujesz posty
Link to comment
Share on other sites

Na wstępie napiszę, ż e screeny nie zapisały mi się na kompie. Nawet nie mam folderu ze screen. Wczoraj 22-02-2011 - 20:13 dostałem bana niby za WH. Nigdy ich nie miałem i nie zamierzam mieć.Jak bym miał to bym wstawił. Nie wiem jak mam się wybronić skoto nie mam dowodów. Szukałem we wszystkich plikach na kompie tego screena ale nie znalazłem. Uwierzcie mi. Nie czitowałem. lubie wasz serwer, ponieważ jest przemyślany. Bardzo zależy mi żeby tam grać. Mam 5k fragów i 21 odznak. Poco mi wh.

 

Z poważaniem BixteR

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tak. Znam już trochę Bixtera z serwera. Grał bardzo często i nie widziałem nigdy żeby miał wh. Po prostu umie trochę grać i tyle. Ja go nie próbuje bronić ale jak by miał grać na wh to robił by to pewnie na początku swojej kariery na tym serwerze a nie jak już powbijał prawie wszystkie odznaki .

 

A co do tych ssów to może się stało tak, jak z tym kolesiem co mieliście go testować, albo Rebel coś schrzanił przy ich robieniu, albo jednak miał wh.

 

 

Pzdr Wrona ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po co ta rozkminka.. (Teraz piszę z przekazem do Thermala) Jeżeli ma być więcej takich przypadków to może wymyślmy jakiś konkretny plan działania? Jak widać podobnie było z Rebelem. Tylko że on kupił steam, Ja też wiele razy grałem z Bixterem i nic nie widziałem ale to go nie usprawiedliwia. Ss'y powinny się znaleźć tu na forum i koniec biadolenia!

Link to comment
Share on other sites

Data otrzymania kicka\bana: 22-02-2011

Godzina: 20:13

Nick Admina wręczającego: Silence~

Nick Gracza zbanowanego BixteR

Uzasadnienie kicka\bana: WH

Treść odwołania: ...

Dowód uzasadniający odwołanie:

 

http://img442.imageshack.us/i/dedust20000il.png/

 

http://img823.imageshack.us/i/dedust20001ga.png/

 

http://img203.imageshack.us/i/dedust20002fy.png/

 

Nigdy nie miałem i nie zamierzam mieć, Gram 3 lata w CS oczywiście z przerwami. Nie znoszę ludzi, którzy grają za pomocą SH, AIM, WH.

Proszę przypatrzeć się screenom, i dać mi UB, bardzo mi na tym zależy

 

 

BixteR

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiają Mnie te plamy na lewej ścianie screena 2 i 3. Może to kwestia tego, że masz tak rozjaśniony ekran.

Na screenie nr 1 w prawym dolnym rogu jest coś, jak by część ak-47.

Nie wykluczam opcji, że chciałeś coś zatuszowac.

 

Poczekam na razie na opinię innych adminów, i potem zadecydujemy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...