Jump to content
TheGames.PL More than games

skarga na admina Maja


Recommended Posts

więc tak może nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego że żeby gracz dostał bana za wh czy aima to najpierw pasowałoby nagrać demko bo czasem ss nie wystarczy a to wymaga nagrania czasem dwóch rund a czasem 5, wiec wcale sie nie dziwie temu ze dostal tego bana dopiero po kilku rundach a takie teksty w stylu czemu admin go jeszcze nie zbanowal sa nie na miejscu jesli ten siedzi na spect i pewnie nagrywa demko

Link to comment
Share on other sites

PS. za nieodczekanie 1 bana też perm mu się należy (FoXoI').

 

hm.. ciekawe historię Maju opowiadasz, po 1 :] 1 bana oddczekałem :] 1godzinka tylko ;) po 2 dopiero po banie cię nie ładnie nazwałem wiadomo jak.. a z tym dzieckiem to też przesadziłem, i spamowałem komendą "say_team HUGO MA AIMA" dopiero później powiedziałem " ten admin to dziecko jakieś widać od razu..." a po za tym dlaczego za tego bana na godzine teraz mnie banują co wejdę na serv ? to jest fer ? oddczekałem godzinę a teraz pan "Mariusz_dominator_pudzianowski" banuje mnie jak tylko wejdę, ponieważ "nie oddczekałem 1 bana" co jest bzdurą nie wiem przez kogo wymyśloną.. Maję przepraszam za moje zachowanie, bo faktycznie grubo przesadziłem... lecz w twoje zachowanie było też nie fer w stosunku do mnie.. tyle chciałem powiedzieć.. proszę o nie banowanie mnie :x

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sensu dochodzić czy ktoś kłamie czy nie, pytanie jest tylko czemu obie strony nie piszą wszystkiego co się działo. Odbanowałem Foxoi (z wyjątkiem bana Maj-i który minął) ze względu tego, że tamte bany były "niby" za aktywnego bana? Sądzę, że obie strony powinny wyciągnąć wnioski z tej dyskusji. Nie byłem świadkiem tego zdarzenia dlatego nie wypowiadam się zbytnio ale uważam, że sprawę można zamknąć.

Tyle ode mnie

Ynex.

Link to comment
Share on other sites

i spamowałem komendą "say_team HUGO MA AIMA" dopiero później powiedziałem " ten admin to dziecko jakieś widać od razu..."

 

Właśnie po takim jednym zdaniu można łatwo stwierdzić wiek, jak i IQ.

Normalny człowiek co by zrobił? - Tak, pomyślałby ..

Pomyślałby o tym, że admin może robi coś innego, może gada przez telefon, może rozmawia z kimś w pokoju. Ale nie, najlepiej jest spamować.

Nie lepiej w takim wypadku wyjść z serwera i wrócić jak wyjdzie ten cheater?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...