Jump to content
TheGames.PL More than games

skarga na admina Maja


Recommended Posts

Chciałem zgłosić skargę na admina Maje która dziś rano będąc na serverze zamiast sprawdzic gracza o nicku "Hugo" wolala siedziec i nic nie robic przez pol mapy!!! Kiedy gracze zaczeli sie denerwowac i pisac rozne przeklenstwa ze Hugo ma wh itd oraz zeby admin sie ogarnal i sprawdzil tego gracza to Maja zamiast sprawdzic tego czitera wolala pokikowac pare osob ze przeklinanie w tym mnie oraz zbanowala gracza o nicku

FoXoI' poniewaz teraz przeklnal i powiedzial troche za duzo ale to lepiej zeby gracze sie wypowiedzieli na ten temat i prosze o odebranie jej praw adminowskich.

Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Rowniez podpisuje sie pod tym tematem. Maja weszla, to byl chyba aztec?? Wszyscy do niej czesc Maja hej hej, wez no zobacz tego Hugo, bo odpalony gra. Ona ani czesc, ani pocaluj mnie w du..., gra sobie dalej. Pod koniec mapy zaczelo sie robic goraco, duzo ludzi ponosilo, bo cheater gral dalej bezkarnie, wiadomo - sportowa zlosc. Ona zamiast wejsc na spect, spojrzec i zbanowac, strzelila 3 czy 2 kicki uczciwym graczom, a na spect raczyla wejsc dopiero na ostatniej rundzie mapy heheh, coz za ironia. Na nastepnej mapie minelo jeszcze dobre pare rund zanim gosc zostal ukarany..

A pozniej jeszcze smieszna sytuacja, jakis gosc dostal bana na 5 min z przyczyna 'ss'y na forum' :P Nie wiem to chyba za podszywke mialo byc :D

Edited by Mow mi SZOPIE
Link to comment
Share on other sites

Witam,Wypowiem się w tym temacie.

 

Zacznijmy od tego co pisał maciaS niezależnie od tego ilu jest cheaterów nikt nie ma prawa bluzgać.

 

Admin to też człowiek może nie zobaczyć waszej informacji o tym że jest Cheat.ale w tym momencie Wy nie musicie się unosić honorem i dumą i przeklinać i pokazywać jakie z was "Dorosłe" osoby,każdy kretyn potrafi przeklinać.Maja zareagowała ze zbanowaniem gracza i to sie liczy a wy się obrażacie o to że dostaliście kicka? Admin w niczym nie zawinił ponieważ to nie jest maszyna i nie ma oczu wokół du*ki więc pamiętajcie że jak admin jest,dopilnuje sytuacji.Tyle odemnie.Dowidzenia.

Link to comment
Share on other sites

Admin to też człowiek może nie zobaczyć waszej informacji o tym że jest Cheat.ale w tym momencie Wy nie musicie się unosić honorem i dumą i przeklinać

 

Shocer, moze i moze nie zauwazyc, ale zeby nie doslyszec? heheh

I jak juz wczesniej wspomnialem, to nie byl TEN moment, tylko jakies pol mapki po pierwszych skargach na tego gracza.

Edited by Mow mi SZOPIE
Link to comment
Share on other sites

z firiasem musze sie akurat zgodzic. Wiem ze nas ponioslo i slusznie dostalismy kicki ale cziter bezkarnie siedzial chyba z pol torej mapy... W dodatku Maja slyszala jakos w polowie mapy aztec ze jest cziter i nie reagowala... Dala bana dopiero na inferno czyli mapke pozniej

Link to comment
Share on other sites

Macias - Racja

Mariusz - Racja .. lecz jedno małe ale.. ciekawe jak ty byś się zachował gdybyś 3 razy kicka dostał- później bana tylko za to że się pytałeś za co 1 kick ? wkur.. się bo to normalne chyba.. może za bardzo mnie nerwy poniosły ale jak to powiedział ktoś admin też człowiek czyli gracz też człowiek, a wkur.. sie jest rzeczą ludzką..

 

a co do tego że admin "nie ma oczu w du.. czy tam gdzieś.. jak by nie było admina obowiązek to jest żeby sprawdzać zgłoszenia graczy, moim zdaniem admin powinien być odpowiedzialny za swoją funkcję .. admin też może pograć, prawda. ale jak cały serv spamuje ze jest czit a ona sobie gra i ma w dupie głęboko proźby graczy i wylatuje z haslami ja tu jestem admin k..a :] do teraz nie wiem za co ten 1 kick ;x a ban wiem za co.. za uporczywość w pytaniu za co 1 kick...

 

a co do shocera czy jak to tam, wcale wtedy nie przeklinałem :> dopiero po banie mi zyłka na dupie pękła z wiadomych powodów

Edited by FoXoI'
Link to comment
Share on other sites

rozumiem że się unosicie ale gdybyście wiedzieli ile czasami osób potrafi pisać ze ktoś ma wh to nawet sobie tego nie wyobrażacie, gdybym za każdym razem miał schodzić na spect to bym wcale nie mógł grać... nie zawsze tak jest ale zdarza sie:) więc gdy dostaję taką informację albo sam widzę ze gość np jedzie cały czas z headami to nie schodzę na spect od razu tylko najpierw sprawdzam jak padne jeśli nic nie widzę to patrze jeszcze raz albo dwa i dopiero jeśli wydaję mi się że coś ma to schodzę na spect i nagrywam

 

co do kicków to wasze zachowanie choć potrafię zrozumieć to nie pochwalam, a co do tego że ciągle piszecie że jest cheat to też nie dobrze bo przez to On może wyłączyć i nie uda się go złapać dlatego apeluję napiszcie wtedy jak gra i jeden raz zwykle styknie, choć lepiej napisać na steam do grającego admina albo choćby na @say a nie spamowac tymi wiadomościami na normalnym say

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co wam powiem? Was wkó**** że ona was nie słuchała, mnie wkó**** to co wy tu piszcie.

Po pierwsze admin ma rozum i nie musi robić tego co wy jej karzecie. To on powinien widzieć że ktoś ma czity a nie wy. Jeśli natomiast tak jest to mówicie raz lub dwa i koniec a nie spamujecie że ktoś ma czity. A to że ona na specta nie zeszła to nie oznacza że go nie lookała. Przecież można to również robić po zgonie. Może zdarzyło się tak w danej chwili nie zauważyła nic podejrzanego. Zwróćcie też uwagę na to że jak tak dobitnie tak ją informowaliście o tych czitach to pewnie jak by zeszła na tego specta to ta osoba by je pewnie wtedy wyłączyła i też by było źle bo nic nie widzi.

 

 

 

Właśnie mnie coś takiego wkórza że jak jakiś gracz napisze aby ktoś dostał bana to admin musi natychmiast go zbanować :down:

Dlatego wyluzujcie :cool:

Link to comment
Share on other sites

dobra ale ona do nas z tekstami jakimis wyjezdzala itd... rozumiem ze przeklinalismy ale ona takze i mowila ze mamy sie zamknac i po deadzie nie sprawdzala go tylko wtedy jak my juz zaczelismy sie unosic co niektorzy dopiero wtedy a jak na pcoztku grzecznie prosilismy to nie sluchala dopiero jak musielismy sie wkurzyc!!! to tyle!

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę sobię rano spokojnie na serv, nie dlatego że ktoś mi napisał że jest cheat ale po to by sprawdzić czy jest ok i by pograć. Nagle gdy ktoś powiedział że mam adma usłyszałam "banuj czitera" no to ok poszłam na spec ale teraz kogo? pokolei zaczełam sprawdzać, w międzyczasie zauważyłam że gracz fresh napisał "brzydkie słowa" (no to poszedł kick- niznosze hamstwa), widzicie admin nie jest bogiem i nie widzi odrazu kto ma czity, no to sprawdzałam dalej, nagle usłyszałam (ktoś się wkońcu pofatygował by krzyknąć), że to Hugo ma czity no to ja bach na niego poobserwowałam zrobiłam ss i ban. W między czasie gracz o nicku FoXoI' zdążył nazwyzywać mnie od "dzieci" - to jeszcze znosze, "admina za sms" - to nawet zabawne, ale jak 3 razy powiedział na mnie "su*a je****" niewytrzymałam. Dlatego też gracz ten niezasługuje na granie na naszym serv.

 

Następnym razem ochłońcie trochę zamiast naskakiwać na ludzi. Jak mamy czita na serv dużo ludzi piszę mi na steam odrazu mówi co i jak, a gdy admin wchodzi i nie wie kto ma zawsze można mu przekazać poprzez u@.

PS. za nieodczekanie 1 bana też perm mu się należy (FoXoI').

Link to comment
Share on other sites

nagle usłyszałam (ktoś się wkońcu pofatygował by krzyknąć), że to Hugo ma czity no to ja bach na niego poobserwowałam zrobiłam ss i ban.

 

Hahah coz za NAGLE olsnienie. Po prostu poleglem w tym momencie. Kazdy jeden gracz na serwerze w tamtym momencie byl swiadom tego, ze chodzi o gracza Hugo, ale Ty uslyszalas to NAGLE przed ostatnia runda aztec'u? A ban? BACH poszedl dopiero po kilku kolejnych rundach inferno...

Link to comment
Share on other sites

"Kazdy jeden gracz na serwerze w tamtym momencie byl swiadom tego, ze chodzi o gracza Hugo "

 

HMMM inaczej się nie da odpowiedzieć jak:

To po jasną ******* darliście się jeden przez drugiego zamiast napisać albo powiedzieć o kogo chodzi.

Po samym krzyku "Cziter na serv, przeciez to widać cziter z wh" miałam magicznie stwierdzić że to Hugo.... chyba za dużo jasnowidza Macieja się naooglądałeś.

 

 

 

ps. Mnie i Maciasa w to nie mieszaj :PP

Edited by paczek
Link to comment
Share on other sites

Maja tak jak powiedziałas " pokolei zaczełam sprawdzać " ale Maju czy trzeba sprawdzac gracza co ma staty 3:9 albo tego czitera co miał staty 55:4 czy nie było widac że cos ma ? A pozatym tylko powiedziałaś, że nie lubisz hamstwa to czego da mnie powiedziałaś takie słowa oto cytuje: " zamknij kurwa ryj ja tu jestem adminem" każdy gracz który był wtedy na serwie może potwierdzic że tak na mne powiedziałaś.

I prosze Cie teraz o to żebys się z tego wytłumaczyła bo powiedziałaś, że nie znosisz hamstwa a sama jestes hamska. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...