Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od [bana] + screeny


Recommended Posts

Co do mojego bana to potwierdzam że dałem go po to aby wrzucił ss na forum po prostu za szybko kliknąłem i niechcący dałem bana za ping. Co do bana to na wrzucenie ss jest chyba kilka godz a nie kilka dni, a do tego dochodzi to ze wchodził na aktywnym banie więc marnie widzę twój los :P

Link to comment
Share on other sites

wiem tylko myslalem ze ss mi nie zrobiles a tylko majtles sie ze za duzo dales za ping. a jak mi ten admin packo czy jakos tak kazal wrzucic te ss to myslalem ze ich nie mam ale mialem na innym cs. ale jak mi powiedzial ze poszukaj tych ss to znalazlem je i wrzucilem odrazu

 

widze ze nie doczegam sie ub za screen. Moze jest jakas mozliwosc zeby dostac ub nie wiem zrobic 25 reklam dla sieci na forach lub jakas grafike bo na grafice tez sie znam albo plugin zrobic dla was lub cos w tym stylu albo poradnik napisac wiec jak dostane ub za screen czy mam cos zrobic ?

zALEZY MI NA TYM SERWIE BO GRAJA TU MOI KUMPLE NA SERWIE Z KLASY TACY JAK SzPyRuS_Pl lub Semek , WIELO albo Ama_btm I JESZCZE CHYBA KILKU GRA ALE NIE ZNAM ICH NICKOW

 

dostane tego UB czy mam szukac inna serwerownie?

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...