Jump to content
TheGames.PL More than games

Nowy serwer


SzpyruS
 Share

Recommended Posts

Mam propozycje tyczącą się servera gg.

Ja zmieniłbym go na server aim/awp, bo np. gdy w nocy jest mało osób a są dosyć duże mapki , a bezsensu się szukać np. po dd2.

Mogę się założyć że więcej osób będzie grało na aim/awp niż na gun game.

Poza tym na ten server prawie wg. nikt nie wchodzi.

KOŃCZĄC. Proponuję zmianę servera gun game na server aim/awp.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dzien dobry.

jestem nowym graczem , lecz prosze mnie nie ignorowac.

jak najbardziej zmiana powinna nastapic ze wzgledu na frekwencje.

jak wiadomo mapki awp aim sa oblegane przez graczy.

lecz wiadomo ze rowniez trzeba promowac serwerek bez tego jestesmy bez szans.

ponadto co do tego czy to ma byc tylko awp, czy aim czy awp hs. z tego co mi wiadomo to przy kazdej zmianie mapki zmoze byc zmieniony rowniez styl czy mod , jakkolwiek to nazwiemy.

 

z tego co rowniez zdarzylem zauwazyc war3 rowniez nie cieszy sie wielkim zainteresowaniem, powinien byc szybko zmieniony. przeciez takie serwerki kosztuja , a bez dorbych pomyslow jak i zaangazowania, bedzie bardzo ciezko to uczynic.

 

jesli mozna tutaj odrazu napsiac , to rowniez brakuje adminow. gram na cod. a z cziterami czesciej sie spotykam aniezeli z normalnymi graczami.

ponadto mam rowniez kilka pomyslow na klasy premium. jesli pan admin ma chec wysluchac , jak najbardziej jestem w stanie opowiedziec o moich propozycjach.

 

za bledy ort przepraszam :) zycze milego dnia :) mam nadzieje ze pan H@ szybko przeczyta postani i napisze nam czy jest cos w stanie zrobic :) badz co zamierza zrobic :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...