Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina BF2


-hindler
 Share

Recommended Posts

Tytuł tematu: Podanie o Admina BF2

Nick: $hindler

Wiek: 16

Steam_ID: STEAM_0:1:39251132

Staż w CS: 2 Lata

 

Od kiedy u Nas grasz - Od 2 miesięcy

Powód ubiegania się o Admina: Moim powodem sa nadmierni cheaterzy z rana czasami sie grac a i nie zawsze sa admini dostepni ponieważ admin to też człowiek dlatego chciałbym walczyc z cheaterami

Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Jestem często online pomagam adminom wskazuje cheaterow lub żeby sie przypatrzyli kilu osoba jestem kulturalna osoba
:D
Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury

Edited by $hindler
Link to comment
Share on other sites

Tak szindler rano nie da się grać ? Słuchaj a codziennie rano będziesz grać czy masz teraz dzień lub dwa wolnego? Jestem na nie ; ] Są admini a to, że po prostu nie mogą być zawsze na serwie to tego nie da się zmienić... Nie każdy ma możliwość siedzenia 24/7. A np. ja mam wogóle problem z wbiciem na bf2 ponieważ mój cs się scina kiedy tylko wejdę na serwer ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja również jestem na NIE. Spoko koleś jesteś ale pograj jeszcze trochę bo jakoś mi się wydaje że ty nie grasz tych 2 miesięcy :D a poza tym myślę że starasz się o adma bo theq go dostał i ty też zwietrzyłeś okazję. Tyle ode mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

typ niegra na servie tych 2 miesiecy wiec podanie o admina powinno poczekac:cool:

Gra u nas od 27 stycznia - czyli prawie od 2 miesięcy

 

 

Co do podania:

jestem na nie, ponieważ:

-wydajesz się trochę nieogarnięty

-nie podobało mi się twoje zachowanie na demku w tym temacie:

http://forum.thegames.pl/skarga-na-admina-gracza/2585-ban-dla-tych-co-podpowiadaja.html#post10504

(oczywiście rozumiem, że można się czasem zdenerwować - dlatego nie dostałeś za to bana)

edit - z tego co widzę to link wygasł - jakby ktoś chciał obejrzeć te demko to napiszcie, a ja je wrzucę

 

Dlatego póki co jestem na nie...

poczekamy - zobaczymy

Edited by macias
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...