Jump to content
TheGames.PL More than games

Dziękuję .


Recommended Posts

Witajcie,

 

Może nie wszystkich zdążyłam poznać, a nie każdy mnie , ale i tak każdemu z was chciałam podziękować. :D[ jak ja lubię pisać takie cudowne zdania haha ] :P Wiecie, jesteście naprawdę mili. Dziękuję wam, że mogłam tak długo tu być. Nie usunę konta na forum (jeśli Max się zgodzi ; ) ) .Po prostu na jakiś czas (może to być kilka miesięcy, może kilka lat) nie będę się ani wypowiadała .. ani nic . hah. :D

Mam powody, nie będę tłumaczyła ( powiedzmy, że będzie to tajemnica). Wiem że lubicie tajemnice :P

Możliwe, że dzięki temu iż odejdę , na forum będzie panowała lepsza atmosfera.. nikt wam nie będzie zaśmiecał CB .. i nareszcie będziecie zadowoleni .

Cieszę się, że mogłam was poznać. hmm. Myślę, że o was tak szybko nie zapomnę (przyznaję, że jakbym chciała zapomnieć.. byłoby to zbyt trudne. ) ... :D

Więc jeszcze raz wam bardzo dziękuję .

Nie chcę wymieniać kogo najlepiej zapamiętam.. bo mój post by się nie skończył.. a w połowie czytania tego wszystkiego by wam się znudziło . :)

Mam nadzieję, że kiedyś wrócę.. i nie zapomnicie o mnie tak szybko . Chociaż.. Do niczego nie zmuszę. :)

To jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam .

Karolina :)

 

 

(a, wybaczcie, że zaśmiecam forum) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...