Jump to content
TheGames.PL More than games

Zuza .

Members
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

About Zuza .

 • Rank
  Senior Member
 • Birthday 06/23/1995

Contact Methods

 • Skype
  karolina52265

Converted

 • Location
  .
 • Interests
  Fotografia.
 1. A ja powiem tak . Zazdroszczę ) Ponieważ wole śnieg niż... deszcz .. ; ))
 2. To przyjadę , jak będzie nowy rynek . ; )) I chyba wystarczy ustalania daty przyjazdu . ; )) hmm.. haha ; ) A tam, przecież mam z Bielska bardzo, bardzo , bardzo. bardzo ...bardzo daleko ; )) Jaka niecała godzina ? . : )) (chyba kilka dni) ; P
 3. haha , sam napisałeś, że w Wadowicach "szczerze to nie ma zbytnio gdzie isc" . więc co będę zwiedzała ? bary ? puby ? haha . Fajny pomysł . ; )) I to ostatnie zdanie - "to gora poltorej godziny busem... wsiadasz w autobus i Cie widze w Wadowicach w maju " Więc.. Nie podałeś dokładnej daty , więc przyjadę w przyszłym roku lub za 2 lata. ; )) hah
 4. haha . To nieźle , ; )) Widać , że musiało wam się nudzić. Tak daleko jechać ? : )) Jakby w Wadowicach nie było gdzie iść (Ale przyznaję, że przez całe swoje życie , byłam w Wadowicach , tylko jeden raz (ale Ciii . To tajemnica ) ; P No jasne, a nie ?
 5. taa . ; ) Bardzo blisko ; ) Jasne, jasne : ))
 6. Ładnie to tak edytować komuś posta ? : )) hah ReVo , powiedziałam , że mieszkam w pięknym mieście ; )) czyli (jeśli ma Cie to uszczęśliwić to powiem ) ) Bielsko - Biała ; P
 7. Skąd ja jestem ? Z takiego pięknego miasta . ; )) ale zgodzę się z Tobą Kr3aToR. w dużych miastach rzeczywiście jest syf i są korki ; )) ale to w większości wina ludzi . : )) Edit Silence : to tylko i wyłącznie wina ludzi kochana Edit ReVo : Nie powiedziałaś skąd ^^.
 8. Witajcie, Może nie wszystkich zdążyłam poznać, a nie każdy mnie , ale i tak każdemu z was chciałam podziękować. [ jak ja lubię pisać takie cudowne zdania haha ] Wiecie, jesteście naprawdę mili. Dziękuję wam, że mogłam tak długo tu być. Nie usunę konta na forum (jeśli Max się zgodzi ; ) ) .Po prostu na jakiś czas (może to być kilka miesięcy, może kilka lat) nie będę się ani wypowiadała .. ani nic . hah. Mam powody, nie będę tłumaczyła ( powiedzmy, że będzie to tajemnica). Wiem że lubicie tajemnice Możliwe, że dzięki temu iż odejdę , na forum będzie panowała lepsza atmosfera.. nikt wam nie będzie zaśmiecał CB .. i nareszcie będziecie zadowoleni . Cieszę się, że mogłam was poznać. hmm. Myślę, że o was tak szybko nie zapomnę (przyznaję, że jakbym chciała zapomnieć.. byłoby to zbyt trudne. ) ... Więc jeszcze raz wam bardzo dziękuję . Nie chcę wymieniać kogo najlepiej zapamiętam.. bo mój post by się nie skończył.. a w połowie czytania tego wszystkiego by wam się znudziło . Mam nadzieję, że kiedyś wrócę.. i nie zapomnicie o mnie tak szybko . Chociaż.. Do niczego nie zmuszę. To jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam . Karolina (a, wybaczcie, że zaśmiecam forum)
 9. Mandarynka. Mieć : 18 lat czy 16 lat ?
 10. hmm. na dziś mi chyba wystarczy spamowania I tak nie dotrzymałam obietnicy . Szczerze .. ? Wybieram morze Floryda czy Kanada ?
 11. Gural Zdjęcie : kolorowe czy czarno-białe ?
 12. Ale jesteś miły Raco, Nie wiem co mam napisać, bo nie znajduję odpowiednich słów. Przepraszam. Jedno jest pewne, już nie będzie tego co było kiedyś. Szkoda że odchodzisz. (Karolu) . Więcej już nie będę pisała w tym temacie. . . Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...