Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od Bana


Recommended Posts

  • Tytuł Tematu: Odwołanie od bana

  • Data otrzymania kicka\bana: 11.03.2011r.
  • Godzina: okolo 12
  • Nick Admina wręczającego: yy? nie pamietam
  • Nick Gracza zbanowanego: nie pamiętam na jakim gralem dokłądnie ale raczej WaRiiiAt<!>
  • Uzasadnienie kicka\bana: reklama?
  • Treść odwołania: dostałem bana za reklame na tydzien i pozniej wszedłem u kolegi na tym nicku zeby cops sie dowiedziec i dostałem permenta u kulegi na ip i wkoncu okozalo sie ze dostałem bana za glupiego binda ktorego nei zrobilem a go mialem... i nie wiem co juz mam zrobic.. Mojego kolegi ip : 77.237.21.88 : i mu odjebałem i teraz razem siedzimy i piszmy podanie bo dopiero ogarnlismy co i jak.. Proszę was bardzo o odbanowanie.. ;/
  • Dowód uzasadniający odwołanie:

Link to comment
Share on other sites

hm.. Mam ten wycinek z konsoli tak jak ty mowisz :

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zbanowany nick : $zP!3G

[AMXBANS] Przyczyna : ' Czitujesz Wallhack / Aim - Serwery CS TheGames.PL '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '

[AMXBANS] Twoje IP : ' 77.237.21.88 '

[AMXBANS] ========================================

 

__________________________________________________________________

 

Pojawia mi sie takie cos, ale ja nigdy nie grałem na takim nicku i nie dostałem napewno bana na tym nicku i napewno za WH albo jakiegos Aim'a. Posiadam Internet z TOYA, na całą klatkę tj. 6 osób i z tego 1 kolega co grał na serwie. Zapewne nie chciał on tam grac i cos ZROBIL ?! Ma On 11 lat i wiem ze gra w cs'a. Moze To przez Niego, nie utrzymuje z nim kontaktów ^.^ Zapewne gdy go się spytam bd, ze nie to nie on, albo nie pamieta... Na Thegames grałem juz dawno na nicku WaRiiAt<!> i napewno nie dostałem bana bo jak pamietam do miałem 13 odznak i okolo 5000. Chciałbym znowu kontynouwac grę, ale co mi przeszkadza?.. Jakis Zasrany gnój wbił bana.. Odpisz co mógłbym zrobić jeszcze w tej sprawie. I prosiłbym o unbana, i napewno zastrzegł bym moje IP w TOYA na Prywatne nie publiczne, bd miał mniejszą prędkośc.

Link to comment
Share on other sites

Ale nie pamietasz jak pisalem ze mam na caly blok to samo ip i to pewnie tamten jedenastolatek ktory bana wbil.Chcial sie odbanowac pewnie a tera ja chce i dlatego mamy to samo ip. Prosze jeszcze raz zrozumienie mojej sytuacji i jeszcze raz przeanalizowanie jej calej. Bardzo prosze o unbana.

 

 

 

 

 

 

PS.Bardzo czekam na mam nadzieje pozytywna odpwiesz. Prosze aby byla jak najszybsza

Link to comment
Share on other sites

Aha. I mialem racje nie mylilem sie z tym malolatem. Wszedlem na tamtego posta i zobaczylem o kogo chodzilo. To o niego poniewaz jest to uszol123 a na niego mowia nawet rodzice uszolek bo wyglada jak maly elfik. Prosze o rozpatrzenie jeszcze raz mojej prosby o unbana.

Link to comment
Share on other sites

Śledze na bieżąco wszystkie wątki i moim zdaniem to próbujesz desperacko uzyskać ub. Składanie na jakiegoś jedenastolatka z klatki to nie jest najlepsze rozwiązanie. Moim zdaniem ub nie powinienieś dostać. Do tego jeszcze jedyną osobą która Cię popiera jest Twój kolega...

 

EDIT: A jakiegoś uszolka z Twojej klatki nie znamy więc mamy wierzyc Ci na słowo? Poza tym to się tak wszystko układa, jakbyś wymyślił sobie jakąś historyjkę, która skrzętnie realizujesz teraz na forum zeby dostac ub.

Edited by theQ~
Link to comment
Share on other sites

Ale ja wam na serio mowie, nigdy nie gralem na takim nicku, a juz napewno nie na aim'e czy wh. Tak na serio musze sie prszyzanac ze nie umiem tego ubslugiwac i nie byl bym w stanie tego zrobic. Bardzo prosze o unbana poniewaz chcialbym znowu wbijac odzanaki i fragi na serwerze TheGames.pl poniewac jest to dobry serwer. Bardzo prosze o pozytywna odpowiedz na ten temat i prosze mi uwierzyc nie to nie ja gralem serwerze w chwili gdy dostalem bana.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja wam na serio mowie, nigdy nie gralem na takim nicku, a juz napewno nie na aim'e czy wh. Tak na serio musze sie prszyzanac ze nie umiem tego ubslugiwac i nie byl bym w stanie tego zrobic. Bardzo prosze o unbana poniewaz chcialbym znowu wbijac odzanaki i fragi na serwerze TheGames.pl poniewac jest to dobry serwer. Bardzo prosze o pozytywna odpowiedz na ten temat i prosze mi uwierzyc nie to nie ja gralem serwerze w chwili gdy dostalem bana.

 

Wzruszające. Przyznasz się czy jeszcze będziesz kłamał?

Link to comment
Share on other sites

Naprawde nie ma wam tego jak udowodnic ale to zaden dowod ten link macias poniewaz tlumaczylem wam juz nie raz ze mam na caly blok to samo ip i to ten malolat sie rejstrowal pewnie na tym koncie uszol123 itd. Ja wam mowie to nie ja pisalem o unbana pod tym loginem uszol123. Nie mam wam jak tego udowodnic ale bym chcial. Bardzo prosze o unbana. Prosze odbanujcie mnie a ta szansa nie zostanie napewno zmarnowana.

Link to comment
Share on other sites

nie mam czegoś takiego jak internet osiedlowy, więc nie znam się na tym za bardzo, ale z tego co mi wiadomo to nie ma możliwości, żeby każdy w bloku miał to samo IP... zawsze przynajmniej końcówka się różni.

 

zresztą ub i tak nie będzie bo to na kilometr śmierdzi żałosnym wkrętem :D ale przynajmniej mogę sobie popisać :)

 

P.S. Macias

 

Nie można mieć takiego samego IP, bynajmniej nie 1 IP na 213213231 osób.

Pomyśl, ktoś nie wiem włamał się do banku z tego IP. I co ileś tam osób ma to samo IP ciągle, i sobie szukaj gościa, który to zrobił nie.

Totalna bzdura

Edited by Rebel
Link to comment
Share on other sites

Wlasnie ze mozna miec to samo ip na caly blok albo nawet i osiedle. E to o czym ja caly czas mowie to nie jest zaden wkret. Nigdy nie gralem na tym nicku na ktorym dostalem bana i napewno na 100% nie na wh czy aim'e itp. Prosze o unbana.

 

 

 

PS:Co ci szkodzi jak mnie odbanujesz. Zawsze bedzie jeden gracz wiecej. Po za tym nie lubie dostac bana za nic o jeszcze nie dostac unbana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...