Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie


Recommended Posts

  • Tytuł Tematu: Odwołanie

  • Data otrzymania kicka\bana: 25.04.2011r.
  • Godzina: 22:10
  • Nick Admina wręczającego: Silence
  • Nick Gracza zbanowanego fr3sh / FaJa .!
  • Uzasadnienie kicka\bana: podszywka
  • Treść odwołania: Wiec tak, po 1. nie byla to zadna podszywka, poniewaz ja gralem na nicku fr3sh'a, a on na moim, we dwóch wyrazilismy zgode na taki układ. Dlaczego? Wbijał mi odznake z weterana 25 % celnosci, jak wiecie mam duzy (jebany) klopot z wbiciem tego. Wiec poprosilem fr3sh'a i mi wbijał. Grając on mi ja jemu, w pewnej chwili zjawil sie Silence i dostalismy po Banie.. Ehh.. nie wiem. Prosze o unaban. -.-
  • Dowód uzasadniający odwołanie:
    [AMXBANS] ===============================================
    [AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
    [AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
    [AMXBANS] Zbanowany nick : fr3sh
    [AMXBANS] Przyczyna : ' podszywka '
    [AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na banlista.thegames.pl
    [AMXBANS] Twoj SteamID : ' '
    [AMXBANS] Twoje IP : ' 77.237.21.55 '
    [AMXBANS] =====================================

Ps. Fr3shu pewnie zrobi tez temat.

 




Link to comment
Share on other sites

Fr3sh został unbanowany. Ja niedostałem ub, ponieważ 1. Gralem na ns. 2. Prosilem fr3sha zeby mi wbil, odznake. < Dlatego nie dostane. ^^ Mam steam w, którym myszka mi sie *****oli i moj poziom gry na steam jest zerowy, dlatego od miesiąca jestem zmuszony grać na NS. Postaram sie naprawic (jesli dostane unbana), poświęce troche czasu na to. Nie prosilem wcale fr3sha, tzn. nie blagalem, nie skamlalem -.-. Zapytałem sie na steam na czacie czy móglby mi pomoc. Wyrazil zgode i wszedl na mapie cs_italy. Gralismy we 2 w tym samym czasie ja na jego nicku "fr3sh", a on na moim "Faja .!". Fr3sh wyrazil zgode na gre na jego nicku. Ale nie miałem pojęcia, ze to jest zabronione.. Gdybym wiedzial, nie zrobil bym tego napewno. W pewnym sensie zależy mi na grze na TG, jestem 10 w ranku (mniej ważne) ale chodzi mi o odznaki, które nie wbija sie tak szybko. Posiadam 17 odznak i 2500 fragow. Chcialbym kontynuować moją grę na TG, ale co.. BAN za pomoc przy odznakach.. Powtarzam jeszcze raz, nie miałem pojęcia, że pomoc przy odznakach jest zabroniona.

 

Ps.

1. Jesli chodzi o moj steam, naprawiam.

2. Fr3sh, potwierdzi, wszystko to co napisalem.

 

~~ na forum i w grze jestem od 13-04-2011r.

panuje tu mial atmosfera, wysoki poziom gry, podoba mi sie to! Chcialbym kontynuowac gre na serwerze, dlatego proszę o Unbana.

 

 

 

13-04-11

Edited by FaJa .!
Link to comment
Share on other sites

Może grasz na nonsteamie bo boisz się, że na steamie za hacki dostaniesz BANA hmmm ??

Nie rozumiem mówisz, że Ci się myszka psuje na steamie i Twój poziom na steamie jest 0-wy, zmienić ustawienia czułości myszki na takie jak masz na nonsteamie [ bo rozumiem, że Ci się "dobrze gra" ] i pograć na steamie 1/2 i będzie jak powinno, a tak się przyzwyczajasz do non i potem są takie efekty gry.

Link to comment
Share on other sites

Czity.. Wszystko do tego zawsze bedzie się sprowadzało.. Tu nei chodzi o czułośc myszki tylko o: (postaram sie przytoczyć mój problem) -:: Tzn. mam takie zwiechy myszki na steam 1-3 sekundy, ze widze ją w 1 miejscu pryz prawej stronie, a za 2 sekundy przy lewej.. Szukam w google, kombinuje. Dajcie mi czas wszystko sie da zrobic zapewne. Kiedys mi sie nei chcialo ale widze teraz, ze musz tego dokonac. Dostane un?.

Edited by FaJa .!
Link to comment
Share on other sites

Bylismy caly czas, we 2 na serwie. Potwierdzi pare osob.

Byli mogę z świadka robić:-)

 

Zainstaluj jeszcze raz Cs'a. Powinno pomóc.

Też tak miałem.

 

Poza tym nie wiem czy unb dostaniesz bo z tego co powiedział thequ :...wbijanie sobie odznak jest zakazane...-to nie wiem. Módl się teraz żeby admin wręczający był miły:-)

Edited by SzpyruS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...