Jump to content
TheGames.PL More than games
macias

[LoL] Historia - Gragas

Recommended Posts

Podnóża gór Great Barrier są domem dla najbardziej zhardziałych mieszkańców Valoran. Tylko najwytrzymalsi i najbardziej mężni zamieszkują te nieprzystępne terenach i znoszą bezlitosne warunki najgorszego zakątka Runeterry. To właśnie tutaj, na południe od Noxus, swój dom ma potężny Gragas. Ten imponujących rozmiarów mężczyzna długo unikał rygorów narzucanych przez cywilizację w swoim, jak to określał, 'kawałku raju'. Sąsiedzi mu nie przeszkadzają, a do dyspozycji ma ogromne przestrzenie umożliwiające mu podążanie za swoim życiowym celem - produkcją alkoholu. Grog, ale też miód pitny oraz wino - potrafi zrobić wszystko. Gragas swój sukces zawdzięcza temu, że nieopodal znajduje się ogromy i potężny nexus.

 

Magia przeciekła wprost do jego fermentujących napojów, a sam Gragas w ciągu ostatnich lat wypił tyle swoich wyrobów, że wystarczyłoby na zaspokojenie pragnienia całej armii. Magiczny alkohol sprawił, że Gragas rósł wzdłuż i wszerz. Z góry spogląda na najwyższych mężów, a w pasie jest od nich dwukrotnie większy. Jakby jego nieprzeciętny rozmiar nie wystarczył, Gragas ma dość wybuchowy charakter - dodatkowo rozjuszony przez trunki i magię. Jego sporadyczne wyprawy po zapasy do Noxus zawsze wyglądają tak samo: Gragas wchodzi do baru w Noxus, wdaje się w kilka bójek, rozwala niezliczoną liczbę miejscowych, aż w końcu ucieka w kierunku podnóży gór w towarzystwie goniących go rozzłoszczonych, lecz zrezygnowanych policjantów. Jego przygody ściągnęły uwagę kilku przywoływaczy w League of Legends, więc obecnie jest zapalonym bohaterem, który rozdaje beczki z piwem i powalające ciosy.

 

Karczemny Zabijaka zostawia po sobie ścieżkę zniszczenia w pijanym widzie, zarówno na Fields of Justice, jak i poza nimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...