Jump to content
TheGames.PL More than games

Czy są tu jacyś admini?


Recommended Posts

Sorry was bardzo, ale ja nie mam zamiaru bezsensownie klocic sie na forum, bo to nie ma sensu. N* gra tutaj niezbyt dlugo dlatehgo z jego podaniem sa watpliwosci. Tomi_7 ten temat nie rozwiazuje zadnych watkow dotyczacych ilosci adminow. Jezeli checie wiecej adminow na serwerze to namawiajcie ogarnietych graczy z dluzszym stażem na tej serwerowni. Dlaczego np u Agaty podanie nie zostalo odrzucone, a jezeli podanie sklada osoba grajaca tutaj kilka dni to nie mamy o czym mowic.

 

Tomi_7 pokaz mi gdzie napisales wymagania na admina? Bo jakos nie moge tego znalezc. Odnoszac sie do czasu adminow chodzi mi o to ze jezeli sa na spekcie to nie znaczy ze sa przed komputerem gotowi wykonac wasze porsby.

 

Nie mam ochoty sie tutaj wiecej wypowiadac, poniewaz to do niczego nie prowadzi.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli checie wiecej adminow na serwerze to namawiajcie ogarnietych graczy z dluzszym stażem na tej serwerowni.

 

Na pewno Ci przyjdą lepsi gracze na ten serwer, jak tu nie ma godziny zeby nie bylo gracza na dopalaczach.

 

Co do N* Wlacz Ciekawosc... co z tego ze nie gra dlugo ale ma lepsze staty niz nie jeden gracz ktory gra na tych serwerach pol roku... a do tego ma doświadczenie z innych serwerow.

Nie mozna kazdego porównywać do jednej miary...

Link to comment
Share on other sites

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.67:27015/top_players/?query=N*+Wlacz+Ciekawosc&Search=Search Podaj przy swoim podaniu

 

Więc podaj mi wśród graczy ubiegajacych sie o Admina lepszego... Jesli mowisz ze jest spora liczba ogarnietych graczy na servie, to czemu nikt z nich nie ubiega sie o Adm...? Jak nie zajdzie porządek na war3FT to ludzie nie beda tam wchodzic i tyle... jest jeszcze wiele innych serwerow, a przecież nie o to chodzi:P

Link to comment
Share on other sites

Tomi_7 jezeli ty uwazasz to za wymyagania na administratora to jestes w bledzie...

Dziwny koleś jesteś. Napisałem, żebyś sobie poczytał jakie są wymagania na admina (czytanie ze zrozumieniem się kłania). Idź lepiej do szkółki i się nie kompromituj.!!!

Link to comment
Share on other sites

Koleś, śmiechowy troszkę jesteś. Napisałem jakie są wymagania na administratora, a Ty robisz wyjazd z tekstem, że admini nie mają czasu siedzieć cały czas na serwie ogarnij się.

 

Do tej twojej wypowiedzi sie odnosze, poniewa napisales ze podales wymagania na administratora w tym temacie, jednak przejrzalem wszystkie twoje posty i tego nie znalazlem. Czytac ze zrozumieniem to moze ty sie naucz, a z tekstem zebym szedl do szkoly bardziej jest wskazane tobie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...