Jump to content
TheGames.PL More than games

Czy są tu jacyś admini?


Recommended Posts

Witam. Gram od jakiegoś czasu na tym serwerze, bardzo fajnym z resztą serwerze. Jest miła atmosfera i wgl. ,ale jak wje*ie jakiś czit albo jakieś dziecko zacznie drzeć ryja do majka to już tak fajnie nie jest. I tu jest problem bo prawie nigdy na serwerze nie ma admina. Tak więc proszę, żeby admini częściej wbijali na serwer jak jest to możliwe i go ogarnęli. Dziękuję PZDR.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Zaczne od tego że bardzo fajny serwer war3menu tylko jest jeden duży problem... brak osob nadzorujących. Gram od dłuzszego czasu na tym serwerze i widzialem dopiero 1 raz admina. Wiadomo admin też czlowiek i nie bedzie siedzial cały dzien i pilnował innych czy graja wg zasad, ale kurde naprawde przydałoby sie wiecej adminow. Proponowałbym zrobic jakiś konkurs na adminow serwerów:)

Link to comment
Share on other sites

co jakis czas wychodzilem na chwile ochlonąc bo nie wyrabialem z niektorymi graczami co nie potrafia grac fair:) A ja pisalem nawet do Ciebie na de_dust2 ale jakos nie odpisalas:)

Prawda Agata jak się pisze do Cb np. na say admins to chyba tego nie czytasz.. No ale trudno nie bd na Cb narzekał bo chyba jako jedyna z adminów spędzasz dużo czasu na serwerze. Co do Doktora to widziałem go wczoraj, przedwczoraj i dzisiaj na serwie.

Link to comment
Share on other sites

Popieram to, ze na serwerze war3ft brakuje adminow, i serwer jest oblegany przez cheaterow i osoby nieprzestrzegajace regulaminu. Cały czas macie pretensje do adminow ze rzadko wchodza, albo graja na innych serwerach. Skoro graja na innych serwerach moze trzeba sie troche ogarnac i wejsc na inny serwer, poprosic, zeby wszedl i zrobil porzadek na war3ft. Jezeli nie chce wam sie nic robic podczas gry, to po co zakladacie takie tematy ktore nie wnosza nic przydatnego. Caly czas czytam pretensje na ilosc adminow, skoro jestescie tacy madrzy czemu nie zlozycie podania, przeciez kazdy ma szanse, rekrutacja jest caly czas otwarta...

Link to comment
Share on other sites

Tomi_7 moim zdaniem wymagania na admina kazdy gracz zna wiec tym mnie nie zaskoczysz, ale twoje wypowiedzi mnie irytuja, myslisz ze admini maja nieograniczony czas poswiecany na gre, jezeli tak myslisz jestes w bledzie. Kazdy ma prywatne zycie wiec nie moze byc na serwerze 4ever. Admini nie zawsze moga byc otwarci na wasze prosby w sprawie serwera i zazalenia do cziterow, moze akurat w tej chwili gdy sa na spekcie maja inna sprawe do zalatwienia.

Link to comment
Share on other sites

ale twoje wypowiedzi mnie irytuja

 

A mnie Twoje... Nie wiem czy Ty chcesz tą wypowiedzią przypucowac sie adminom ale prawda jest taka, ze forum jest od zalatwiania takich spraw. Co do kandydatury na admina... skladanych jest wiele podań i praktycznie kazde jest odrzucane bez napisania powodu.

Przyklad : Kandydatura choćby N* Wlacz Ciekawosc ... gracz ten codziennie siedzi na servie i gra fair a admini wahaja sie zeby rozpatrzyc pozytywnie podanie. Takze drogi ranter3 powiedz mi gdzie są Ci doświadczeni gracze i dlaczego nie kandydują na admina...? Zauważylem też ze NIEKTÓRZY admini zamiast pomagać [forum] to chamsko i bezczelnie odpisują... zachowują sie jakby byli lepsi od innych ale o tym juz nie bede pisał...

 

Druga sprawa jest taka ze na servie jest duża rotacja... wchodzą gracze na "dopalaczach" i tym co dlużej graja po prostu odechciewa sie grac z takimi dzięciołami i wychodzą. Więc mysle ze warto obniżyc wymogi na admina i wybrac 2-3 Adm wśród tych zaufanych graczy :P

 

Trzeci wątek tyczy sie czasu adminow. Rzeczą oczywista jest to, ze oni nie maja czasu zeby caly dzien siedziec na Cs'ie i banowac cheaterow. Kazdy ma swoje zycie prywatne. Rozwiazanie problemu jest bardo proste... trzeba "zatrudnic" wiecej Adm. Po prostu poobserwowac osoby ubiegające sie o ten status i z nich wybrac odpowiednie. Ale do tego trzeba chęci i nie być negatywnie nastawionym do graczy :) PZDR

Link to comment
Share on other sites

Tomi_7 moim zdaniem wymagania na admina kazdy gracz zna wiec tym mnie nie zaskoczysz, ale twoje wypowiedzi mnie irytuja, myslisz ze admini maja nieograniczony czas poswiecany na gre, jezeli tak myslisz jestes w bledzie. Kazdy ma prywatne zycie wiec nie moze byc na serwerze 4ever. Admini nie zawsze moga byc otwarci na wasze prosby w sprawie serwera i zazalenia do cziterow, moze akurat w tej chwili gdy sa na spekcie maja inna sprawe do zalatwienia.

Koleś, śmiechowy troszkę jesteś. Napisałem jakie są wymagania na administratora, a Ty robisz wyjazd z tekstem, że admini nie mają czasu siedzieć cały czas na serwie ogarnij się.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...