Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

wiecie co wam powiem? admini zawsze banuja ludzi uczciwych a cheaterzy graja sobie radosnie na serwerze : )Gralem dzis,wczoraj to byli tacy... i to mnie najbardziej smieszy ...Nauczcie sie oceniac ludzi ... Kuzwa pomyslcie gdybym mial cheaty to bym tu nie pisal no sorry. A, i tak a pro po: Ty chyba naprawde nie wiesz jak wyglada wh i aim :-)

Link to comment
Share on other sites

1. wymiary ssow - jeden ss ma 640x512, gdy pozostale dwa maja 800x640

2. wadliwy ss - jeden z ssow jest uciety od dolu takze 1/6 ssa znikla pod "mrowkami"

3. waga ssow - 2 ssy maja te same wymiary a roznica plikow w kb jest prawie 3x

 

prosilismy o orginalne ssy jakie miales zrobiony a ty mimo wszystko wrzucasz kazy inny ss z czego moze jeden jest orginalny, blad na jednym ssie moze bym zrozumial ale takze nie wywiazales sie z terminem czasowym i mimo wszystko dalej sie wyklucasz....

Link to comment
Share on other sites

Oj byś się zdziwił Ledunar, bo są takie osoby, które wrzucają ssy na których widać wh, a oni proszą o ub i mówią, że nic nie mają...

A to sory zwracam honor a co do screenow mam pewien problem bo juz ich nie mam :S Czyli co? moge juz podziekowac za gre na tym serwerze? Chyba ze byscie cos wymyslili

Link to comment
Share on other sites

To ciężko było poświęcić 5min na wrzucenie ss-ów a potem zrobić reinstal?

P.S to że zapomniałeś to tylko ściema ;]

 

no i znowu nieskumales... 3 dni temu pisalem prosbe o ub. Screeny sa ale wrzucone na imageshack. 2 dni temu usunalem je bo myslalem ze juz mi nie beda potrzebne. Jak czytalem inne posty to tylko wstawiali na imageshack i dostawali ub. Tak poprostu. a jak mialem je wstawic w RAR no to skopiowalem je z Imageshacka. I to nie jest sciema

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...