Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

Nick: Discover

Admin: Nie wiem w logu nie ma nicku gram tu od tygodnia.

data: Przed chwila

moje IP: 212.122.223.68

Kraj: poland

ss'y: brakl

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zbanowany nick : Discover

[AMXBANS] Przyczyna : ' Lamisz '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na thegames.pl/amxbans

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 46854738 '

[AMXBANS] Twoje IP : ' 212.122.223.68 '

[AMXBANS] ========================================

 

niby za co ten ban lol ?

Link to comment
Share on other sites

Grałem na serwerze gdy dostałem bana , nie wiem za co nie wiem na jakiej podstawie. Powod: Lamisz to troche nie na miejscu.

 

Admin siedzi na forum pisze w innych tematach, pisze mu zeby wszedł tutaj i wyjasnil to ale cisza.... to jest postawa admina ? no tak płaci to moze robic co chce, zapomnialem.

Edited by 5517o0o
Link to comment
Share on other sites

no słucham za co dałes mi perma ? za to ze szukałem adminow na serwer ? podalem IP ? nie, robilem reklame ? nie. wiec nie rozumiem za co perm :) wytlumacz mi.

 

Jeszcze brzydko napisalem do kogos bo sie wtracał a ja szukalem typa z ktorym wczoraj rozamwialem tylko nie pamietalem niku, mogl nic nie pisac a nie mnie prowokowac. To by bylo na tyle, nawet gdyby za przeklinanie to chyba nie perm ? Jeszcze sie nie spotkalem z takim czyms zeby za przeklenstwo dostac perma haha za wjazd na rodzica to rozumiem ale nie za przeklinanie! Nastepnego posta napiszesz jutro tez wieczorem ? ile mam czekac na wyjasnienia..........

Edited by 5517o0o
Link to comment
Share on other sites

fakt bezczelnie nie wyskoczył z reklama w stylu "zapraszam bla bla ip" ale wypytuje sie graczy czy nie chcą admina do jego serwera wiec mowie żeby skończył i szukal sobie gdzies indziej a ten to mnie chyba z tekstem "zamknij ryj" czy jakos tak jak mi cos nie pasuje... widac ze wszedl na forum czyli jednak chce tu pograc to w takim razie mysle ze moznaby mu zmiejszyc okres bana do tygodnia

Link to comment
Share on other sites

a skad moglem wiedziec ze ty masz admina? myslalem ze to zwykly gracz ktoremu cos nie pasuje i sie wpieprza a ja szukalem poprostu typka z ktorym wczoraj rozmawialem, takze lekkie nieporozumienie i sory. Tydzien troche za długo moim zdaniem chcialbym jutro juz pograc :)

Link to comment
Share on other sites

a skad moglem wiedziec ze ty masz admina? myslalem ze to zwykly gracz ktoremu cos nie pasuje i sie wpieprza

 

 

Nie widze róznicy miedzy zwyklym graczem a adminem? Do jednego i drugiego trzeba miec szacunek. Admin poprostu moze dac ci bana.

 

 

ps tak mnie natchnelo mimo ze zamkniete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...