Jump to content
TheGames.PL More than games

kick po zaladowaniu gry


uczen rozplodnik
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam taki problem, że po wejściu do gry po 2-3 sec dostaje "Kicked: Masz bana. Sprawdz konsole!"

ze 2 dni temu nie było żadnych problemów grałem i nic się nie działo, teraz wchodzę na inne servery i nie mam problemów, tylko tu coś się zepsuło.

Jakieś rady?

 

jedyne co mi nie pasuje, to jak wejdę w konsole to pisze że się zalogowałem a poniżej:

Error: server failed to transmit file 'customization' - nie wiem czy to ma jakiś związek

 

pozatym, nie, nie mam bana na nick, nie hakowałem, ani nie dostałem bana za bluzgi, nie ma mnie na liście zbanowanych. więc nie wiem co to może jeszcze być.

Link to comment
Share on other sites

Ty, rozpłodnik to się nazywa bug generowany przez server który po prostu wyświetla bany innych osób bo dostałeś przydzielone takie a nie inne ip na którym osoba została zbanowana, możesz próbować paręnaście razy wejść na server albo zresetować modem, ruter czy coś innego i czekać aż ip Ci się zmieni, niestety takie błędy są i nic nie poradzimy na to.

Pozdrawiam Ynex.

Link to comment
Share on other sites

jeśli to nie błąd to być może zostałeś rzeczywiście zbanowany.

Osobiście widziałem Cię "Twój avatar" grający pod nickiem "Acu" a jak większość grających zauważyła "Acu" jest n/s

Osobiście mnie to bardzo zastanowiło, i sam miałem Cię zbanować przy następnej takiej sytuacji.

I mnie ktoś uprzedził, chyba że to błąd.

Link to comment
Share on other sites

no wiesz, to że 2 osoby grają, to chyba nie zabronione?

gram z bratem, ja na rozplodniku on na acu, przeważnie ja siedzę na steamie, bo jest mój ale jak nie gram to wbija zmienia nicka i gra, na drugim kompie mam no steama i tam przeważnie gra acu, czasami się zmieniamy kompami bo na laptopie (no steam) się gorzej gra. ale wątpię żeby mnie zbanowali jak nie grałem. dwa dni temu grałem i nikt nic mi nie pisał że mnie banują ani nie wyleciałem za bana, następnego dnia chciałem wejść i już się nie dało, myślałem że to jakiś błąd lub coś, a że był to środek tygodnia to mi aż tak nie zależało, a teraz weekend chciałem pograć i zong.

 

a jeżeli jestem nawet zbanowany, to czemu na tym pręgierzu zbanowanych nie ma ani rozplodnika, ani acu?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, jeśli ktoś wchodzi na nicku innej osoby to szczerze mówiąc nie interesuje mnie czy to jest Twoja babcia, ciocia, brat czy zwykły podszywasz. Bo jeśli ktoś zrobi coś na serwerze na Twoim steam jak Cię nie będzie to dostanie bana a później Ty będziesz miał problem i wtedy nie będzie tłumaczenia że brat wszedł. Nawet przypadkiem gdyby usunął Twoje odznaki już byś miał problem do nas że nie pilnujemy.

W ogóle to nie twierdze że akurat dostałeś bana za to. Tłumaczę jak mogło być.

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...