Jump to content
TheGames.PL More than games

serwer BF2 <---> Sup3r ES!


Sup3rES
 Share

Recommended Posts

o Nick: Sup3r ES!

o Wiek: 17

o Steam_ID: STEAM_0:0:27217182

o Staż w CS: z 5 latek ;p

o Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: Nie wiem :P Ale dosc dlugo :)

o Od kiedy u Nas grasz - Tez dosc dlugo :)

o Powód ubiegania się o Admina: denerwujacy chyterzy na serwie:)

o Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Przebywam czesto na serwerze BF2 i czesto brakuje admina ktory by ogarnal dzieci krzyczace przez mikrofon lub wyzywajace sie na chacie a w szegolnosci chyterow ktorzy dosc czesto odwiedzaja Ten serwer i mysle ze ta role spelnilbym b.dobrze :)

 

pozdrawiam ES! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Nie to ze jestem złośliwy i nie podzielam zdania kolegów ale uważam iż on sie nadaje ponieważ kilka razy mi pomógł w momętach kiedy nie zauważyłem że ktoś ma haxy on mi napisał i sprawdzałem.sądze że sie nadaje ale najważniejsza decyzja to H@ jest denerwującą osobą ale da sie przeżyć.

Link to comment
Share on other sites

Dobra to może i ja się wypowiem. Otóż wydaję mi się że temat nie jest odpowiednio nazwany, gracz posiada mało postów, na forum go wcale nie znam. Plusem jest że owo wymieniona osoba pomaga w łapaniu oszustów, rozumiem szczerą chęć do pomocy i patrzę na to dosyć pozytywnie. Pragnę jednak zwrócić także uwagę na to iż admin musi świecić wzorem dla innych graczy. Nie może obrażać się nawzajem z graczem ani wybuchać emocjami, nie twierdzę że owy gracz tak robi jednak po postach moich kolegów śmiem stwierdzić że nie jest to wzorzec na admina. Nic nie sugeruję ale adminowie powinni się nawzajem akceptować nie chcę by doszło do sytuacji takiej że powstaną 2 grupy które będą ze sobą walczyć, nasze grono adminowskie jest przyjazne dla siebie, czasem sobie kawały robimy ale to wszystko według dobrego humoru wszystkich. Takie pytanie jeszcze mam wobec przystępującego do testu na admina -> jaka jest Twoja znajomość amx'a? Masz jakieś doświadczenie w byciu adminem? Jak wygląda składka? Prosił bym także o odpowiedzenie na te pytania w celu dowiedzenia się więcej o owym kandydacie.

Pozdrawiam Ynex.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

No Esik floresik jest dobrym graczem.. Choć moje zdanie się nie liczy to i tak się wypowiem bo gram z nim często i nie jest wcale denerwujący (chyba że zabiera złoto na sam koniec mapy xD) a tak to człowiek z zasadami i jego potencjał jest dobry by wesprzeć ten serwer :) Pozdrawiam Blancik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niechce żebyś potraktował to jako złośliwość. Tak jak raca... Ale moim zdaniem podejmujesz zbyt pochopne decyzje czyli... ktos trafi 2-3 banie... i zdarza się, że twierdzisz iż taki ów ludek:P Ma cheaty :P Ale reasumując jesteś blisko mojego TAK... Tylko trochę zmień te niedociągnięcia... (Nie mówie, że ja jestem doskonały)

 

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...