Jump to content
TheGames.PL More than games

Składy na turniej!


sylweek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie co do terminu...

 

Ja osobiscie mam delikatny problem z internetem i niestety przesiaduje na forum tylko w szkole lub u jakiegos kumpla. Co do turnieju mam nadzieje ze uda sie naprawic ustaerke ale jezeli nie, to licze na to ze moj caly team bedzie dyspozycyjny..:/ Przykro mi ze tak wyszlo ale staram sie to wszystko doprowadzic do ladu, moze sie uda..

 

A poza tym Thermal chyba tez nie ma neta wiec i tak trzeba na Wujaa poczekac :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wiem, że nie ma mnie w składach na turnieju i już się nie dostane do nich, ale... Wiem, że Wujkowi Thermal'owi działa internet i ostatnio często odwiedza forum, więc jeśli można Szanownego Thermala prosić, by odwiedził i ten temat bylibyśmy wdzięczni (my - forumowicze / bo się już ludzie na servie niecierpliwią [jeśli można w Waszym imieniu]). Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

 

pozdro! kanapka!

Link to comment
Share on other sites

Dobra propozycja BanY. Tak jak już mówił Grzybek, większość już na servie nie gra. Więc wypadałoby zrobić nowe składy itp. Więc ja się już pisze :)

 

2 Post:

 

Wujku Thermalu prosimy o zaglądanie na forum :D joke oczywiście ale tematy stoją pod znakiem zapytania.

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

pogo zapisywać się już nie można

wybaczcie, że ostatnio nie ma mnie na servie ale zacząłem maniaczyć w Gothica :D RPGi są super :) ale jeśli turniej w końcu się odbędzie to będę do dyspozycji

mam nadzieję, że po Gothicu z formy nie wypadnę ( której i tak nie mam bo ja zawsze gram na farcie)

Pozdro ksw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...