Jump to content
TheGames.PL More than games

Składy na turniej!


sylweek
 Share

Recommended Posts

Oto proponowane składy na turniej:

 

TEAM 1:

Sup3r Es

Senseii

VVr()n@

Lucek

Adhd.

Wesołek

frk

 

TEAM 2:

AUDI RS2

Tea

****q^

Mr Drops

Grzybek

Modze(L)

badyl

 

TEAM 3:

BoO?

Kaczy

sebo91

Dr.Joint

jaLz

zlop vs. bruno

Popyl

 

TEAM 4:

Kr3ator

syLweeK

Mariusz_Dominator_Pudzianowski

Vollium

Fr@gomeni

Konfrontacja Swiezych Warzyw

Shad

 

TEAM 5:

DaV

*eaSy**

M[o]D#AK_47

Franek

Blade

Narek81

angel

 

Czekam na wasze sugestie odnośnie tych składów(ale drobne ;p).Chciałbym zeby sie one nie zmieniły.Pamietajcie, ze turniej to przede wszystkim zabawa!!!

PS.Uprzedzam, ze zniose krytke na temat tych składów ale prosze bez obrażania mojej "skromnej"osoby ;)

Edited by Raca
Korekta składów ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam dwie uwagi:p wydaje mi się że składy mają za dużo graczy, nie wiem ale wydaje mi się że była mowa o 5-cio osobowych składach, chyba że to razem z rezerwą ale znowu czy ktoś bedzie chciał być na rezerwie

 

po drugie to Kreator zdaje się jest adminem:p więc nie powinien być w tych składach

Link to comment
Share on other sites

A ja sadze ze sa rowne.Naprawde sie troche nameczylem ustalajac sklady i wyszlo chyba nieźle.Pudziana pomysł zeby rezerwa była.Szczerze nie wierze zeby zawsze kazdy mogł grac Grzesiu.A co sie tyczy kr3aturki to od poczatku byla mowa, ze gra z nami i sam sie zgodził na to z tego co pamietam.

Link to comment
Share on other sites

Sklady uwazam ze sa dobrze wybrane ;) wliczajac w to graczy rezerwowych poniewaz nie kazdy bedzie mogl zagrac ;>

 

W sumie to bez znaczenia Administracja i tak zostanie pokonana wiec Kreator wybral bardzo dobre rozwiązanie przystajac do graczy :DDD

 

Dziekuje Sylwek za pomoc a w zasadzie odwalenie tej roboty i sorry ze nie pomoglem ; )

 

Czekamy na przedstawienie skladów Adminów. (wezcie Blancika uwzglednijcie bo plakal ze nie chce z nami grac :D )

Link to comment
Share on other sites

Według mnie 7 osób w tym 2 rezerwy to ciut za dużo można by z rezerwy zrobić team nawet, zostawić po 6 i po 5 a nie po 7, pewnie większość złożyłaby reklamację ale zauważcie proszę że nikt nie chciał się podjąć ułożenia składów a najlepsze składy raczej sobie wezmą twórcy w sumie to logiczne.

Pozdrawiam Ynex

Link to comment
Share on other sites

Sorry Super Es chcesz sie zamienic?Mnie to wisi szczerze mowiac z kim zagram.Bo po 1.to jest zabawa a po 2.jako ten, co ustalał składy(do spółki z Pudzianem)mam jakies przywileje.Ale spoko chcesz być z Kr3atorem,Volliumem i reszta?Nie ma sprawy moge zmieniać.Bo z tego co widze wiekszości składy pasują lub jest im to obojętne.

PS.Ynex masz dużo racji ale pamietaj, że nie zawsze kazdy bedzie dostepny do gry i po to rezerwowi.No a ze składami-naprawde się starałem żęby było równe wyszło jak wyszło.Jeszcze się taki nie narodził, co by każemu dogodził :)

Edited by sylweek
Link to comment
Share on other sites

Nie Ynex to nie jest logiczne w ogole, ja moge zagrac w najgorszym składzie, moge w ogóle nie grac. To nie jest jakis moj zyciowy cel zeby wygrac ten turniej, zaproponowalem go bo liczylem na dobra zabawe i szczerze na jakas pomoc ze strony uzytkownikow, jedyny Sylwek wykazal sie zainteresowaniem.

 

Widzę ze nie odpowiadają Wam składy wiec prosze bardzo wybierzcie lepsze ;) mi jest to obojętne ;)

 

Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Dobra to może inaczej, powiedz mi teraz który nie ma grać jeśli wszyscy będą grali? Czy rezerwowi także mają dostać nagrodę jeśli wygrają? Nie mówię o was bo może i powiecie że Wy byście nie grali ale mówię o tych którzy zapisywali się ze względu na to by pograć a nie być w "rezerwie" nie, że zrobiłbym lepiej ale to także powinno być brane pod uwagę. Równie dobrze można by zostawić 2 graczy w razie gdyby jakiś team potrzebował rezerwy i w tym czasie by poszli jako rezerwa. W każdym razie nie mój problem tylko tych ale skoro nikt nie składa reklamacji to można i zatwierdzić tą propozycję.

Link to comment
Share on other sites

Sa mapy na ktorych jedni saobie radza lepiej drudzy gorzej, na tym polega gra zespolowa :> kazda druzyna bedzie miala przewodniczacego ;) Bo np ja osobiscie nie czuje sie dosc silny na awp wiec na tej mapie na pewno bym nie gral i zapewne ktos z mojego team tez np Sylwek ;) ale na De_.... mapie moglibysm zagrac zamieniajac sie ;) z reszta zmiany mozna dokonywac w trakcie gry ; )

Jezeli ktoremus nie idzie wchodzi rezerwowy itd.

 

Uwazam wiec ze rezerwa tez powinna byc nagrodzona ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...