Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina. TheGames BF2<-----Skuziak


Mike.
 Share

Recommended Posts

o Nick: Skuziak

o Wiek: 16

o Steam_ID: STEAM_0:1:315577370

o Staż w CS: 3 lata

o Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: Gram codziennie , i tylko na tym serwerze po jakieś 4 godziny dziennie z przerwami 5 minutowymi.

o Od kiedy u Nas grasz - gram od Września

o Powód ubiegania się o Admina: Kultura,Ład i Porządek te 3 zasady chciałbym dopilnować na tym serwerze.

o Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby:Gram dosyć długo na serwerze , ogarniam Amx na 10, Jestem dosyć znany na serwerze.Co do mojej aktywności na forum....od dzisiaj będę uczestniczył w tutejszym życiu na forum.

 

Proszę o Pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Pozdrawiam i dziękuje .Skuziak

Link to comment
Share on other sites

"Jestem dosyć znany na serwerze" - Ja osobiście Cię nie widziałem w ogóle ;).

"gram od Września" - To jeszcze nie jest dużo. Wiele osób gra tutaj dłużej a nawet nie myśleli żeby podanie napisać.

No i tak jak Taczu aktywność na forum.

 

Krócej mówiąc jestem na Nie :).

Pozdrawiam Quick.

Link to comment
Share on other sites

Nie no prawdę nie chce nic mówic ale to naprawde jakaś parodia...

 

Wszyscy piszą że mnie nie znają.

 

Macias pisze że mnie nie zna a ma mnie na steam w znajomych i normalnie gadamy ,

 

z Racą też kiedyś gadałem , tylko by musiał sobie normlanie przypomnieć , Quick to samo

 

Wszyscy którzy tutaj napisali mieli ze mną kontakt i rozmawiali normalnie ze mną tylko trzeba sobie przypomnieć , a co do postów to rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Grałem z tobą raz albo dwa. Admin po miesiącu grania na serverze? To moze odrazu rozdamy adminów wszystkim którzy graja tu dłużej niż miesiąc. Na forum dotychczas nikła aktywnośc.. To sobie teraz porównaj: Zanim dostałem szanse spróbowania swoich sił jako admin grałem tu ponad rok co w porównaniu do twojego jednego miesiąca jest już czymś.

-NIE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...