Jump to content
TheGames.PL More than games

Dziekie pomysły BORSUK"a na święta i dni powszednie


BORSUK
 Share

Recommended Posts

Panowie wiele razy gdy grałem na servie bf2 to bywały przypadki że gracze się podszywali wiec mam pewien pomysł żeby wszystko co jest na servie zapisywało się na IP a nie na nick.

Można też pododawać kilka pluginów skoro to 4FUN to może kolorowe smoke albo flashe.

Trzeba też pomyśleć co można zrobić na święta np zamiast paki choinka czapki św mikołaja dla graczy coś podobnego.

 

 

PS przydały by sie jakieś dobre roundsound"y (muzyczka na koniec rundy) :D

to tyle ode mnie czekam na komentarze

Link to comment
Share on other sites

Fajnie że wychodzisz z inicjatywą, jednak:

 

1. Zapisujące się odznaki/staty na IP? Ok, jeśli ktoś ma zmienne IP, to niestety odznaki i staty straci po zmiania IP ..

2. Kolorowe fleshe, smoke - ok, spoko .. ale po co obciążać jeszcze bardziej serwer?

3. To z czapkami było na starym War3FT, jednak coś się zaczeło psuć. Kolejne obciążenie serwera

4. Muzyczka na koniec rundy, patrz pkt. 2

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem w jakim Ty świecie Borsuk żyjesz .. Zrobisz only steam - serwer straci graczy, na dodatek mniej nowych = mniej kasy za odznaki. Chcesz postawić serwer na lepszym hoscie? Luz, my też byśmy chcieli, jednak nie ma kasy na jakiegoś, wyjebanego w kosmos hosta .. Wszystko ładnie pięknie, pomysły super ale trzeba mieć możliwość ich realizacji. Niedługo pewnie przyjdzie zapłacenie za forum, koszt nie jest tani, w ręcz przeciwnie.

Link to comment
Share on other sites

Zrobicie zrzutkę, powiedzmy 5 osób przelew/sms 10zł to i pluginy wylądują, opłacicie nowy hosting chociaż w 50% to i będzie lepszy host, nie ma sprawy. Dajcie coś od siebie, a nie wyciągacie tylko ręce by brać. Brać jest łatwo, gorzej dawać, tak? Głupie 10zł wspomaga server, ale szkoda wam tej kasy, dziwicie się, że Thermala nie ma prawie wcale. Chłopak ostro pracuje za grosze, a wszyscy gracze myślą tylko o graniu i ulepszaniu, ale nikt już nie pomyśli o pomocy, a gdy ktoś zaczyna mówić o finansowaniu to wszyscy nagle cicho siedzą, wykażcie się jakąś inicjatywą i wspomóżcie server, na pewno będziecie za to w lepszym świetle i mieli lepszy wgląd ze strony adminów i innych.

Link to comment
Share on other sites

odznaki na IP - nie ma niestety takiej opcji ze względu na zmienne IP niektórych graczy

 

co do świątecznych dodatków - jestem za. Miło byłoby zobaczyć padający śnieg i usłyszeć świąteczną nutę pod koniec rundy.

(co do czapek mikołaja to nie wiem czy nie kłóciłyby się z niewidzialnością z nożem)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł! Super by było w święta nie tylko zjeść karpia, ale też (chociaż na chwilkę) usiąść przed komputerem [na serverze only steam, bez haxów - w dobrej, spokojnej atmosferze], usłyszeć zawsze dobrą, świąteczną nutę i pograć na rozluźnienie :) Do tego zamiast paki choinka, a zamiast granatów np. śnieżki. Mógłby też padać śnieg.

Rozumiem, że może to obciążyć server, ale na 2 tygodnie chyba to można zrobić. (BEZ URAZY!, ale pewnie i tak "Raca, albo Ynex" wyskoczą na mnie i powiedzą, że to obciąży server, a do tego dołączy się Wujek Thermal..... Ale można chyba zrobić świąteczny wyjątek (chociażby tylko na tym servie nowym co będzie - TP [inny host? 1000fps ma być podobno, więc może na nim problemu nie będzie /w każdym razie nie orientuje się w tym/]).

Tyle ode mnie!

 

pozdro i smacznego karpia :P i kanapk(i)a!

 

2 post: Taczu, tak podejrzewałem (wiedziałem, że ktoś bd miał jakieś zastrzeżenia) :PP Btw. Dzięki za uwagę :) P.S. Nowy Serv, może nie w 100%, ale ma być TP (bardzo możliwe, że only steam) - wyniki ankiety / wyniki w temacie na forum ;]

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

Zapisywanie odznak może być ciężko wprowadzić.

Czapki i kolędy - gram na jednym serwie gdzie to jest i mnie dosyć drażni, więc byłbym na nie.

Ewentualnie wprowadziłbym możliwość zastrzeżenia sobie nicku - trzeba wpisać hasło przy wejściu na serwer. Wyeliminowałoby to podszywki.

Link to comment
Share on other sites

Przecież pisalem jeszcze kilka razy że zapisywanie na nick można zmienic na steam ID a kto nie ma steam to ma problem :(

 

Bez przesady, że kto nie ma S ma problem.

 

Można by było pomyśleć o rezerwacji nick'u takiej co była na CsN kiedyś po 3 zł + Vat sms, albo 5 zł i by praktycznie każdy mógł zapłacić, a jednak troche kasy wpłynęłoby i każdy by grał na swoim nicku bo dostawałby hasło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...