Jump to content
TheGames.PL More than games

Wykrywanie czitów ;]


Psikuta
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie wykrywania ludzi czitujących na serwie.

Standardową procedurą sprawdzenia czy ktoś nie ma wh jest zrobienie screenów, ale kiedyś znajomy admin, dosyć "obcykany" w csie i różnych wspomagaczach jak i ich wykrywaniu powiedział mi, że nie problem załatwić sobie WH, którego screeny nie wykrywają, więc taki gracz sobie bezkarnie gra. No i wspomniał mi o pewnym pluginie, który zainstalowany na serwie tworzy fałszywych gracz, których widzi tylko admin na specu i osoba, która ma wh.

Czy istnieje coś takiego tu na serwie? Jeśli nie to może warto by pomyśleć o takim dodatku, bo mogłoby to nieco przetrzebić szeregi cziterków;]

Link to comment
Share on other sites

Mówisz shit? Byłem adminem na różnych serwerach.. Grałem na takim jednym na którym typ miał niewykrywalne wh przez screeny.. Typ bezkarnie sobie latał gdy dostawał ssy to nie było wh ani nic.. W końcu H@ wkurwił i zainstalował "LuciaToggle" to o tym pluginie mówicie.. I typowi zrobiłem przepiękne demo jak czai się na tego "gracza ducha" ... Może shit bo to jest troche niedopracowane .. Ale z zaskoczenia jak się włączy to jest doskonałe..

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi sie ze takie cos jest,chodzi mi o te screeny,ze nie widac wh,jak robisz screena robi fotke z twojego komputera czyli bylo by dziwne zeby,ze tak powiem ominelo to "wh"

Może i koles ma racje,albo cie okłamał. :]

 

Widać mało wiesz, są haxy, o których ci się nie śni. Są te tanie gó**a i te płatne za które pajace płacą po 30 euro na 1 miesiąc i szczycą się top1 na eslu, nie ma na nich siły. Jedynie demo=bl i to wszystko.

@temat

Co do pluginu to obił mi się kiedyś o uszy, ale nigdy tego nie używałem.

Link to comment
Share on other sites

Panowie mi sie wydaje ze to nie jest najpardzej potrzebny plugin a napewno ważniejszy by był

tzw BAN NEO który daje możliwość adminom stałe banowanie graczy ze zmiennym ip jak np:

K.A.M.E.K , <J>on<Y> czy ALANO tacy by byli skutecznie blokowani a inny by mogli spokojnie "ogarniać ogry"

dla niewtajemniczonych chodzi o ogarnianie gry xD

Link to comment
Share on other sites

jak moga sie pluc inni że dostali bana ?

jak dostali to słusznie jak chca UB to muszą to udowodnic ! Nie rozumiem o co chodzi?

w czym jest problem ?

 

O dokładnie o to chodzi że te bany to i mi by zaszkodziły bo mam zmienne IP i Tak jak tam Wujcio Ynex powiedział tak by to wyglądało. Nawet jeśli mam STEAM to ban na IP bedzie siedzial dopóki mi te 183 by nie zeszło a nie zeszłoby nigdy chyba ... Bo próbowałem wszystkiego żeby pograć na TG jak był ten plugin.

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem na nie. Też mam neoske (zmienne IP), więc byłby problem. Dlatego mówiłem, żeby chociaż ten nowy server był ONLY STEAM. M.in. dlatego, żeby botki z NS (nie mam na myśli tych NS ogarniających) odłączają neośkę na 30 sek i dalej psują innym grę. To jest bezsens... Czasami widać, jak NS strzelają przez ściany i banie dają takie perfidne.... A czasem admin albo nie widzi, albo go najzwyczajniej w świecie nie ma.... Tyle ode mnie

 

pozdro kanapka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...