Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Apo^^


O1ST
 Share

Recommended Posts

Domyślnie Skarga na Apo^^

wczoraj był na serwie cheater wiec napisałem do apo żeby go sprawdził

napisałem błąd ortograficzny szybko pisałem każdemu się zdarza

napisałem jeju

napisał ze nie lubi analfabetów

i zagroził bana ja oczywiście napisałem ze za takie coś bana nie wolno dać

on napisał ze wszytko może

dziś o około 13 dal mi bana

powód " nie lubie cie "

sooryy jak takie coś ma być

za takie coś ban

 

dał na 5 min

 

moje pytanie czy za błąd ortograficzny admin może straszyć banem ??

Edited by O1ST
Link to comment
Share on other sites

Owszem wczoraj byla sytuacja, ze jest na serwie cziter. Wszedlem po paru chwilach.

 

Spytalem O1ST'a czemu stwierdzil, ze on ma wh.

 

odpowiedz "bo wszyscy tak gadaja"

jak dla mnie koles byl czysty, ale to nie o to tu chodzi.

 

 

Napisalem mu, ze jesli chce do mnie pisac cokolwiek, niech uzywa ffa, lub wezmie slownik ortograficzny do reki. Nienawidze analfabetow, ale tylko tych, ktorzy kalaja rodowity jezyk, jakim jest polski, specjalnie.

 

Poprawialem go wiele razy, na co on stwierdzil, ze w dupie ma ortografie, ze ma wakacje. Ja dostaje bialej goraczki jak widze osobe, ktora jest analfabeta i nawet sie nie stara. Kazu jakos nie mial problemow zeby pisac na forum uzywajac FF'a (a widzialem, ze wczesniej mial male problemy z ortografia)

 

 

Jestes 14 letnim gowniarzem i klocisz sie ze mna, co moge a co nie. To po 1

 

po 2 primo, wchodze dzisiaj na serwer i slysze slowa O1ST'a

 

"o przyszedl ten admin co go bardzo nie lubie, ide stad w ogole, bo on chce mi dana bac za ortografie"

 

Dalem mu 5 minutowego bana z reasonem: nie lubie Cie

 

 

Po tych 5 minutach wszedl na serwer spowrotem, z wielkim ryjem na mnie, ze ja nie moge ble ble ble, szlag mnie trafil, ja wiem, ze nie powinienem robic tak jak zrobilem, ale dostal odemnie bana na 1 dzien z reasonem: wroc jutro jak przemyslisz co powiedziales.

 

Ja nie jestem juz 10 letnim gowniarzem i nie dam sobie w kasze dmuchac. I zaden gowniarz nie bedzie do mnie pyskowac, fakt, nerwy mnie ponosza co nie powinno sie zdarzac, ale taki mam charakter. I jak slysze 14 latka, ktory wydziera na mnie ryj, co moge, a czego nie moge, dostaje po prostu szalu.

 

Prawda jest taka, ze jakby przykrocil troche ten swoj niewyparzony ryj jak wszedlem na serwer, nie dostalby zadnego bana. Grozba bana owszem i byla, ale tylko po to, zeby przestal kalac jezyk ojczysty (co powtarzalem mu wiele razy), albo zeby przestal w ogole do mnie pisac. To ze 14 letni gowniarz nie rozumie aluzji, nie jest moja wina.

 

 

@

Do O1ST'a zacznij czytac ksiazki, i uczyc sie jezyka polskiego, bo to, ze Ty stwierdzasz "w dupie mam ortografie bo mam wakacje i nie jestem w szkole" wcale o Tobie dobrze nie swiadczy, a jak nie chcesz uzywac poprawnej polszczyzny, to moze wypad do angli czy cos, tam nie ma jako takiej ortografii.

 

Nawet na forum, piszac do ogolu, nie potrafiles normalnie sklecic paru zdan.

 

tyle odemnie

 

Pozdrawiam

Edited by Apo
Link to comment
Share on other sites

Po 1 : Skarga nie napisana według wzoru.

Po 2 : Nie widzę znaków interpunkcyjnych co też źle świadczy.

Po 3 : Post pod postem.

Po 4 : Nienawidzę Analfabetów także nie sądzę, że poprawianie i danie bana za błędy ort. na 5 minut jest aż takie straszne.

Po 5 : Skarga w złym dziale, Apo nie ma admina na war3 zakładam?

Jeśli byś na mnie wyleciał "z ryjem" jak to Apo napisał to byłbym wstanie dać ci bana na tydzień od tak bo mi się nie podobasz, i jeśli nie potrafisz chociaż pisać po polsku to radziłbym ci się w ogóle nie udzielać.

Nie ważne czy wakacje czy koniec świata znajomość polskiego obowiązuje każdego.

Poprawiam zawsze jak słyszę czy widzę błędy i naprawdę nienawidzę tego oglądać, że ktoś kaleczy polski język także jeśli sądzisz, że ta skarga jest na miejscu to prędzej Apo powinien napisać skargę o przedłużenie bana dla ciebie "młody geniuszu"...

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

ja się tu nie chce wyzywać bo to sensu nie ma -_-

 

 

dałeś mi 2 bany

 

za to że napisałem z błędem

ortograficznym

 

jeśli chodzi o tego cheatera

zabijał przez ściany

jak zobaczył admina to wyłączył to chyba logiczne

-_-

nie mam sensu dalej tego kontynować

ty mi za takie coś nie dajesz banów

ja do ciebie ani słowem nie gadam -_-

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hmmm Apo myszko a ty znowu przekręcasz mój nick :P:P:P, poza tym dalej mam problemy ort. :P:P

a co do posta to po:

1. Edycja posta nie boli

2. 1 ban był za ort. 2 za pyskowanie

i lepiej się ciesz że mnie w tym czasie nie było bo byś wyłapał o wiele dłuższego bana niż jeden dzień poza tym co do niby "cheatera" jeśli Ynex, DEN, lub kto ktokolwiek inny z lepszych graczy na serwerze zabije kogoś przez ścianę to dla ciebie jest cheaterem ??

otóż swego czasu grałem na różnych serwerach i wiem jak ludzie potrafią grać tak samo ja na rożnego typu aimach zabijam przez ściany (bożę błogosław maga i wampiryczną aurę) to dla ciebie tez będę cheaterem ?? jeśli tak to cofnij się do kategorii very low i z powrotem ucz się grać.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z tobą Apo jestes wybuchowy :D ale jak powiedziales że taki masz charakter i nie da sie go zmienic także nie ma co sie pluc O1ST ban minie ci jutro i bedziesz dalej grał a jak jakbym wszedl na serwer i usłyszał to co powiedziales o nim też bym sie wkurzył bo miedzy innymi psujesz tak jego reputacje a nie wszyscy go jeszcze dobrze znaja to odrazu beda sie go bac jak obejrza forum.

 

 

 

Pozdrawiam B3nnY

Edited by Benny
Link to comment
Share on other sites

Jak ja kocham ludzi, którzy piszą skargę i robią wielką aferę a później się wycofują bo zostaną dojechani przez fakty...

- Nie ma to jak poświęcić czas dla jakiegoś kogoś nikogo nie znaczącego... Sory, że to mówię, ale składasz skargę na Apo a później mówisz, że nie będziesz się dalej udzielać... To jest chore dla mnie, jak coś piszesz to walcz do końca a nie poddajesz się w połowie bo to się mija z celem, wszyscy się udzielają, bo ty od tak napisałeś sobie skargę na admina... Może po prostu powinniśmy usuwać tego typu tematy by tego zapobiec? Nie, raczej nie, bo potem byś się skarżył, że usuwamy także twoje skargi... TO JEST KOMPLETNIE NIE LOGICZNE!

Link to comment
Share on other sites

To, że są wakacja nie zwalnia Cię ze znajomości języka Polskiego. Ja zostałem wyszkolony przez brata, aby mówić poprawnie, dlatego jestem gotów dać bana jak ktoś kaleczy Nasz język. Sam robię błedy, lecz staram się je wyeliminować. Gdybyś nie wyskoczył do Apo^^ "z ryjem" zapewne miał by Cię on w głebokim poważaniu więc bana by Ci pewnie nie dał.

 

Teraz, gdy kilka osób się wypowidziało i te wypowiedzi były krytyczne nagle chcesz kączyć temat. Nawet pisząc oficjalną skarge na forum nie używasz dużych liter czy interpunkcji. Gdybyś chodziaż skargę napisał wedłog wzoru, ale nie. Szczerze mówiąc czytanie twoich 3 postów tylko mnie zdenerwowało.

 

Tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

chce to skoniczyc bo to sensu nie ma ?

lol

nie wiem po co pare osub ? to dla ciebie tylko ja apo i jeszcze 1

noo dzienki

zaproponowalem ze ja do niego nie bd sie odzywac bo po co ?

a on mi banow za byle co nie bendzie rozdawał jak listonosz ?

Link to comment
Share on other sites

Patrz tępaku, wszyscy wypominaja Ci Twoja ortografie a zobacz jakie perelki nam dajesz.

 

skoniczyc, osub, dzienki, bendzie, popierda, wogle, racj

 

Czy Ty naprawde nie potrafisz, uzywac firefoxa? On ma taki specjalny korektor, albo chociaz Word, Google Chrome, tez przegladarka, tez posiada korektor.

 

Dalej piszesz post pod postem.

 

Nie to nie to, ze inni sa po stronie admina, to jest to, ze gracz nie ma racji.

 

 

 

a on mi banow za byle co nie bendzie rozdawał jak listonosz

 

A za to bede walczyl, o bana dla Ciebie, tygodniowego minimum.

Link to comment
Share on other sites

to się nie czepiaj ja używam opery i jest wszytko ok

 

 

 

jak piszę szybko to z błędami

 

ten ban za "ryj"

 

powiedziałem ze dałem na forum posta

 

ze dałeś mi bana za ortografie

 

-_-

 

więc nie potrzebuje żadnego słownika -_-

 

wiec proszę o od banowanie mnie

 

I apo do ciebie się już nie bd odzywał -_-

 

Koniec sprawy ?

od banujesz

z góry dzięki -_-

 

wątpię ze w tym tekście znajdziesz 1 błąd Ortograficzny -_-

Link to comment
Share on other sites

wątpię ze w tym tekście znajdziesz 1 błąd Ortograficzny -_-

 

No nie znajde, bo jakbym ja tak zostal zjechany tez bym nie robil bledow.

 

Nie nie odbanuje, i bede sie staral o wydluzenie Twojego bana.

 

 

Moze bledu nie zrobiles zadnego, ale zdan dalej nie potrafisz pisac

Link to comment
Share on other sites

1 sprawa : Nie wiem czy tylko ja nie rozumiem czasem jego wypowiedzi czy każdy?

Czytałem czytałem i nie mogłem zrozumieć jakąś dłuższą chwilę... Co do wyrazu "od banujesz" wydaje mi się nie prawidłowe bo to się pisze razem?

2 sprawa : po co używasz skrótów "bd" tak to się pisze na czatach nie na forum.

3 sprawa : Po cholerę piszesz "prawie co linijke te minki -_-" masz na celu kogoś przestraszyć?

4 sprawa : jeśli mam patrzeć czy nie popełniłeś błędów to powiem tak : POPEŁNIŁEŚ ICH MNÓSTWO NIE MA ZNAKÓW INTERPUNKCYJNYCH TO TEŻ BŁĄD!

- Błędem ortograficznym jest także nie napisanie polskiego znaku/symbolu

ze dałeś mi bana za ortografie
wiec proszę o od banowanie mnie

Jest tutaj błąd "ze" oraz "wiec" także jeśli nawet nie potrafisz dostrzec błędów mając nadzieję, że nie popełnisz żadnych to szkoda mi ciebie, nie ważne czy do nauczycielki dzwonisz czy do boga, jak widać nadal popełniasz błędy...

 

BTW: Sorki Avaj, że znów napiszę posta, jednak zacząłem go pisać przed tym jak Ty napisałeś tamtego :D.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

i Proszę od banuj mnie

 

Hmm błedem jest też, NIEUMIEJETNOSC CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM.

 

Ja swojego zdania nie zmienie, nie odbanuje Cie, i bede sie staral o przedluzenie tego ktorego masz. A jesli nie uda mi sie go przedluzyc, to codziennie jak bedziesz wracal, bede Ci go dawal na nowo, na 1 dzien i tak przez tydzien albo dwa.

Link to comment
Share on other sites

Widzę że zrobiło się gorąco ^^ na to tylko czekałem :)

 

Standardowo i bez zmian z przyczyn niezmienny Staję murem za "Player'em". Aczkolwiek zaprawdę odniosę swą wypowiedź do każdego posta zanim DEN dorzuci swojego posta bo wtedy moja wypowiedz nie miała by sensu :P

 

A więc do rzeczy

 

Domyślnie Skarga na Apo^^

wczoraj był na serwie cheater wiec napisałem do apo żeby go sprawdził

napisałem błąd ortograficzny szybko pisałem każdemu się zdarza

napisałem jeju

napisał ze nie lubi analfabetów

i zagroził bana ja oczywiście napisałem ze za takie coś bana nie wolno dać

on napisał ze wszytko może

dziś o około 13 dal mi bana

powód " nie lubie cie "

sooryy jak takie coś ma być

za takie coś ban

 

dał na 5 min

 

moje pytanie czy za błąd ortograficzny admin może straszyć banem ??

Skarga nie została napisana wg wzoru więc Moderator powinien zamknąć temat bez odpowiedzi!

Ale skoro już i tak kociołek z wywarem się wylał to dołożę swoje: Prawidłowo że poprosiłeś o sprawdzenie gracza skoro wydawało Ci się że ma wallhacka. Błędy jak najbardziej się zdarzają ale podobno Polacy uczą się na błędach więc nawet uczniowie w wakacje powinni pilnować poprawnej polszczyzny bo Wakacje to okres odpoczynku od szkoły a nie od bycia Polakiem. Grożenie banem ze strony Apo^^ z powodu że nie lubi analfabetów jest dla mnie śmieszne i żałosne jak i jego tekst że wszystko może ( podejrzewam że go poniosło). Powód bana "nie lubie Cię" również nie jest na miejscu.

 

 

Owszem wczoraj byla sytuacja, ze jest na serwie cziter. Wszedlem po paru chwilach.

 

Spytalem O1ST'a czemu stwierdzil, ze on ma wh.

 

odpowiedz "bo wszyscy tak gadaja"

jak dla mnie koles byl czysty, ale to nie o to tu chodzi.

 

 

Napisalem mu, ze jesli chce do mnie pisac cokolwiek, niech uzywa ffa, lub wezmie slownik ortograficzny do reki. Nienawidze analfabetow, ale tylko tych, ktorzy kalaja rodowity jezyk, jakim jest polski, specjalnie.

 

Poprawialem go wiele razy, na co on stwierdzil, ze w dupie ma ortografie, ze ma wakacje. Ja dostaje bialej goraczki jak widze osobe, ktora jest analfabeta i nawet sie nie stara. Kazu jakos nie mial problemow zeby pisac na forum uzywajac FF'a (a widzialem, ze wczesniej mial male problemy z ortografia)

 

 

Jestes 14 letnim gowniarzem i klocisz sie ze mna, co moge a co nie. To po 1

 

po 2 primo, wchodze dzisiaj na serwer i slysze slowa O1ST'a

 

"o przyszedl ten admin co go bardzo nie lubie, ide stad w ogole, bo on chce mi dana bac za ortografie"

 

Dalem mu 5 minutowego bana z reasonem: nie lubie Cie

 

 

Po tych 5 minutach wszedl na serwer spowrotem, z wielkim ryjem na mnie, ze ja nie moge ble ble ble, szlag mnie trafil, ja wiem, ze nie powinienem robic tak jak zrobilem, ale dostal odemnie bana na 1 dzien z reasonem: wroc jutro jak przemyslisz co powiedziales.

 

Ja nie jestem juz 10 letnim gowniarzem i nie dam sobie w kasze dmuchac. I zaden gowniarz nie bedzie do mnie pyskowac, fakt, nerwy mnie ponosza co nie powinno sie zdarzac, ale taki mam charakter. I jak slysze 14 latka, ktory wydziera na mnie ryj, co moge, a czego nie moge, dostaje po prostu szalu.

 

Prawda jest taka, ze jakby przykrocil troche ten swoj niewyparzony ryj jak wszedlem na serwer, nie dostalby zadnego bana. Grozba bana owszem i byla, ale tylko po to, zeby przestal kalac jezyk ojczysty (co powtarzalem mu wiele razy), albo zeby przestal w ogole do mnie pisac. To ze 14 letni gowniarz nie rozumie aluzji, nie jest moja wina.

 

 

@

Do O1ST'a zacznij czytac ksiazki, i uczyc sie jezyka polskiego, bo to, ze Ty stwierdzasz "w dupie mam ortografie bo mam wakacje i nie jestem w szkole" wcale o Tobie dobrze nie swiadczy, a jak nie chcesz uzywac poprawnej polszczyzny, to moze wypad do angli czy cos, tam nie ma jako takiej ortografii.

 

Nawet na forum, piszac do ogolu, nie potrafiles normalnie sklecic paru zdan.

 

tyle odemnie

 

Pozdrawiam

Apo^^ dobrze zrobiłeś wchodząc i sprawdzająć jednak serwer nie jest po to aby załatwiać swoje sprawy i prawić wykłady graczom za to że ktoś napisał do Ciebie na priv z błędami ortograficznymi. Jak już napisałem wcześniej stwierdzenie o1st nie było niczym mądrym, lecz jako admin powinieneś panować nad sobą. To że mamy admina na serwerach to nie oznacza że jesteśmy lepsi od innych tylko że mamy pewne cechy które pozwalają nam pełnić powierzoną funkcję w sposób prawidłowy i "bez przypałów" typu "nie lubie Cię". Twoja reakcja wchodząc na serwer była naturalna, ale że co? na serwerze panuję nazizm czy komunizm? Nie wolno już wypoeidzeć własnego zdania bądź odczucia, emocji itp itd? Wg mnie co innego znaczy jak ktoś powie: "Nie lubie Cie Avaj" a co innego jak powie "Avaj jestś skurw******"

Nie wiem co Ci o1st nabluzgał po powrocie po 5 minutach więc co do 2 bana się nie odniosę. Kolejną sprawą jest fakt że to ile ma się lat nie ma nic do rzeczy. Jeżeli jest jakiś 10-cio latek który ma równo pod sufitem ( a są tacy) to wiek nie jest podstawą do określania swoich praw i przywilejów. Nie tłumacz się charakterem bo nad nim DA się pracować co wiem z własnego doświadczenia. W tym wypadku niestety 14 latek miał racje bo wg mnie NIE MOŻEMY dawać banów za ORTOGRAFIE. Bo to się mija z celem ... Przy takim podejściu za 2 tygodnie serwer będzie świecił pustkami a po 3 padnie bo nie będzie go za co utrzymać.

 

 

 

Po 1 : Skarga nie napisana według wzoru.

Po 2 : Nie widzę znaków interpunkcyjnych co też źle świadczy.

Po 3 : Post pod postem.

Po 4 : Nienawidzę Analfabetów także nie sądzę, że poprawianie i danie bana za błędy ort. na 5 minut jest aż takie straszne.

Po 5 : Skarga w złym dziale, Apo nie ma admina na war3 zakładam?

Jeśli byś na mnie wyleciał "z ryjem" jak to Apo napisał to byłbym wstanie dać ci bana na tydzień od tak bo mi się nie podobasz, i jeśli nie potrafisz chociaż pisać po polsku to radziłbym ci się w ogóle nie udzielać.

Nie ważne czy wakacje czy koniec świata znajomość polskiego obowiązuje każdego.

Poprawiam zawsze jak słyszę czy widzę błędy i naprawdę nienawidzę tego oglądać, że ktoś kaleczy polski język także jeśli sądzisz, że ta skarga jest na miejscu to prędzej Apo powinien napisać skargę o przedłużenie bana dla ciebie "młody geniuszu"...

Tu się nie dziwie :P bo Ty to masz jeszcze gorzej z poprawną Polszczyzną niż Apo^^ :P

 

 

ja się tu nie chce wyzywać bo to sensu nie ma -_-

 

 

dałeś mi 2 bany

 

za to że napisałem z błędem

ortograficznym

 

jeśli chodzi o tego cheatera

zabijał przez ściany

jak zobaczył admina to wyłączył to chyba logiczne

-_-

nie mam sensu dalej tego kontynować

ty mi za takie coś nie dajesz banów

ja do ciebie ani słowem nie gadam -_-

 

O_O Dla mnie 14- latek zagiął Ekipe Adminów po nim jeżdżących i nie dostrzegających celu skargi i posta nr 1.

Post był ze skargą za bana za ortografie ( przynajmniej ja go tak odbieram), a wy zrobiliście z igły widły ...

Ludzie sa jacy są i walka z tym to syzyfowa praca. Znacznie lepszym sposobem jest presfazja pozytywna przez zwykłe zaprzyjaźnienie się z taką osobą i wytłumaczenie jej po podaniu zwykłych prostych i przekonujących argumentów za swoją racją.

o ile dobrze zauważyłem w tym poście pojawiły się Polskie znaki O.O oraz intencję do zamknięcia sprawy i puszczenia jej w niepamięć po wyjaśnieniu sobie wszystkiego. Ale niesety kilka kolejnych osób znowu rozdrapuje....

 

 

hmmm Apo myszko a ty znowu przekręcasz mój nick :P:P:P, poza tym dalej mam problemy ort. :P:P

a co do posta to po:

1. Edycja posta nie boli

2. 1 ban był za ort. 2 za pyskowanie

i lepiej się ciesz że mnie w tym czasie nie było bo byś wyłapał o wiele dłuższego bana niż jeden dzień poza tym co do niby "cheatera" jeśli Ynex, DEN, lub kto ktokolwiek inny z lepszych graczy na serwerze zabije kogoś przez ścianę to dla ciebie jest cheaterem ??

otóż swego czasu grałem na różnych serwerach i wiem jak ludzie potrafią grać tak samo ja na rożnego typu aimach zabijam przez ściany (bożę błogosław maga i wampiryczną aurę) to dla ciebie tez będę cheaterem ?? jeśli tak to cofnij się do kategorii very low i z powrotem ucz się grać.

Ad 1 Racja

Ad 2 Ban za ortografie i pyskowanie to dla mnie PORAŻKA a nie ADMIN

Ad "i" Uważasz że zwykły gracz nie odróżni aima lub wh od skilla? przykład ( bez obrazy Admina wreczającego bana) -> zaprosiłem kumpla NS na war3ft ... wszedł trafił kilka baniek przez sciane bo gra na pamięć i dostał perma? Gościa znam od 10 lat i wiem że tak gra, a doświadczony admin dał mu perma, pogadałem, wyjaśniłem, odbanowałem, ale kumpel powiedzał że porażka i nie ma zamiaru grać na takim serwerze ... i czyja wina? gracza czy admina?

 

Zgadzam sie z tobą Apo jestes wybuchowy ale jak powiedziales że taki masz charakter i nie da sie go zmienic także nie ma co sie pluc O1ST ban minie ci jutro i bedziesz dalej grał a jak jakbym wszedl na serwer i usłyszał to co powiedziales o nim też bym sie wkurzył bo miedzy innymi psujesz tak jego reputacje a nie wszyscy go jeszcze dobrze znaja to odrazu beda sie go bac jak obejrza forum.

Link to comment
Share on other sites

Twoj post tu nic nie wnióśł. Przyznałeś rację ... wróć ... podlizujesz się ... co Ciebie obchodzi reputacja innych? Niech każdy się martwi o sobie i dobrze będzie. Ciekawe jak Ty bys zareagował gdybym dał ci bana na scoucie za to ze expisz Mew ktory ma 99 lvl z powodem: "nie dajesz innym pograc, odpocznij 24h"?

 

Jak ja kocham ludzi, którzy piszą skargę i robią wielką aferę a później się wycofują bo zostaną dojechani przez fakty...

- Nie ma to jak poświęcić czas dla jakiegoś kogoś nikogo nie znaczącego... Sory, że to mówię, ale składasz skargę na Apo a później mówisz, że nie będziesz się dalej udzielać... To jest chore dla mnie, jak coś piszesz to walcz do końca a nie poddajesz się w połowie bo to się mija z celem, wszyscy się udzielają, bo ty od tak napisałeś sobie skargę na admina... Może po prostu powinniśmy usuwać tego typu tematy by tego zapobiec? Nie, raczej nie, bo potem byś się skarżył, że usuwamy także twoje skargi... TO JEST KOMPLETNIE NIE LOGICZNE!

 

Aleeeee Ty się nasprzątasz :P:P:P:P Ynexiu jesteś zdenerwowany :P idz wypij melisę :P skargi na Adminów są kierowane do H@ mają być rozpatrywanę przez HEAD ADMINA a nie przez Adminów kolegów :P. Właściwie nie powinno Tu byc innych postów oprucz Skarżącego, Oskarżonego i HeadAdmina. Chyba że H@ poprosiłby o zdanie innych adminów.

 

 

To, że są wakacja nie zwalnia Cię ze znajomości języka Polskiego. Ja zostałem wyszkolony przez brata, aby mówić poprawnie, dlatego jestem gotów dać bana jak ktoś kaleczy Nasz język. Sam robię błedy, lecz staram się je wyeliminować. Gdybyś nie wyskoczył do Apo^^ "z ryjem" zapewne miał by Cię on w głebokim poważaniu więc bana by Ci pewnie nie dał.

 

Teraz, gdy kilka osób się wypowidziało i te wypowiedzi były krytyczne nagle chcesz kączyć temat. Nawet pisząc oficjalną skarge na forum nie używasz dużych liter czy interpunkcji. Gdybyś chodziaż skargę napisał wedłog wzoru, ale nie. Szczerze mówiąc czytanie twoich 3 postów tylko mnie zdenerwowało.

 

Tyle ode mnie.

 

 

Tekst na poziomie admina. Bez emocji, bez uprzedzeń. Tylko piszę się KOŃCZYĆ anie Kączyć :P:P:P. Kiepskie było to szkolenie :P:P:P

 

 

 

i dostałem bana na 1 dzień za to ze walcze żeby nie banowal mnie ;/

noo dzienkii

widze ze kazdy popierda admina -_-

zwykly gracz to wogle racj nie ma -_-

 

 

Nie każdy! Wypraszam sobie!

 

chce to skoniczyc bo to sensu nie ma ?

lol

nie wiem po co pare osub ? to dla ciebie tylko ja apo i jeszcze 1

noo

zaproponowalem ze ja do niego nie bd sie odzywac bo po co ?

a on mi banow za byle co nie bendzie rozdawał jak listonosz ?

 

Nie pisz posta pod postem, użyj opcji EDYTUJ. Ponadto post niepotrzebny i dość taki :/ lekko błędny :/ wiem że teraz też się czepiam ale naprawde czytanie takich ... takich ... takich ... tekstów nie jest przyjemne :? Mamy piękny Polski język, którego ani Szfaby ani Komuniści nam nie odebrali, a sami się zatracamy w swoim lenistwie bo nie chce się nam wcisnąć 1 guzika więcej ... GŁUPOTA!!!

 

Patrz tępaku, wszyscy wypominaja Ci Twoja ortografie a zobacz jakie perelki nam dajesz.

 

Cytat:

skoniczyc, osub, dzienki, bendzie, popierda, wogle, racj

Czy Ty naprawde nie potrafisz, uzywac firefoxa? On ma taki specjalny korektor, albo chociaz Word, Google Chrome, tez przegladarka, tez posiada korektor.

 

Dalej piszesz post pod postem.

 

Nie to nie to, ze inni sa po stronie admina, to jest to, ze gracz nie ma racji.

 

 

 

Cytat:

a on mi banow za byle co nie bendzie rozdawał jak listonosz

A za to bede walczyl, o bana dla Ciebie, tygodniowego minimum.

 

Po pierwsze NIE OBRAŻAJ nikogo ... nie widziałem żeby Ciebie ktoś obraził. Po 2 masz rację z ortografią. Po 3 za co tego tygodniowego bana? za środek stylistyczny?

 

to się nie czepiaj ja używam opery i jest wszytko ok

 

 

 

jak piszę szybko to z błędami

 

ten ban za "ryj"

 

powiedziałem ze dałem na forum posta

 

ze dałeś mi bana za ortografie

 

-_-

 

więc nie potrzebuje żadnego słownika -_-

 

wiec proszę o od banowanie mnie

 

I apo do ciebie się już nie bd odzywał -_-

 

Koniec sprawy ?

od banujesz

z góry dzięki -_-

 

wątpię ze w tym tekście znajdziesz 1 błąd Ortograficzny -_-

 

pewność siebie jest zgubna: bd - ortograf nr1 powinno być będę, ort nr 2 banować -> odbanować

 

wątpię ze w tym tekście znajdziesz 1 błąd Ortograficzny -_-

No nie znajde, bo jakbym ja tak zostal zjechany tez bym nie robil bledow.

 

Nie nie odbanuje, i bede sie staral o wydluzenie Twojego bana.

 

 

Moze bledu nie zrobiles zadnego, ale zdan dalej nie potrafisz pisac

 

SPAM, dyskusje prowadzić sobie prosze na pw albo GyGy ...

 

no w końcu się postarałeś powiedz nam proszę dzwoniłeś do nauczycielki języka polskiego czy znalazłeś słownik poprawnej polszczyzny ??

 

Dla mnie to żart dla kogoś innego może byc chamski tekst ... powstrzymaj się od takich i od spamu również

 

KURDEEEEE

dajcie napisać posta ... co napisze to patrze i wy już na spamowaliście i muszę pisać od nowa !!! WRRRRR zaraz zamknę temat napisze co mam napisać i go otworze! :P

 

Pomijając że spam to się zdenerwowałem bo już z 45 minut pisze 1 posta w tym temacie ....

 

1 sprawa : Nie wiem czy tylko ja nie rozumiem czasem jego wypowiedzi czy każdy?

Czytałem czytałem i nie mogłem zrozumieć jakąś dłuższą chwilę... Co do wyrazu "od banujesz" wydaje mi się nie prawidłowe bo to się pisze razem?

2 sprawa : po co używasz skrótów "bd" tak to się pisze na czatach nie na forum.

3 sprawa : Po cholerę piszesz "prawie co linijke te minki -_-" masz na celu kogoś przestraszyć?

4 sprawa : jeśli mam patrzeć czy nie popełniłeś błędów to powiem tak : POPEŁNIŁEŚ ICH MNÓSTWO NIE MA ZNAKÓW INTERPUNKCYJNYCH TO TEŻ BŁĄD!

- Błędem ortograficznym jest także nie napisanie polskiego znaku/symbolu

Cytat:

Napisał O1ST Zobacz post

ze dałeś mi bana za ortografie

Cytat:

Napisał O1ST Zobacz post

wiec proszę o od banowanie mnie

Jest tutaj błąd "ze" oraz "wiec" także jeśli nawet nie potrafisz dostrzec błędów mając nadzieję, że nie popełnisz żadnych to się grubo mylisz, nie ważne czy do nauczycielki dzwonisz czy do boga, jak widać nadal popełniasz błędy...

 

BTW: Sorki Avaj, że znów napiszę posta, jednak zacząłem go pisać przed tym jak Ty napisałeś tamtego posta .

 

już starczy mu lekcji poprawnej Polszczyzny.

BTW. NIEPRAWDA ;> tego posta zacząłem pisać po poście Mteuszk'a :P

 

to mój ostań post

 

Sooryy apo^^

masz rację ze się czepiałem

postaram się pisać z ortografią

Jeszcze raz PRZEPRASZAM

 

i Proszę od banuj mnie

 

Taktyka którą powinieneś zastosować znacznie wcześniej :)

Nauczyłeś się bardzo ważnej cechy która nazywa się pokorą i ortografią. Z takim nastawieniem dojdziesz w życiu o wiele dalej niż z poprzednim. Szkoda tylko że lekcja odbyła się w dość drastyczny ( nawet w niektórych przypadkach za bardzo) sposób.

 

 

Cytat:

i Proszę od banuj mnie

Hmm błedem jest też, NIEUMIEJETNOSC CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM.

 

Ja swojego zdania nie zmienie, nie odbanuje Cie, i bede sie staral o przedluzenie tego ktorego masz. A jesli nie uda mi sie go przedluzyc, to codziennie jak bedziesz wracal, bede Ci go dawal na nowo, na 1 dzien i tak przez tydzien albo dwa. I znowu za co przedłużenie? za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem? Apo^^ odpuść chłopie i schowaj swoje ego do kieszonki ... :/

 

A prosiłem nie piszcie przez chwile ...

 

PODSUMOWANIE:

Post wg schematu w odpowienim dziale.

Następnym razem niech głos zabiorą osoby których sprawa dotyczy, a nie wszyscy Admini.

Poprawna Polszczyzna jest ważna ale bez przesadyzmu. Ortograf nie jest analfabetyzmem i podstawą do dania bana. Oburzenie i złość również nie jest podstawą do banowania jeżeli zachowuje się zasady dobrego wychowania i kultury osobistej.

 

Do Maciasa: Temat ten ukazjue bardzo dobrze charaktery i zachowania osób które wypowiedziały swoje zdanie i będących Adminami na PokeModzie. Uważam że stosunek Adminów do Graczy jest BARDZO NIEWŁAŚCIWY. Co jak co ale CS jest grą, a w gry grają między innymi dzieci.

 

P.S. Sory za 2 posty ale się w 1 nie zmieściło przez cytaty

Link to comment
Share on other sites

przeprosiłem ?

tak

zrozumiałem swój błąd

tak

chce tylko normalnie grać na serwie bo to najlepszy serw

dla mnie

 

 

wiec przepraszam jeszcze raz

 

i bardzo proszę o od banowanie mnie ?

 

Jak dla mnie to bym jak najbardziej odbanował. Jednak to Apo^^ wręczył bana, a decyzje o odbanowaniu może podjąć Admin wręczający bana lub H@. Apo napisał że zdania nie zmieni więć musimy poczekać na wypowiedz maciasa.

 

P.S. FF poprawia mi formę z odbanowania na "od banowania"... ;/ wynika więc z tego że niesłusznie czepiacie się o pisownię tego słowa w wykonaniu o1st.

Link to comment
Share on other sites

przeprosiłem ?

tak

ja chce tylko spokojnie grać na serwie ?

czy była jakaś skarga ze się zle zachowuje ?

raczej nie

 

ja już siły nie mam by walczyć o to

 

bo ja już zostałem podsumowany

 

wiec proszę cie ostatni raz żebyś mnie od banował

Link to comment
Share on other sites

ehh Avaj, Ty sie mnie czepiales, ze napisalem esej, ale badz co badz, szacunek dla Twojej jakze skromnej osoby, za napisanie czegos tak hmm, rozgryzajacego temat.

 

 

Avaj, odbanuj go, niech gra.

 

 

Have a nice day

Edited by Apo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...