Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Apo^^


O1ST
 Share

Recommended Posts

ehh Avaj, Ty sie mnie czepiales, ze napisalem esej, ale badz co badz, szacunek dla Twojej jakze skromnej osoby, za napisanie czegos tak hmm, rozgryzajacego temat.

 

 

Avaj, odbanuj go, niech gra.

 

Have a nice day

 

unbanned

 

i wcale nie zamierzałem tyle pisać ... po prostu tak wyszło :/

Link to comment
Share on other sites

Od około 30 minut, zastanawiam się co by tu od siebie dodać, niestety nic mi nie przychodzi do głowy....

Mogę tylko powiedzieć, że w 100% zgadzam się z Avajem, a szczególnie z tym, że nie powinno być banów za ortografie.

 

Co do reszty:

7070.gif

błagam Was!!! pomyślcie o króliczku :(

 

 

 

PS. Mam nadzieje, że zdajecie sobie wszyscy sprawę jakie mamy szczęście, że jest z nami Avaj, bo tylko on potrafi przywrócić wszystko do równowagi i ładnie wytłumaczyć

@Avaj - wielkie dzięki :)

 

 

EDIT

poprawiam ten post już chyba setny raz i nadal mam wrażenie, że mam w nim jakieś błędy i niedociągnięcia :/

Edited by macias
Link to comment
Share on other sites

powiem tak dla mnie Apo^^ jest spoko cheater był bo sam widziałem więc sam wiem co się tam dział nie będę nikogo bronic tylko stwierdzam jak było. dla mnie Apo jest nie winny po 1 słyszałem jak ten typ na Apo nagadywał po 2 słyszałem ze nie tylko na Apo wychodzi z ryjem na mnie też ale to nie ten temat rada dla tego typka....siec cicho na serwie graj i się nie odzywaj to tyle... Pozdro Baksio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...