Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana.


Wrona
 Share

Recommended Posts

Nick: <(J@$IO)>

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zbanowany nick : < ( J@$IO ) >

[AMXBANS] Przyczyna : ' Miales Bana - Existing BAN - Serwery CS TheGames.PL '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 37674098 '

[AMXBANS] Twoje IP : ' 83.6.180.46 '

 

 

Otóż tak piszę to odwołanie ponieważ ten gracz to również mój brat i nie jest w tym za bardzo obcykany więc dlatego mnie o to poprosił ;) Otóż dostał on bana kiedyś (już dawno temu) od Taczmajesa za reklamę ( można spr. na ban liście )i od tamtego czasu się to ciągnie że co wbije na serwer to dostaje bana. Wcześniej nie zwracał na to uwagi bo nie miał Steama i mam neostradę więc co za tym idzie i zmienne IP więc po prostu je zmieniał i grał sobie ( wiem że źle robił ale nie wiedział że nie wolno, a jak już wcześniej wspomniałem forum nie ogarnia ja sam nawet wcześniej nie wiedziałem że dostawał te bany ale już go z tym ogarnąłem i w jego imieniu za to przepraszam) ale niedawno kupił tego Steam no wbił sobie dziś na serwer a tu znowu ban tym razem od ReVo (powód : Miałeś bana) no a na Steam nie ma zmiennego ID :D wiec tym razem przyszedł z tym do mnie.

 

Więc prosił bym aby mu go zdjęto bo konsole ma czystą a lubi sobie czasem na tym serwerze pograć lecz niestety od dziś nie może więc proszę w jego imieniu o UB :)

 

 

To tyle ode mnie ;):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...