Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwołanie od bana


Kaczor
 Share

Recommended Posts

Witam. Dostałem bana za config na jeden dzień wyczyściłem config i wbiłem bo myślałem, że tak można. A ja po prostu wszedłem bo mam zmienne IP (nawet nie wiedziałem) i dostałem bana na zawsze powód "Miałeś bana". Mogę dalej wbijać ale nie chcę myślę, bo chce grać normalnie jak wcześniej a nie pod innym nickiem i udawać, że to kto inny. Myślę, że mnie zrozumiecie. Pozdrawiam Kaczor :)

 

dzięki bardzo ;)

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

nie mogę tego znaleźć szukałem tego folderu ze screenami i nic. ale skoro dostałem bana za cheatowanie to pokażcie mi go ..? typek mówi żeby spojrzeć w historie banów zróbcie to i zobaczcie czy mam bana za coś takiego to jest totalne nie porozumienie. a jeśli coś takiego było to jest nadal na ban liście. a Pudzian wszedłem na aktywnym banie bo chciałem wyjaśnić to przez micro normalnie ale Ty do słowa nie dałeś mi dojść tylko ban. Powiem więcej najlepiej wie Maj-a za co dostałem bana bo ona mi go wystawiła więc ona może potwierdzić za co dostałem "Zostałeś zbanowany na zawsze Powód po pierwsze miałeś bana po drugie nie mam wh tylko umiem grać pozdrawiam maj-a (na 1 dzień za config od Zdejm Ten Fartuch) a co do tego oskarżenia o czitowanie Mai to już to wyjaśniłem, bo to nie ja tak pisałem tylko typek o nicku kaczy. trochę gram czasu na serwie i wiem kto ma admina, zresztą to też możecie sprawdzić.. dalej ubiegam się o od banowanie...

Link to comment
Share on other sites

to jest jakaś porażka.. ja gram od 24 grudnia 2010r. a ty wstawiłeś jakąś przerobioną ban listę i myślisz że jesteś fajny ? napisze na ciebie oskarżenie ale to już inna spawa. spójrzcie na bany z czerwca 2010r. to są bany 1260 - 1280. i w końcu niech ktoś mnie od banuje bo jestem nie winny :(

Link to comment
Share on other sites

sam jesteś przerobiony, jeśli jesteś debilem i nie umiesz posłużyć się ban-listą to nie moja wina.

po prawej stronie na banliście klikasz w taki "ptaszek" który się rozwija na dół.

następnie klikasz "szukaj" lub "wyszukaj bana" lub inne podobne.

wpisujesz w pierwszym miejscu nick (twój rozwinięty mózg pewnie nie podpowiada ci co wpisac) - Kaczor

a następnie klikasz po prawej "szukaj"

 

daj znać czy już znalazłeś i czy jest przerobiona

 

oskarżenie ? hhahaah

o co ? doniesiesz tutaj do h@ czy na policje ?

 

co do zdjęcia to musisz nam pocztą przesłać i h@ wstawi

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...