Jump to content
TheGames.PL More than games

Nowy server?? Jaki?? [Ankieta]


kanapka!
 Share

Jaki serwerCS zamiast RealMod??  

27 members have voted

  1. 1. Jaki serwerCS zamiast RealMod??

    • TP + only Steam albo nie onli :)
      10
    • War3FT
      7
    • Deathrun
      1
    • GunGame
      3
    • Chowany
      2
    • FFA
      1
    • AIM/HS Only
      3
    • Inny - Jaki??
      0


Recommended Posts

Już na początku chciałbym przeprosić za spam. (Wiem, że taki temat już jest) Ale mogę patrzeć jak w tamtym temacie wszyscy skaczą sobie do gardeł, i kłócą się, jaki server będzie lepszy. Moim rozwiązaniem na to będzie ankieta. Proszę wybrać jedną z opcji, a w odpowiedzi napisać: "wybrałem server **, ponieważ .... Więc chyba wszystko jasne.

 

Pozwolę sobie zacząć :P:

Jak dla mnie TP+only Steam. Na server bf2 często wchodzą haxy, a na Steamie rzadko się zdarza, lub w ogóle. Więc server only Steam by rozwiązał ten problem, można by było popykać też wieczorem/w nocy :)

TP, ponieważ bf2 się trochę nudzi (kampiący z kosą przy pace),a War3FT - niezbyt do mnie pasuje, ale by ludzie kupowali poziomy, EXP itp. A to by pomogło Wujciowi Pelmalowi :)

 

Wyniki/Statystyki [będą aktualizowane przeze mnie co jakiś czas]:

 

1. TP - 6 głosów

1. War3FT - 6 głosów

2. GunGame - 3 głosy

2. AIM/HS Only - 3 głosy

3. Chowany - 2 głosy

4. FFA - 1 głos

4. Deathrun - 1 głos

?. Inny?? Jaki?? - 0 głosów

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

Od razu napiszę ze serwer będzie:

1000 FPS

 

Pisać także kto się do niego dokłada :)

Ten serwer będzie bardzo wydajny, nie uświadczycie na min lagów

ścinek, będzie totalną żyletą, biorąc pod uwagę nasze Serwery CS

,a być najlepszy !

(to będzie test 1000FPS bo jest 2x droższy od normalnego, dlatego

jeżeli okaże się ze "to jest to" BF2 także będzie 1000FPS)

 

Także opcja STEAM only odpada, chyba, ze robimy all serwery Steam Only

Link to comment
Share on other sites

ja wybieram TP.. i nie koniecznie jak dla mnie musi być "only steam"

 

hmm TP ? sadze ze klasyczny był by lepszy.. w TP te rożne bariery rashu

a po za tym niczym innym się nie rożni od klasycznego.

różni się tym, że boty nie latają na wszystkie kierunki/rashują i choć trochę wymuszona jest gra drużynowa

Link to comment
Share on other sites

Mi również odpowiada dobry, solidny serwer TP, jeden serwer z modem już jest i wystarczy.

Co do steam czy S+NS, to myślę, że robienie only steam będzie nieopłacalne.

 

Edit:

Grałem na wszystkich modach, jestem za war/tp s+ns.

Edited by ~DaV
edit na prośbe thermala
Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było że zagłosowałem a się nie wypowiedziałem:

War3 ponieważ żadko można znaleźć "normalny" serwer Po za tym był u nas w3 na początku i zobacz jaką miał popularnosć.

 

edit: YneX ma racje z UWC3 kilka razy grałem i powiem szczeże jest kozackie

 

 

edit2: grałem na każdym,TP to komercyjna zagrywka dla osób które lubią "czystego" csa.ja osobiscie preferuje mody. o reszcie nie będe się wypowiadać bo długo by to trwało.

Edited by Shocer
Link to comment
Share on other sites

Drodzy parafianie, zrozumcie .. serwer będzie bardzo dobry, drogi. My mamy dużo stałych graczy NS, więc dlaczego mieliby nie grać?

 

Wy macie Steam - ok, fajnie, innych może nie stać lub coś.

 

Niech będzie Steam + NS. Dla mnie najlepiej War3ft, lub TP.

 

 

Jak chcesz Thermal :)

Ja grałem we wszystkie wymienione mody, Warc3FT najbardziej mi przypadł do gustu.

GunGame nie jest zły, jednak po jakimś czasie się nudzi, tak samo jak chowany.

Deathrun jest fajny, jednak to nie "to" :)

Aim/HS - mało osób by zostało (z tego serwera) bo by było za ciężko :)

Edited by Raca
Link to comment
Share on other sites

Warcraft jest dobrym modem, bardzo często na nim się grało, bardzo fajnie się nabijało level i te całe emocje z tym związane, zaraz będzie level, Jupi. Kolejna sprawa to tak jak napisali wcześniej, server bardzo cieszył się reputacją to znaczy prawie cały czas był pełen niekiedy i ludzie czekali godzinami aż na server sięwejdzie bo slot będzie. Nie mówię, że inne mody są złe, chętnie bym potestował każdy po kolei ale nie ma czasu na takie zabawy. Wszystko także zależy co ma oznaczać server, czy tutaj ma być ze swojego rodzaju odpoczynek czy ma być fajna zabawa, wszystko od tego zależy jaki jest cel w wybieraniu tego moda. Chowany jest bardziej dla odprężenia i do rozmowy między graczami, Deathrun też można sobie fajnie porozmawiać a przy okazji nieźle się pobawić, dobrze wspominam czasy w których się grało na tych modach, co nie oznacza, że wykluczam pozostałe, chociaż patrząc na TP to tak nie bardzo pod tym kątem mimo, że mieliśmy i nawet trochę graczy grało to uważam, że TG jest znane z 4FUN a nie normalnego typu gry w tym przypadku TP, dlatego uważam, że wystarczająco jest zadbanych serverów TP na których można grać. Reansumując najchętniej bym został przy War3 chyba że, byśmy wgrali UWC3 jest bardzo rozbudowany i bardzo długo się leveluje przy czym można nieźle się w to wciągnąć, a levele nie są wcale takie łatwe do nabicia co idzie za tym, może więcej chętnych kupi levele, nigdy nie wiadomo, ale nadzieja to nie jest zła rzecz :). Kolejną sprawą którą chciałem przytoczyć to NS+S TG jest znane z tego, że grają tu NS jak i Steam dlatego pozostałbym przy tym, że jest to i to, chyba, że ktoś zapewni każdemu NS steama w tym wypadku i możnaby zrobić Only steam, ale wątpię by znaleziono takie sponsora więc pozostaję przy opcji Steam+NS :).

BTW: Sorki, że się tak rozpisałem, ale ktoś mnie o to poprosił :D

Tyle ode mnie, Pozdrawiam Ynex.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że TP ale nie only STEAM

Uważam tak dla tego, iż na tym serverze boty nie raszują (Counter-terorist) i na tym serverze bardzo fajnie sie gra ;]

Myślę, że też bym mógł się dołożyć do servera tymi 10-20 zl lub tym smsem ;]

 

@grałem w każde, z tych modów i najlepsze jest TP i War3FT ale bardziej mi się podoba TP

Edited by BanY
Link to comment
Share on other sites

Sorry za double-posta, ale czemu 4 powiedziało, że głosuje na server TP, a w ankiecie są tylko 2 głosy na TP??

 

 

Ludzie, jest ankieta!!!

Na samej górze! [size=]Więc głosować!!!

Kto nie zagłosował, niech wejdzie jeszcze raz i zagłosuje!! Każdy głos się liczy!

Oraz proszę o uzasadnienie.

 

pozdro kanapka!

[/sIE] [/b][/sIZ]

 

a bana to nie chcesz ?

co ty myślisz ze to forum dla niedowidzących ze "wołami" trzeba pisać ?

 

*******************************************************

*******************************************************

 

I teraz KAŻDY kto napisał o jakimś modzie, powiedział że chce taki a nie inny musi

WYEDYTOWAC swój post, i napisać, czy grał w pozostałe

Poważnie, jak nie grałeś to napisz, bo to dość istotne, czy po prostu lubisz

np chowanego, a w war3ft nie grałeś itd..

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nikt już nie zagłosuje (chyba żeby ktoś komuś polecił :)). A więc wyniki są następujące :

 

Miejsce / Rodzaj Serva / ilość głosów

1. TP - 7 głosów

2. War3FT - 6 głosów

3. GunGame - 3 głosy

3. AIM/HS Only - 3 głosy

4. Chowany - 2 głosy

5. FFA - 1 głos

5. Deathrun - 1 głos

?. Inny?? Jaki?? - 0 głosów

 

Wniosek : 1 Miejsce egzekwo zajął server TP (7 głosów), War3FT miał drugie miejsce (6 głosów)

 

Temat do zamknięcia

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

Wygrał server TP (9 głosów), drugi był serv War3FT (6 głosów)

Wg. mnie już nikt nie zagłosuje. Więc:

 

-Temat do zamknięcia-

 

2 Post:

 

To co z tym nowym servem?? Wujku Thermalu prosimy o decyzje, bo forum stoi, tematy również i czekają na odpowiedź (Też czekamy na Twą odpowiedź w temacie o składach na turniej).

 

3 post:

 

Sorry, ale czy się dowiemy czy będzie ten server czy nie?? I kiedy? ... bo chyba się nie doczekamy. Jutro już będzie tydzień, odkąd czekamy na odpowiedź, a właściwie już dzisiaj jest. ..

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...