Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie by DaV WAR3FT


~DaV
 Share

Recommended Posts

Postanowiłem po udzielać się na forum, a zacząć od podania:

 

Nick: ~DaV

Wiek: 15 lat (jednak wiek nie świadczy o człowieku i charakterze)

Steam_ID: STEAM_0:0:20014864

Staż w CS: 3 Lata.

Datę rejestracji na forum: dokładnie to dziś, lecz często je odwiedzałem i czytałem, teraz postaram się bardziej uczestniczyć w życiu forum, poczynając od próby pozyskania admina.

Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl: War3FT [steam+Non]@ TheGames.PL @pukawka.pl : Top Players ( nie wiem czy podałem dobry link)

Powód ubiegania się o Admina: Oczywisty częsty brak adminów podczas łamania regulaminu, niestety. Mam kontakt tylko z dwoma adminami, więc może przydać wam się nowa para rąk do pomocy.

Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Miałem wiele swoich serwerów, umiem konfigurować serwery, obsługa amx'a dobra, przykładam się do tego co robię, jestem sprawiedliwy wobec ludzi.

 

Poznałem już "troszkę" ludzi z serwera i chciałbym pomóc w rozwoju serwer, aby grało nam się lepiej :].

Do podania zmotywował mnie trochę Koszmar, mówiąc, że może mi dadzą admina :P. Więc czekam na wasze opinie, propozycje i sugestie.

Pozdrawiam :]

Link to comment
Share on other sites

sugestia

nie znam Cie

 

sugestia 2

to nie znaczy, ze masz sie ze mna "zaprzyjaznic"

 

3

grasz u nas od pierwszego tyg września

troche za ktorko, by cos zdziałać, zreszta zapytaj

innych ile tu graja, albo ile sie znamy

 

 

niech sie reszta wypowie

generalnie wiek Cie dyskwalifikuje, jest to wymog, tak jak steam i inne

 

ale czekam na wypowiedzi innych

 

 

ps

a i nie robis mazanca na siedzeniu w autobusie ze "by dav" sie podpisujesz

Link to comment
Share on other sites

sugestia

nie znam Cie

 

sugestia 2

to nie znaczy, ze masz sie ze mna "zaprzyjaznic"

 

3

grasz u nas od pierwszego tyg września

troche za ktorko, by cos zdziałać, zreszta zapytaj

innych ile tu graja, albo ile sie znamy

 

 

niech sie reszta wypowie

generalnie wiek Cie dyskwalifikuje, jest to wymog, tak jak steam i inne

 

ale czekam na wypowiedzi innych

 

 

ps

a i nie robis mazanca na siedzeniu w autobusie ze "by dav" sie podpisujesz

 

Spoko, rozumiem to, te podanie jest też czymś w rodzaju hmm, poznania opini innych ludzi w tej sprawie. Więc czekam na dalsze odpowiedzi.

 

p.s: sry za to "by dav", nie wiem to tak jakoś odruchowo mi weszło na klawe :P

Link to comment
Share on other sites

Taka para rąk się nie przyda bo nie wiadomo jakie te ręce są...

A poza tym na serwerze widziałem Cię tylko z 2 razy.

Jak na razie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich będzie jeśli pozyskasz kontakty innych adminów. (a tak w ogóle to zawsze jest jakiś admin online na steam - więc wiesz, "wal jak w dym")

 

"te podanie jest też czymś w rodzaju hmm, poznania opini innych ludzi w tej sprawie."

Jeśli nie koniecznie Ci na tym zależy a chcesz poznać tylko te opinie załóż temat w off-topie albo zadaj pytanie na "samosi"

 

Tak, to właśnie moja - opinia, -sugestia, -propozycja...

Link to comment
Share on other sites

oj z permalkiem nie jedną godzinkę się zgrało tak jak z innymi i pewnie jeszcze nie jedną się zgra :P niestety przez prace jestem teraz zadziej na servie ale i tak jestem na nie dlatego ze cie po prostu nie znam grałem dzisiaj z tobą i przyznaje masz ogar sytuacji ale co z tego tak samo z forum tylko 6 postów no człowieku z decydowanie za mało po "spamuj" troche w off topie lub napisz coś sesownego (tylko błagam cie do kurwy nędzy nie rób z siebie kolejnego lolpa) i ogulnie potwierdzam wypowiedz flesza :P

Link to comment
Share on other sites

Odświeżam.

Czy jest możliwość może sprawdzenia mnie w roli admina ponieważ ostatnio gram dużo no i niestety często dochodzi do różnych sytuacji typu czit, łamanie reguł, a adminów mało i wiadomo nie każdy ma czas (ja mam go ostatnio więcej) więc może przyda się pomoc? Choćby sprawdzić przez określony czas czy bym się nadawał czy też nie.

 

Pozdro :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... powiem tak, napisałem tak ponieważ po opiniach innych już raczej sobie uświadomiłem, że nici z tego, ale dziś co się działo (i nie tylko dziś bo w ostatnim czasie) to mnie po prostu do szału doprowadziło i przyszło mi na myśl czy może by spróbować jeszcze raz :]

Edited by ~DaV
Link to comment
Share on other sites

Podtrzymuję swój poprzedni post...

A za łamanie regulaminu będziesz się banował ?

bo przecież go nie znasz !

 

Po czym to wniąskujesz... nie rozumiem, znam go, raz się trafiło, ale ok, Twoja decyzja...

 

Zresztą po to jest coś w stylu "testowego" admina, jeżeli tutaj to funkcjonuje.

Link to comment
Share on other sites

heh no to sobie jeszcze trochę poczekasz pozatym czeka cię jeszcze test który jest zakur(Tyry ryry kazu ;]) trudny (oczywiście jeżeli permal będzie miał taki kaprys i będzie chciał cię wziąśc na admina ):D:D:D:D

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...