Jump to content
TheGames.PL More than games

sup3r es!


Sup3rES
 Share

Recommended Posts

Wiec tak:

Mapa de_rats1337 namawiam graczy żeby wpisali 'rtv' oczywiście adminowi to się nie podoba. Daje mi mute na 10min. Zmiana mapy na dd2. Daje mi mute jeszcze za tamta mape. Napisałem mu na u@ ze już nie ma za co mi dawać mute i żeby się ogarnął. Admina poniosło i :

[AMXBANS] You are Banned from this server!

[AMXBANS] You have 23 hours , 57 minutes and 35 seconds left on your ban.

[AMXBANS] Banned nick : Sup3r ES!

[AMXBANS] Reason : ' juz sie ogarniam '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 31652715 '

[AMXBANS] Your IP : ' 93.105.168

Nie dziwie się że dużo graczy odchodzi. Tyle ode mnie.

 

p.s z tego co wiem 'malysz' tez miał jakieś problemy z "Johny_Killer" jakiś inny ten admin od reszty.

es!.

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle Twoja fantazja nie zna granic... Najlepiej podkoloryzować całą sytuacje na swoją korzyść co? Przy całym zdarzeniu był Revo który widział co pisałeś do mnie... poza tym screen'a też zrobiłem... opisze sytuacje jaka była: mapa rats przez 5 min *****zieliłeś że mamy zmienić mapę i do każdego z 9 graczy zwracałeś się bezpośrednio że ma wpisać rtv. Powiedziałem żebyś już skończył w odpowiedzi od Cb usłyszałem dla czego ? i że możesz tak namawiać... powiedziałem że mnie denerwujesz. a Ty: że co, że masz adma to jesteś lepszy. I jeszcze dodałeś że mogę Cię gagować i masz to... (gag). 1 minuta później (nextmap) znów coś powiedziałeś, nic konkretnego i nie na temat i dostałeś gaga... Napisałeś mi na u@ że mam już nie płakać (mam screen'a). Teraz dostałeś kicka (tego nie było w twojej wypowiedzi nie? Więc czy mnie poniosło?) Wszedłeś i zamiast siedzieć cicho to wypowiadałeś swoje filozofie na temat admin versus gracz... no i opisałeś moją osobę w kilku słowach. Nie powiedziałeś więcej bo poleciał ban... Ciekawe czemu tutaj (na forum) zachowujesz taką kulturę a serwer to co innego(mówię w tym konkretnym przypadku bo nigdy wcześniej się tak nie zachowywałeś). Co do małysza, heh nie wiem o czym Ty teraz gadasz to po primo, po drugie primo to nie wiem po co ta retrospekcja (rozmyślanie, wyjaśniłem żebyś nie musiał szukać u wujka google) a po trzecie primo ULTIMO! to inne jest: hasło ^^ (a nie: ptaki latają kluczem...) Ocb? wujek Ci powie ;p

Link to comment
Share on other sites

Es, wiele razy było mówione, że starasz się manipulować ludźmi, niekiedy admini dawali bany bo to TY i wyłącznieTY ich do tego namówiłeś. Nie dziwi mnie zaistniała sytuacja bo kojarzysz mi się z DEN'em (nie wiesz o kogo chodzi poczytaj historię forum). To, że na Johnego bywało dużo skarg to tylko i wyłącznie dlatego, bo brał sprawy w swoje ręce idąc za instynktem jak to mówią. On nie jest dziwny tylko Ty, bo nie ma takiego samego gracza jak TY na serverze. Tyle na temat.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj miałbyś jakieś przebicie w tym odwołaniu jakbyś dostał bana bez żadnego ostrzeżenia... Ale z tej sytuacji która została opisana chyba nie wynika nic innego jak to, że on Cie upomniał kilka razy a dopiero biorąc pod uwagę wszystko dał bana ; ] Mam nadzieję , że nie powtórzysz tego 2x ... A teraz miłej gry życzę ; ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...