Jump to content
TheGames.PL More than games

Pytanie do all admin!


Recommended Posts

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę to tutaj ;))

Ilu jest adminów?!

Z 20 albo więcej ..

A jak admina nie widać tak nie widać raz ktoś wejdzie na serwa ,ale zawsze jak jest gnój na serwie to go nie ma..

Wchodzą jakieś asasiny i ownedy i się nagle dissują na forum drą mordy puszczają muzykę itp gościu lata na aimie jeden na wh ...

Maskara mówię dokładnie o mapie de_aztec o 12:40 ; ))

Kageyoshi czy Szpyrus mogą potwierdzić dacie adminy tym co są częściej na serwerze czy będzie nadal taka popelina?!

Link to comment
Share on other sites

Ja u siebie nie mam jak grać, ponieważ mam mały problem z komputerem ;p. Ale jak tylko go naprawię, to będę na pewno spędzał więcej czasu na serwerze :). Obecnie jestem u kolegi, więc możesz pisac na steam, a na pewno wejdę.

Link to comment
Share on other sites

Lon ma racje z rana nie ma praktycznie żadnego admina , składałem juz podanie o admina a jestem graczem czeso online i widze co sie dzieje na servie ta chołota to dzieci główni bo graczami bym ich nienazwał a co do adma to jeszcze poczekam :)

Link to comment
Share on other sites

Masz racje Rebel ale jeszcze jeden admin by sie przydał :cool: bo admini ktorych mam na steamie sa niezawsze dostepni i niechce mi sie cały czas pisac do nich ze jest cheater znasz mnie i wiesz ze caly czas gram only bf2 i widze co sie na servie dzieje ale co do podania o adminia jeszcze poczekam i poopserwuje jak to wszystko wyglada z widoku znerwicowanego gracza ktory nie moze grac

 

 

 

 

PS. Sorry ze tu to zamieszczam ale niemoge wytrzymac ze śmiechu :D co za typ ten machin nieogarniam typa on ma jakies problemy ze soba idz sie leczyc :D
Link to comment
Share on other sites

Hmm... L0n ja na steam jestem conajmniej 6h dziennie wystarczy napisać. Dużo osób do mnie pisze i zawsze wchodzę i załatwiam sprawę także wystarczy napisać.... Nie zawsze mam możliwość grania ale pozbycie się jakiegoś jelenia zajmuje góra 2minuty więc jak coś wystarczy, że do mnie napiszesz i napewno znajdę czas (jeśli tylko będę przy komputerze)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...