Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Gracza fr3sh


Recommended Posts

witam na wstępie Mam pytanie do adminów

Czy grajac na waszym Serwerze mozna korzystac z opcji skype ventrillo lub ts ze jesli ktos padnie to podpowiada gdzie sa inni?

 

a teraz konkrety

Gracz fr3sh chwali sie ze nie ma wh tylko gra przez skype

z tego co uslyszalem razem z adminem ~theQ (tego nie jestem pewnien)

fr3sz grajac chwali sie a admin theq sadzi ze mozna tak grac

jednak po rozmowie z taczmejsem pisze te skarge i chcialbym uslyszec wasze opinie na ten temat.

Wiem ze jestem tylko zwyklym graczem i zapewne zostane potraktowany jak szpytus bo osadzam waszego kolege (Admina) jednak admin nie admin tla mnie wszyscy tacy sami :))

 

ps. nie rozrozniam za bardzo po glosach ale z tego co mi wiadomo to na postaci theQ gral jego mlodszy brat

 

mapa de_dust2 czas 12.30

dziekuje ABsurD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to ty twierdzisz non stop ze mam wh wiec ci powiedzialem ze na skype mi podpowiadaja zeby byl spokoj... My gadam sobie na skype o tak i tylko czasem ktos powie komus gdzie kto jest a dokladnie jak ktos sam zostaje.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze popraw ortografię. Wg mnie jest to legalne,to jest to samo co na sparze/mixie wiec jak mozna traktować to jako dopalacz + nie znasz tresci rozmow. TS/VT to pewne,legalne programy nie? Więc nie rozumiem z jakiej racji przyczepiasz się do graczy. Boli Cię to ze nie umiesz przegrywać? Podpowiedzi są nieliczne. Mamy ciekawsze tematy. Juz nie mowiac o Tobie. Bo na twoj ping,bluzgi i obelgi w stronę graczy często większość adminów przymyka oko. Wielu graczy siedzi na skype/vt/ts i nawet o tym nie wiesz. Poza tym nie raz już natknąłem się na to, że admini/gracze podpowiadają sobie na kanałach. Pewnie gdybyś był z nami na skype nie płakałbyś co?

 

pzdr młody theQ~

Link to comment
Share on other sites

Też rozmawiałem czasem z nimi przez skype'a i rzadko ktoś podpowiada. Osobiście już nie rozmawiam, bo tylko mi to przeszkadza.

Zapewne gdyby ktoś inny napisał skargę byłaby brana poważniej, bo jesteś uważany za gracza... hmm... niemądrego? :P

Link to comment
Share on other sites

Rozumie niektóre rzeczy ale sam wiesz theQ jaka byla sytuacja gdzie bym sie nie skampił z nożem i tak fresh mnie znajdzie czy to poczatek rundy czy koniec zawsze wie gdzie kto jest i zawsze jest jedna osoba na spec

 

ReVo piszesz ze jestem brany za gracza niemądrego ? no dobra twoje zdanie ale ja traktuje gre fair a nie lubie jak ktos ma wspomagacze i jeszcze gra sobie lajtowo bez spinki na servie

Widze ze jak sie da skarge na admina to zawsze cisniecie kogos tak jak w przypadku szyrusa ... mial chlopak racje a tu kiks i ban jeszcze :)

 

btw twoje grosby theQ ze sie zemscisz nie robia na mnie wrazenia :D

 

pozdrawiam ABsurD

Link to comment
Share on other sites

wg mnie to nie wspomagacze. Sadzisz ze mam wh prosze cie bardzo kazdy tak moze sadzic ale to ze jestem lepszy od cb to od razu wh. Milo mi to slyszec ale nie jak ktos mnie wyzywa non stop jak tylko admina nie ma

Link to comment
Share on other sites

Czytam to no i czytam i tka mysle ze wiekszosc nie gra uczciwie.

Co do Skype to nic nie mam mozna sobie podpowiadac jesli ktos ma wieksze iq to wpada na takie pomysly a jak ktos ma takie iq jak autor tematu to sie wscieka ze ktos jest madrzejszy od niego no ale chodzi o to bo jak wy gadanie na skype to pewnie w csie dzwiek off proste albo bardzo zciszone to jak wy tak koxicie fresz wszystko wie ale skoro gra z malym dziwkiem to jak moze slyszec? Uczciwi gracze ktorzy wedlug mnie tacy byli (dzis zmienilem zdanie) prowadza wojne przeciwko sobie.

Oczywiscie absurd to odpal jak nic przyklad dzis mowil ze ledwo na sluchawkach slyszy jednak jak uslyszy kogos kampiace to tlumaczy sie ze slyszal (niedorzeczne) i jeśli jemu nikt nie podpowiada to albo ma farta wątpię bo jak admin wbija to fart mu się wyłącza albo to CZITER ,zrozumialej koleś pokroju Dumy Pomorza

To tyle od mnie

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

sound hack ? ahahahahah bajka to jest niemozliwe nagle wybuchy radosci rozne slowka niemozliwe taka sciema ot nie mi i tyle ale dalej wierze ze grasz na farta i jesteś uczciwym graczem bo po twoim stylu gry nie wygladasz na ani wh ani esp

Link to comment
Share on other sites

bxt skoro rozmawiamy o inteligencji .... to zostawie ci 5 minut na przemyslenia pisalem ze mi sluchawki nie dzialaja bo theq caly czas wolal ABsurd to absurd tamto to mu powiedzialem zeby pisal bo nie slysze bo po prostu inteligencie mi przeszkadzal :)

 

ale to nie ma zwiazku z tematem nie spamowac niech kazdy wyrazi swoje zdanie co do skype

 

ABsurD

Link to comment
Share on other sites

1. Całkowity zakaz używania programów oraz skryptów wspomagających grę

 

To jest pierwszy z punktow regulaminu.

 

Skype jest programem jak kazdy wie do prowadzenia rozmow. Rozmawiając napewno podpowiadacie sobie gdy ktorys z was padnie. ( Prosze nie klamcie ze tak nie robicie.) W tym wypadku program jest wykorzystywany zeby porozumiewać się ze sobą podczas gry czyli jest wspomagaczem.

Co do VT/skype/TS'a na sparach. To jest co innego, na mixie nie widzisz po smierci gdzie biegnie twoj przeciwnik.

Podczas gry na kabulu dzisiaj po tej aferze widac bylo jak cholera ze macie info od innych. Rozumiem ze sobie podpowiadacie. Mi tez czesto ktos podpowie na u@... ale nie tak perfidnie jak to dzisiaj wygladalo na kabulu. Theq z esp a fr3sh tylko myszka kreci zooma wlacza i czeka gdzie mu wybiegna. Uczciwosci tutaj nie widze grama.

 

 

Też z nimi wtedy rozmawiałem na skype. No i nie przypominam sobie żeby ktoś ciągle podpowiadał raczej jak jakiś gracz został sam. Mamy o oczym gadać ; ]

 

Rozumiem ze rozmawiacie o wczorajszym śniegu i o dzisiejszej maturze.

 

Też rozmawiałem czasem z nimi przez skype'a i rzadko ktoś podpowiada. Osobiście już nie rozmawiam, bo tylko mi to przeszkadza.

Zapewne gdyby ktoś inny napisał skargę byłaby brana poważniej, bo jesteś uważany za gracza... hmm... niemądrego? :P

 

Masz Ci los ja wezme tą skarge poważniej. I mniejsza za kogo absurd jest uważany jest takim samym graczem jak inni i jego zdanie powinno byc szanowane tak jak moje i twoje. Ciebie tez moze ktos uwazac za niemądrego.

 

 

wg mnie to nie wspomagacze. Sadzisz ze mam wh prosze cie bardzo kazdy tak moze sadzic ale to ze jestem lepszy od cb to od razu wh. Milo mi to slyszec ale nie jak ktos mnie wyzywa non stop jak tylko admina nie ma

 

A wg mnie to są wspomagacze bo jak Ci ktos podpowiada to w Ci pomaga. A jeśli wyzywa cię jak admina nie ma to mozesz zawolac kazdego z adminow ktorego masz na steam i poprosic zeby zmienil nick -Absurd nie ma steam nie zauwazy. Lub poprostu zrobic ss jesli obelgi kieruje do ciebie pisemnie.

 

 

 

Każdy normalny gracz raszując patrzy po kątach to chyba normalne jak chcesz żeby Cię nie zabili. Tymbardziej że na tym serwie połowa kampi z nożem : )

 

Z tego co zrozumialem oni kampia to ty dostajesz info na skype i po problemie?

Nie kazdy gracz patrzy po kątach ale jesli nie chce dostac w plecy to spojrzy i moze zobaczy kampera z nozem a moze nie. A jeśli ma info na skype to wie w ktorym koncie kto kampi z nozem. (nie musi sie zbytnio przygladac strzela z miejsca)

 

 

Widzisz ABsurD? Przez jedną głupią skargę zyskałeś sobie brak szacunku od innych graczy :)

 

A ty u mnie przez głupie posty i stosunek do drugiego gracza straciłeś. Nie traktujesz go serio ok, twoja brocha. Miał prawo zlozyc skarge na kogos jesli uważa ze ten robi źle.

 

 

 

A co w kwestii kto jest odpalony zostawcie to adminom.

Link to comment
Share on other sites

Robicie z nieczego wielką afere. Pierwszy raz to się przydażyło a wy tu od razu wielkie halo ... Napiszcie że po prostu tak nie wolno czy nie wiem wprowadźcie jakiś pkt do regulaminu udowodnijcie to i po sprawie. Co do udowodnienia to nie wiem jak byście chcieli za to banować bo sory ale tego nie udowodnisz.

Link to comment
Share on other sites

Udowodnie demem. Jeśli ktos ma za dobre info to albo ma wh albo siedzi na skype. Nie musze znac kazdego gracza i skad ja moge wiedziec czy on moze wh uzywa czy mu ktos podpowiada?!

 

 

Edit.

Zapomniałem.

Aferę? Dojebac sie w kilku do jednego ktory ma troche racji i go zjebac na czym swiat stoi to latwo.

Gracz niemądry. To ci checa sami inteligenci u nas graja tylko jeden sie nie udal.

Link to comment
Share on other sites

Programy/skrypty wspomagające grę to wh/aim/sh etc. Nie skype,który służy do rozmów a zawartość rozmów w nich prowadzonych jest osobistą sprawą. Skąd btw Absurd mógł wiedzieć że rozmawialiśmy akurat o tym kto gdzie jest,jak już mówiłem podpowiedzi były nieliczne. Taczu co do Twojego szacunku do mnie, nie obchodzi mnie to. Nawiazujac do początku posta Skype nie jest programem jakkolwiek związanym z cs-em więc każdy ma prawo do korzystania z niego i prowadzenia wszelakich rozmów. Nie wspomaga gry w żaden sposób wg mnie. O śniegu i maturze również rozmawialiśmy. Dokładnie jak napisał fr3shu,w tym go poprę, że wcześniej takie rozmowy nie były karane w żaden sposób. Ile jest prowadzonych takich rozmów a nawet o nich nie wiemy hę? Gdybyś zwracał na to uwagę musiałbyś zbanować 2/3 servera, bo używa "wspomagaczy" typu skype/vt/ts. Napisałem już,pewnie gdyby Absurd siedział tam z nami sprawa by nie wyszła na jaw,a sam Absurd stałby po naszej stronie a nie gracza który napisał skargę. Owszem na mixie czy sparze nie masz możliwości 'Free Looka' ale to, że powiesz komuś gdzie Cie zabito to i tak duża odpowiedź,a samo korzystanie z ts'a powinno być karane wg Twojej teorii Taczu tak? Tyle jak narazie z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...