Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Gracza fr3sh


Recommended Posts

Dobra, czyli jeśli podpowiadanie na Skype nie jest zakazane to tak samo nie jest zakazane podpowiadanie podczas gry? (wciskając "k"). Bo ja tak to widzę. Ja rozumiem, że z czasu można podpowiedzieć, jeśli zostaje 2 graczy i ganiają się po mapie. Jednak nie cały czas.

 

Widzę również, że zachowanie niektórych adminów nie jest zbyt przyjazne.

 

Jak napisał Taczu, rzuciliście się na gracza jak stado wilków na bezbronnego barana.

 

Revo, nazwałeś go niemądrym. Jeśli Ty tak uważasz, jeśli uważa tak cały serwer - nie powinieneś tak pisać. Ja tego gracza nie znam, widzę, że chciał pozwolić na lepszą grę innym (jak i samemu sobie) pisząc skargę (tak samo jak na czitera).

 

My siedząc czasami godzinami na Skype potrafiliśmy podpowiadać, ale oczywiście w granicach rozsądku i tak, aby nie zdawać relacji "live".

 

Revo, mówisz, że Ci to nie przeszkadza. Mi nie przeszkadza gdy ktoś przeklina, jednak kickuje tych graczy, bądź, w ostateczności - banuję.

 

To czy Taczu przebywa na serwerze 24/24h czy raz na tydzień nie powinno nikogo obchodzić. Jest jak ma okazję/chęci. Nie jesteście od osądzania/planowania godzin gry admina.

Ja tak samo, ostatnimi czasy rzadko zaglądam na serwer. Dlaczego? Mam ważniejsze sprawy do roboty. Jednak również dlatego, że na razie nie chce mi się zbytnio grać.

 

Forum jest tak samo dla graczy, jak i dla adminów.

Jest skarga na gracza - wypowiadają się jedynie admini i osoby mogące wnieść coś do tematu, reszta niech se pogada na SB, bądź w innym temacie.

 

Jeszcze jedno: jeśli ktoś nie przestrzega regulaminu (przeklina itp), co robimy?

 

Tak jest! SS'y!

Edited by Raca
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moze cos dodam jeszcze :)

theQ i fresh macie racjie naduzywam micro przeklinam :( wiem jestem nadpobudliwy ale to nie jest tematem tego o czym teraz piszemy :) taka prawda wszyscy rano przeklinalsmy dopiero jak przeklnelem ze mnie zabil z respa na awp india to dostalem bana za kulture :)

 

Co do reszty cieszy mnie to ze niektorzy wzieli mnie powaznie i nie traktuja tego jak zabawe

Mialem cie teku za kompetentnego admina i cos mi sie wydaje ze duzo sie mylilem

 

Ja do was nic nie mam zreszta wiesz jak bylo freszu rano pomagales mi odznake z granata wbic wszystko bylo by spoko tylko powiedziales o jedno slowo za duzo ja nie toleruje cziterów i jak sa to trzeba z nimi walczyc

 

Pozdrawiam ABsurD

Link to comment
Share on other sites

"ja nie toleruje cziterow"

co mam przez to rozumiec bo nie wiem za bardzo? no slucham... od poczatku mnie osadzasz o wh. To walcz z tymi swoimi jak to nazwales "cziterami" i wiem dokladnie ze chodzi ci o mnie

Link to comment
Share on other sites

Grzybek: sam ostatnio pisałeś że masz problemy z netem. Ostatnio rzadko widywałem Cie na servie,ale tu nie o tym wątek więc pomińmy. Masz rację Raca. Tyle,że my nei zdawaliśmy relacji na żywo. Były może z 2 sytuacje,kiedy ktoś spytał skąd fr3sh ma info? Wtedy jasno odp ktoś,że jesteśmy na skype. My też non stop nie podpowiadaliśmy sobie,jak już mówiłem wtedy kiedy było 1 v 3< graczy. Taczu ale jednak ten komp coś Ci wytrzymywał i zawsze jakieś podpowiedzi szły. Absurd,nie było mowy o czitach, szło może kilka podpowiedzi. A nie będę już łączył wątku obelg ze skargą, bo to odmienne sprawy. Mój stosunek do graczy jest ok ale musicie zrozumieć, że mi też mogą puścić nerwy i mam prawo do bycia zdenerwowanym na jakiegoś usera. Gdy poczuje się lepszy,odwołam się do postu tacza na subforum,napisze tam,a wtedy coś z tym zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

Używanie skype czy innego rodzaju programów i podpowiadanie jest zabronione ! - jak napisał tacz

prosiłbym wszystkich o ochłonięcie i nie czepianie się osoby która złożyła skargę bo w tym przypadku jest słuszna a Thequ i Fresh (revo, bearshare) nie mają racji...

proponowałbym poczytać regulamin i przemyśleć swoje posty.

Kiedyś będziecie mieć problem jak tacz zrobi jak napisał (demo gdzie macie cudowne info od podpowiadającego kolegi) będzie ban i koniec.

 

wg mnie to nie wspomagacze. Sadzisz ze mam wh prosze cie bardzo kazdy tak moze sadzic ale to ze jestem lepszy od cb to od razu wh.

 

Ty Freshu nie rozpędzaj się tak. To że masz jakieś tam staty nie znaczy wcale że jesteś dobry.

Nie wiem czy jesteś lepszy od Absurd'a ale raczej nie, on nie czitował, przynajmniej nie został na tym złapany.

A Ty bez powodu nie masz blokady VAC na poprzednim steam

 

 

P.S

Thequ musisz opanować nerwy, bo wiesz ktoś nerwowy nie jest dobrym adminem

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

dobra nie mam zamiaru sie wyklocac na temat mojego bylego steama. To co sie z nim stalo to sie stalo i jakos nikt mi nie udowodnil jak to 3/4 servera sadzi ze czituje. Popieram theQa jak i takze Flesza i sadze o zakonczeniu tego

Edited by fr3sh
Link to comment
Share on other sites

dobra nie mam zamiaru sie wyklocac na temat mojego bylego steama. To co sie z nim stalo to sie stalo i jakos nikt mi nie udowodnil jak to 3/4 servera sadzi ze czituje. Popieram theQa jak i takze Flesza i sadze o zakonczeniu tego

 

no valve chyba udowodniło skoro blokada

Link to comment
Share on other sites

mowie ze wy mi nic nie udowdniliscie i tyle mam do powiedzenia

 

heh :) nie zrozumieliśmy się.

skoro zostałeś zbanowany na jednym steam na czity jak śmiem twierdzić

to jeśli komuś znudzi się twój wszechwiedzący skil (skype czy coś tam jeszcze innego) może cię zbanować i wtedy nie będziesz miał dużo do gadania.

 

a jeśli myślisz ze jesteśmy idiotami którzy nie wiedzą o czitach na steam które mają jakieś obejście blokady VAC to się mylisz

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za Wyjasnienie i Sprostowanie regulaminu :)

czyli od teraz zakaz porozumiewania sa po przez skype/ts/vn i inne tego typu programy?

 

A freszu ty napisales ze 3/4 servera mowi ze masz wh ...

Nie sadzisz ze to dziwne? grzybek gra na poziomie david gra na poziomie nawet lepszym niz ty barys to samo ale ich nigdy nikt o wh nie posadzal :)

Pozdrawiam cie Administracji Arek :)

Link to comment
Share on other sites

Masz zrozumieć to żebyś na siebie uważał bo wystarczy głupie demko i już wymówka w stylu "podpowiadali mi na skype" nie przejdzie. Jak do tej pory nikt Ci nie napisał że masz bana :*

Ale tak w sumie jestem ciekaw za co dostałeś bana może sam nam wytłumaczysz?

Link to comment
Share on other sites

Tez mi sie wydaawało ze freshu cos mial, teraz wiadomo ze to skype- nie popieram tego ale skoro Ci co siedza na tym skypie mowia ze rozmawiaja o cyckach a nie o grze to pewnie tak jest^^

 

btw:

Ja mialem podobne sytuacje na swoim poprzednim serwie, jeden a adminow zawsze mial info od Boga,wywiazala sie z tego nizla afera,ale potem wszyscy sie pogodzili.

 

POzdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...