Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Gracza fr3sh


Recommended Posts

Generalnie co tu dużo mówić... Wiele osób stosunkiem traci szacunek. Rozumiem że na koncie TheQ siedzi jego brat? Jeśli tak to pytam się jakim prawem? Jeżeli chcesz coś powiedzieć na forum to na swoim koncie proszę bo twój brat będzie przez tydzień czytał listy z kondolencjami (tzn że ma takiego brata) chyba że to ten TQ co zawsze to widzę że zgrywałeś, udawałeś kogo innego z początku a teraz próbujesz coś tu pomataczyć.Kolejna sprawa czyli temat, używanie takiego oprogramowania typy skype/vt/ts jest dozwolone w końcu to tylko gra... Ale osoby (like Fresh) używając ich i nazywając się jednocześnie "pro gamerami" są śmieszne i nigdy pro nie będą... Poza tym nie wiem co wy w nim widzicie, ten człowiek nigdy nawet nie dorastał do pokroju Ynexa czy innych hajtów starej paczki... Ale ludzie grający mało lub krótko nie mogą się tego przekonać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Soryy ale grałem z Ynexem na war3 i nie tylko i wiem jak gra a co do fr3sha to nie lubie go za to jak gra tylko spoko się z nim gada nie wiem po co wiążesz te sprawy to nie ma nic wspólnego ! i pomyśl troche co piszesz bo naprawdę co ty myślisz że fr3sh jest jak bogaty człowiek nie ma prawdziwych kolegów czy co ? ogar

Link to comment
Share on other sites

Z tej strony ten theQ~ który pisał podanie o adma,który więcej gra na serverze,który często ogarnia forum. Stary ma zapi*dziaj z matura,także gram ja,jak zawsze z reszta. Poza tym nie będzie kondolencji,bo to sprawa między nami a Absurdem a nie miedzy nim i ja to wyjaśnię,także nie porównuj tu nas Johny,bo na początku kiedy dostawałem adma pytałem Hulka czy może tak być,jego odpowiedz brzmiała jasno-tak. Będę się wypowiadał aż do zakończenia sprawy. Fakt,Absurd ma ciut racji,ale ta skarga zdaje mi się być zbyteczna,podobnie jak u Szpyrusa,żeby nie skończyło się jak u niego. Nie zgrywam nie wiadomo kogo,próbuje wyjaśnić niektórym osobom do czego służy Skype,widzę że Ty to złapałeś i poparłeś że rozmowy mogą być na wszelaki temat. Co do starej paczki-pozostawię bez komentarza.

Link to comment
Share on other sites

Ok jest sprawą oczywistą ze twoja rozmowa na skype jest prywatna i **** mi do niej.

Załóżmy ze nakręce ci lub fr3showi demo na ktorym widac ze masz info. Bedzie mnie to szczerze p.i.e.r.d.o.l.i.l.o czy ty jestes na skype. Dostaniesz bana i odwoluj sie na demku widze jak czekasz na graczy w miejsach z ktorych wybiegna. Ze skype nie jest programem zwiazanym z csem. I co z tego jesli ty rozmawiając dostajesz pomoc od innych i wiesz gdzie kto jest. To nie jest wspomaganie kogos?

A jak na mixie zabija ci kogos z teamu i dostaniesz info "galą poszedl" to jest zupełnie co innego.

Masz radar i mozesz orientować się gdzie są gracze z twojego teamu. Do tego nie potrzebne krzyki od innych gdzie padli.( ofc tak jest latwiej komuś kto radaru nie ogarnia)

 

Zapraszam was panowie do rozmawiania w grze z checią tez z wami porozmawiam.

 

 

Wspomagać

1. udzielać pomocy materialnej lub duchowej; wspierać

2. ułatwiać, usprawniać działanie czegoś

Link to comment
Share on other sites

A Theq pisales ze Absurd jak by gadal z wami na Skype to by nie nie zaczął tego tematu ? A gdyby ty byłbys na miejscu Absurda za kim bys stał ?

 

 

 

edit theQ~:

nie raz już byłem w takiej sytuacji,nawet jako admin i jakoś nie widzisz to żadnej skargi na żadnego gracza :)

Edited by theQ~
Link to comment
Share on other sites

Taczu nie chce się wykłócać z Tobą. Akurat w tym momencie kiedy Panowie grali ja ogarniałem graczy,którzy źle się zachowywali itd w dodatku miałem 4:11 z tymi "podpowiedziami". Proponowałbym zakończyć ten temat,bo przez jedną skargę posypie się klimat i stosunki między graczami i adminami.

Link to comment
Share on other sites

BxT, jeszcze coś do Ciebie. Na forum nie obrażamy ani nie używamy ironii piszemy jasno a skoro twierdzisz że inni nie używając ts/skyp mają małe iq to wedle mnie Ty masz za małe iq żeby tu pisać i proszę Cię nie rób tego ja chcesz jeszcze kogoś obrazić. TQ ja nie wiązałem żedych spraw jak byś nie zauważył tylko wtrąciłem porównanie... Skoro ja tu porównuje to co Ty robisz pisząc o Szpyrusie?? Przecież to nie dopiero nie ma związku...

 

 

Nie edytuj moich postów, zamykam, gracze się wypowiedzieli a my adm na subforum zapraszam

Edited by Johny_Killer
Link to comment
Share on other sites

Jak ma się klimat nie posypać jak admin mowi graczowi ze na serwerze jest uznawany za niemądrego?

Koles probuje cos zmienic a wy na hura ze on nie ma racji bo wy sobie wcale nie podpowiadacie.

Poczekajmy az wypowiedzą sie inni admini.

 

 

ps.

Wymiana poglądów to nie kłótnia.

 

edit.

nie zamykać niech sie inni wypowiedza.admini.

Edited by paczek
Link to comment
Share on other sites

Taczu jakoś do Twoich rozmów z Fr@go nikt się nie przyczepił. Ty nie przebywasz tyle na servie co fr3shu czy ja, ABsurD jest strasznie wulgarny+często obraża graczy. Dobrze,powymieniajmy poglądy jak to Ty nazywasz.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze piszmy tutaj... Co też uważam za złe rozwiązanie. ReVo- Twój post był nie na miejscu. TheQ Twój stosunek do gracza jest strasznie odpychający, trzymaj tak dalej a na pewno będziesz postrzegany jako normalny (spoko - bo do tego chyba dążymy) admin.

Link to comment
Share on other sites

To nie ma związku z tematem... Jeżeli bluzga ban ale to nie jest równo znaczne żebyś go zjeżdżał na forum... Chyba że na prawdę zjechał Twoją rodzinę i to samo robi na forum. Fresz Twoją opinie już znamy :) i daj innym dojść do głosu. TheQ skoro uważasz że byle gówno to ten wątek to Twoja sprawa, ja uważam że sprawa jest poważna i nie chodzi tylko o wspomagacze ale też i o stosunek do userów.

Link to comment
Share on other sites

Taczu jakoś do Twoich rozmów z Fr@go nikt się nie przyczepił. Ty nie przebywasz tyle na servie co fr3shu czy ja, ABsurD jest strasznie wulgarny+często obraża graczy. Dobrze,powymieniajmy poglądy jak to Ty nazywasz.

 

 

Człowieku po to jestes zeby on nie obrażał innych jak sie komus sypnie wulgaryzmem mozna odpuscic. Masz admina to banujesz za takie rzeczy przymykasz oko twoja sprawa. Jesli ktos obraza innego przy mnie daje bana jesli ktos przeklina czesto przymykam oko lub tylko kickuje bo mi tez sie zdarza.

Za kulture byl banowany pare razy to daj mu bana na dluzej moze zrozumie.

 

Co do moich rozmow z fragomenim jasne gadalem pare razy ale moj pc tego nie wytrzymywal i sie wieszal i zazwyczaj wylaczalem gre albo skype. Dodajcie mnie na skype jesli chcecie porozmawiac macie kontakt przecież w moim profilu.

Link to comment
Share on other sites

A czy ja mowie ze wy klamiecie ? Ja tylko powiedzialem swoje zdanie to ze gram ostatnio nie duzo ale tak te 2 godz dziennie siedze moze nie akurat w tych porach co wy gracie ale gram i gralem z Absurdem pare razy i nie widzialem zeby kogos wyzywal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...