Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na admina Raca


Recommended Posts

Jak sobie życzysz skarga jest... Nie na tego bana ani też nie jest to odwołanie bo ban jak najbardziej słuszny i tu nie będę się kłócił. Chodzi mi tylko o przykład jaki dajesz na serwerze... Jak admin może latać na niewidoku z bronią? Myślałem że przestrzeganie regulaminu to pierwsza rzecz za którą powinien wziąć się adm. Do tego sytuacja niedawna: piszę do Ciebie że 2 gości haxuje co widać gołym okiem bo napiepszają po ścianach aż sie hosty pochowały nie wiadomo gdzie i otrzymuje wiadomość że ich sprawdzisz... ok

Czekam............

Czekam............

CZEKAM......!!!!!!

w końcu się udało:D pamiętasz może ile Ci to zajęło?

Link to comment
Share on other sites

ok doczytałem regulamin dokładnie i widzę że można ale tylko swoją bronią wcześniej kupioną. Tak było w przypadku Racy... Dlaczego więc inni admini upominają za granie z bronią nie podniesioną a wcześniej kupioną? tak więc pytanie trzeba ukierunkować do frytka skąd skopiował TEN regulamin:

 

Regulamin serwera WAR3FT war3.thegames.pl

 

Całkowity zakaz używania programów oraz skryptów wspomagających grę (wszelkiego rodzaju wh, sh, aimy, wtc.);

Zabroniony celowy TK (Team Kill - zabijanie członków własnej drużyny):

Celowy TK będzie podlegał karze wg. Tabeli Kar;

Przypadkowy TK nie będzie podlegał karze po przeproszeniu;

Bardzo częsty przypadkowy TK będzie podlegał karze wg. Tabeli Kar;

Floodowanie jest zabronione, zarówno na czacie jak i przez 'voice communication';

Przestrzegamy zasad kultury gry oraz kultury osobistej;

Nie używamy Nick'ów zawierających:

Treści rasistowskie;

Przekleństwa;

Tylko znaki specjalne @ # 4 () <> ! ? /\ ... etc.,;

Reklamy innych serwerów/stron;

Powszechnie uznawane za obraźliwe i wulgarne;

Nie obrażamy graczy na serwerze: "lamko", "noobie", ... itd.;

Nie obrażamy Adminów;

Nie wykorzystujemy bugów map;

Nie chodzimy po teksturach (Tekstura - miejsce na mapie z którego widać przez ściany);

Realizujemy cel mapy;

Nie reklamujemy innych serwerów;

Gramy na mapie wyłonionej przez głosowanie;

Na życzenie graczy Admin może zmienić mapę, powtórzyć głosowanie z innymi mapami;

Na mapach typu Aim, Awp i Knives (1hp,35hp...) CAŁKOWITY ZAKAZ rzucania HE;

Na mapach typu Aim, Awp i Knives (1hp,35hp...) MOŻNA się teleportować (ale nie na resp);

Na mapach typu Aim, Awp i Knives możesz grać bronią otrzymaną z RTD tylko przez 1 rundę;

Jeżeli otrzymasz od RTD bonus: Godmode, Luke Skywalker, Zeusmode, Invisible God, Invisible Normal, - zabijasz TYLKO nożem;

Na mapach specyficznych typu cs_deagle5 na górnym poziomie tylko nożne, na dolnym dozwolone wszystkie bronie;

Na mapach specyficznych typu cs_deagle5 ZABRANIA się strzelania z poziomu górnego na dolny i z dolnego na górny;

Na mapach typu Aim, Awp, Fy, etc. NIE STRZELAMY z respa;

Możemy odrodzić się 2 razy na rundę. *

Decyzje podjęte przez Adminów nie podlegają dyskusji;

Skargi na Adminów, uwagi, odwołania, składamy na forum wg. schematów do 3 dni od daty wydarzenia****.

Zakazane multirespienie się za pieniądze z banku**#

Link to comment
Share on other sites

Ja za to chce złożyć skargę na admina "Oczko". Ponieważ dostałem niesłusznie bana ... powód był "skriny" nigdy w życiu nie mailem żadnego bota na komputerze i nie będę miał ... nie wiem o co chodziło może było mu źle ze dobrze mi akurat szlo ?... nie mam pojęcia lecz chce o rozpatrzenie tego bana bo już dużo czasu poświeciłem na ten serv...

 

z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ok doczytałem regulamin dokładnie i widzę że można ale tylko swoją bronią wcześniej kupioną. Tak było w przypadku Racy... Dlaczego więc inni admini upominają za granie z bronią nie podniesioną a wcześniej kupioną? tak więc pytanie trzeba ukierunkować do frytka skąd skopiował TEN regulamin:

 

Regulamin serwera WAR3FT war3.thegames.pl

 

Całkowity zakaz używania programów oraz skryptów wspomagających grę (wszelkiego rodzaju wh, sh, aimy, wtc.);

Zabroniony celowy TK (Team Kill - zabijanie członków własnej drużyny):

Celowy TK będzie podlegał karze wg. Tabeli Kar;

Przypadkowy TK nie będzie podlegał karze po przeproszeniu;

Bardzo częsty przypadkowy TK będzie podlegał karze wg. Tabeli Kar;

Floodowanie jest zabronione, zarówno na czacie jak i przez 'voice communication';

Przestrzegamy zasad kultury gry oraz kultury osobistej;

Nie używamy Nick'ów zawierających:

Treści rasistowskie;

Przekleństwa;

Tylko znaki specjalne @ # 4 () ! ? /\ ... etc.,;

Reklamy innych serwerów/stron;

Powszechnie uznawane za obraźliwe i wulgarne;

Nie obrażamy graczy na serwerze: "lamko", "noobie", ... itd.;

Nie obrażamy Adminów;

Nie wykorzystujemy bugów map;

Nie chodzimy po teksturach (Tekstura - miejsce na mapie z którego widać przez ściany);

Realizujemy cel mapy;

Nie reklamujemy innych serwerów;

Gramy na mapie wyłonionej przez głosowanie;

Na życzenie graczy Admin może zmienić mapę, powtórzyć głosowanie z innymi mapami;

Na mapach typu Aim, Awp i Knives (1hp,35hp...) CAŁKOWITY ZAKAZ rzucania HE;

Na mapach typu Aim, Awp i Knives (1hp,35hp...) MOŻNA się teleportować (ale nie na resp);

Na mapach typu Aim, Awp i Knives możesz grać bronią otrzymaną z RTD tylko przez 1 rundę;

Jeżeli otrzymasz od RTD bonus: Godmode, Luke Skywalker, Zeusmode, Invisible God, Invisible Normal, - zabijasz TYLKO nożem;

Na mapach specyficznych typu cs_deagle5 na górnym poziomie tylko nożne, na dolnym dozwolone wszystkie bronie;

Na mapach specyficznych typu cs_deagle5 ZABRANIA się strzelania z poziomu górnego na dolny i z dolnego na górny;

Na mapach typu Aim, Awp, Fy, etc. NIE STRZELAMY z respa;

Możemy odrodzić się 2 razy na rundę. *

Decyzje podjęte przez Adminów nie podlegają dyskusji;

Skargi na Adminów, uwagi, odwołania, składamy na forum wg. schematów do 3 dni od daty wydarzenia****.

Zakazane multirespienie się za pieniądze z banku**#

 

Zapomniałeś dodać najważniejszego

 

*Regulamin może ulec zmianie w trakcie funkcjonowania serwera.

 

I tak właśnie się stało (dokładnie wczoraj).

 

Co do kolesi z czitami, właśnie przejrzałem konsolę i nie widzę abyś coś takiego pisał. Jeśli mówiłeś przez mikro - tym gorzej, ponieważ

1. wszyscy słyszą, czyli osoba podejrzana również

2. nie każdy admin chce aby wszyscy wiedzieli, że jest adminem

3. takie rzeczy pisze się na say@ czyli wciskasz (domyślnie) "u" i dodajesz "@", czyli "u@raca sprawdź czitera o nicku ..."

Link to comment
Share on other sites

no może nie do końca się zmienił

od jakiegoś (bliżej nie określonego czasu)

na np niewidzialność można z bronią ale cały czas RTD na mapach "knives" po

wylosowaniu broni TYLKO 1 rundę

 

Ostatnio zostało to doprecyzowane za inicjatywą Racy

 

 

06valo4life

 

muszę dodać nowy przycisk Lubie to :)

Link to comment
Share on other sites

RTD jest dobre, bo wnosi to trochę zabawy na serwer. Ale co fakt, to fakt. Czasami na prawdę ten regulamin nie wystarcza bo i tak jak admina nie ma to pełno ludzi tego nie przestrzega.

Gram na serwie codziennie po kilka godzin i widzę jak wygląda sytuacja.

wiec

1. Usuncie RTD i po klopocie, choc bedzie mniej zabawnie na serwie

2. Więcej adminów ktorzy beda tego pilnowac.

 

@@. Czyli regulamin jest zmieniony i mozna na niewidzialnosci+god, god, niewidzialnosci, zeus mode -- biegac z bronią którą wczesniej kupiłem tak ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...