Jump to content
TheGames.PL More than games

One shot, one kill, what´s the


Recommended Posts

Spoko Spoko, witam wszystkich. Troche ogarnąłem tą sprawę z Tacz'em, przepraszam za tamtą skargę, uznałem, że działał on pod wpływem tego, ze go zajebałem od pleców i poprostu mnie zbanował, nie mam mu tego za złe. spoko spoko, z Racą też zacząłem się dogadywać. A tu od chuja się bierze administrator One shot, one kill, what´s the. Nie no spoko spoko ogarnięty się wydawał i tak dalej. Gramy sobie gramy juz chyba któryś dzień, właśnie przed chwilą była mapa de_rats_1337 i został on sam w ct na z 5 czy 6 TT'ków. Kampi w szybie , nic nie robiąc. Idzie sobie gracz o nicku pszczolka cos tam no i idzie idzie a ja się smieje z tutkiem i mówie, dobrze idziesz. Po chwili dostałem kicka, no to ja takie zdziwko. Spoko wbijam na serwer a Tutek zaczyna drzeć się co jest, za co kick. No to ja mówie jakies są kurwa podstawy mojego kicka, a tu banik PERM. Proszę o wyjasnienie.

Link to comment
Share on other sites

jak już kurwa smieciu mówisz jak było to może dokładnie

 

mowie do ciebie tak, jak zasłużyłeś za to że nazwałeś mnie frajerem

 

 

Gramy sobie gramy juz chyba któryś dzień, właśnie przed chwilą była mapa de_rats_1337 i został on sam w ct na z 5 czy 6 TT'ków. Kampi w szybie (Nie kampie,pilnowałem bs, wiec jak to dla ciebie kampienie to gratulacjie), nic nie robiąc. Idzie sobie gracz o nicku pszczolka cos tam no i idzie idzie a ja się smieje z tutkiem i mówie, dobrze idziesz. (podpowiadałeś wiec kick za to, powiedziałeś idz tam...) Po chwili dostałem kicka, no to ja takie zdziwko. Spoko wbijam na serwer a Tutek zaczyna drzeć się co jest, za co kick. No to ja mówie jakies są kurwa podstawy mojego kicka( tu ważny jest cytat "jakie są kurwa podstawy mojego kicka frajerze"), a tu banik PERM. Proszę o wyjasnienie.

 

 

I tyle kurwa w temacie

frajerem to tatę sobie nazywaj

 

Jestem od ciebie o 10 lat starszy, wiec ciesz się ze dzieli nas internet

 

Jeszcze kurwa bezczelnie piszesz odwołania z pytaniem za co...

Jak nie wiesz to albo udajesz jebniętego albo masz coś z banią

Link to comment
Share on other sites

Coś dodam od siebie nie byłem przy całej tej akcji ale mniej więcej kumam ocb.

 

On gra długo na tym serwie już z tego co wiem a tutaj nagle po prostu ban za obrażenie administracji ?

Gdyby do mnie tak powiedział też by dostał perma ? proszę nie bądźcie władczy, bo tak to wygląda, nazwał Cie frajerem i ma perma, nazwał mnie i by dostał ostrzeżenie. Przemyśl to One shot bo serw może troche straćić na tym, bo go tam lubią i ciekawe ile ludzi przestanie wbijać na wasz serw przez to małe nie porozumienie ?:)

Link to comment
Share on other sites

spotykasz 2 osoby na ulicy

mówisz komuś ze jest frajer i nic

innemu powiesz, i okaże sie ze to milicjant i co....

 

 

ogólnie nie ma to akurat nic do tego

kolega jak widzisz nie podważa tego co napisałem, bo nie może bo tak było

 

rażące także jest to, że nawet w odwołaniu nie zacytował siebie = czyli oszukiwał

 

dodatkowo jak widzisz, nie napisał nawet sory, dla mnie po temacie

 

Nie jestem władczy

co miesiąc płacę kupę kasy, byście mogli sobie tu grać

i nie pozwolę sobie na takie odzywki

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wam ten temat jest naprawde uzupelniony o to czego brakowalo.

Dziekuje w imieniu calej administracji, jednoczesnie ubolewam ze nie mozemy wam podziękować wszscy.

 

paczek z thegamesu.

 

 

 

ps a bym cholera nie zamknal.

Edited by paczek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...