Jump to content
TheGames.PL More than games

przykry admin


Recommended Posts

Zostalem zbanowany przez Johny Killer.

Powod w consoli "o pedale" na 1week.

CO bylo powodem??

Moze to ze kazdy kto sie nie zgodzi z jego zdaniem lub zajdzie mu za skore dostaje bana.

Tak jak bylo to z moim kumplem ktory dostal perma tylko dlatego ze w/w admin go nie lubi.

Co to za admin??!!! banuje jak ktos mu nie pasuje.

To jest poprostu przykre ze taki zerowiec ktory majac admina uwaza ie za pana swiata i nalezy mu sie moze jeszcze klaniac i wchodzic w dupe. zal tego serwera jak taki admin na nim jest...

ktos powie cos nie tak i jest ban... tylko dlatego ze wielkiemu adminowi Johny Killer sie to nie spodobalo. Tak bylo z wild_berry[wroc-rulezz] i tak jest ze mna. od wielu lat gram w CSa i mam o tym pojecie tak jak o adminowaniu bo jestem adminem na innym serwie i bylem na kilku innych. zastanowcie sie kogo bierzecie na admina albo kontrolujcie ich prace bo niedlugo na serwach nie bedziecie mieli graczy

 

Zegnam nie serdecznie

Link to comment
Share on other sites

masz unb

Johny-czekam na wyjasnienia

na ten czas tracisz uprawnienia

co raz wiecej skarg jest na Ciebie

i do tego jak prosilem

powody banow typu "narty" czy o pledale

moze tobie mowia ocb, ale nie mi ani graczowi

 

Sorry Korniszon za to

 

One shot, one kill, what's the deal

Link to comment
Share on other sites

O ludzie sobie przypomnieli o TG? Od kiedy... Thermal dzięki że i tak nie wiem czemu miałem admina tak długo (miał być płatny...) No a więc Johny Korniszon dzień przed zbanowaniem obraził gracza to mu powiedziałem że zaraz mu podziękujemy na to usłyszałem że wale ten serwer i admina... Hymm otwieram adm menu a tu dupa kolegi już nie ma. Po prostu spierdolił bo inaczej tego nazwać się nie da a że wszedł następnego dnia to chyba zrozumiałe że wyrwał bana. Następna sprawa ban z reasonem "nary" zapytaj się Hulk tego kolegi za co dostał (sam go odbanowałeś). Powinien się cieszyć że nie dostał na tydzień bo ponoć wjazd na starych to największa obraza... a dostał TYLKO 10 godzin.

Wild_berry to Twój kolega korniszon? Bo coś mocno mi się wydaje, albo miał wh albo zrobił porządny wjazd na mnie... (wszystkich banów chyba zapamiętać się nie da)Już nie pamiętam, poza tym rozpatrujemy tu przypadek ogórka. A no i dodaj jakie piękne słowa wypowiadałeś po otrzymaniu bana. Zacytujesz?

Link to comment
Share on other sites

No a więc Johny Korniszon dzień przed zbanowaniem obraził gracza to mu powiedziałem że zaraz mu podziękujemy na to usłyszałem że wale ten serwer i admina... Hymm otwieram adm menu a tu dupa kolegi już nie ma. Po prostu spierdolił bo inaczej tego nazwać się nie da

przyznaje ze gościowi powiedziałem parę przykrych slow ale dlatego ze typ pod nogi rzucał fleshe. to się zdenerwowałem bo jest to notoryczne. a ze wyszedłem bo w ogóle skończyłem grac bo wychodziłem z domu. Co do slow "wale ten serwer i adminów to jest to "troszkę" naciągnięte. słyszałem johnny ze walt disney potrzebuje bajkopisarzy. Wg mnie masz te prace;) NIC TAKIEGO NIE MOWILEM!!!

POWÓD-"o pedale"tak było w konsoli, wyjaśnij co to za powód i co on oznacza.

 

 

"Wild_berry to Twój kolega korniszon? Bo coś mocno mi się wydaje, albo miał wh albo zrobił porządny wjazd na mnie..."

 

"albo miał wh"
to ty nie wiesz za co banujesz?? na większości serwerów jest przyjęte jako norma że jest SS robiony. No ale ty nie wiesz i sypiesz banami z kapelusza co pozwala mi sądzić że dałeś mu bana bez konkretnego powodu. Był lepszy i nie odpowiadał ci. On nie ma wh. po prostu jest dobry. gramy w CSa od szkoły średniej a mamy 26lat wiec trochę pojęcia mamy jak grać. Jest chłopak impulsywny to nie zaprzeczę i go nie bronie ale nie daje się perma za takie coś. A jak już to ciekawy jestem co napisałeś w powodzie??

Nie raz widziałem jak się zachowujesz, jak się ktoś nie zgadza z twoim zdaniem, jak pouczasz i mówisz jak ludzie maja grac, itp. Zresztą H@ napisał że nie raz były na ciebie skargi. Więc nie jestem odosobniony

 

 

"A no i dodaj jakie piękne słowa wypowiadałeś po otrzymaniu bana."

 

wchodzę na serwa, gram minute dwie rundy i nagle ban a w powodzie "o pedale" więc jak się miałem zachować?? Mały jest procent ludzi którzy zareagują inaczej... Powiedziałem co o tym myślę

 

 

 

 

hulkster sam zdecydujesz bo ty jesteś H@ i do Ciebie należy decyzja. Ja wyraziłem swoje zdanie i jak było.

Reszta zostawiam Tobie

Edited by John Korniszon ]
Link to comment
Share on other sites

Korniszon no chyba rozpatrujemy tu Twój przypadek. Brawo ale ja nie widzę tu cytatów... Wiele razy mnie widziałeś jak postępuje z graczami? 2 razy Cię widziałem na serwie. Pierwszy jak miałeś wyrwać bana i uciekłeś a drugi następnego dnia... Weź może jakieś tabletki zażywaj bo skleroza nie boli. Wierz mi gdy by nie to że Cs to całe Twoje życie to też byś nie pamiętał wszystkich swoich banów które dałeś a przecież jesteś adminem na tylu serwerach. Jeżeli jesteście tacy pro to pokażcie co umiecie na Stem bo o ile pamiętam to wild_berry[wroc-rulezz] na ns zasuwał a Twoje zapewnienia że jesteście pro i gracie tyle lat razem chyba za bardzo nie są wiarygodne. Od dłuższego czasu nie kręciłem demek bo po tygodniu miałem ich setki i tylko mi zaśmiecały kompa a że dopiero wczoraj się dowiedziałem że mamy forum to ludzie mają gdzie składać skargi to teraz by się przydały. Z tym że nie nakręciłem kolegi ogórka dałem dupy fakt ale że Termal masz do mnie pretensje że gościowi który wjechał po całości na starych innego gracza i dałem mu 10 min (wyżej napisałem 10h, pomyłka nie chce mi się edytować) to chyba dziwne co lepsze po 10 s bana nie miał bo do Ciebie napisał bo nie wiedział za co? To chyba pewne nie, skoro usłyszałem taką wiązkę że trudno by mi było taką spleść. A "o pedale" mówię ludziom którzy nie zasługują na granie na tym serwerze, składa się na to wiele czynników a Ty swój limit ulg wykorzystałeś po 10 min grania ze mną. Obraza gracza, upomnienie zjazd serwera i admina, chęć dania bana na tydzień, ucieczka przed banem, (next day) perm.

Link to comment
Share on other sites

Ty dalej uparcie z tym że uciekłem. No ale jeśli czujesz się z tym faktem lepiej to niech będzie że uciekłem. Sam nie wiesz ale grałem parę razy z tobą na serwie. Nick można zmienić zawsze. Nie przekręcaj moich słów albo czytaj dokładnie. "przecież jesteś adminem na tylu serwerach" ty to napisałeś a ja pisałem że BYŁEM adminem na wielu serwerach.

 

I po jakiego ch... potrzebny steam?? to potwierdza klasę gracza?? Aaaa, że nie można cheatować?? Jak tak myślisz to jesteś w wielkim błędzie.

 

wyjaśnij, oczywiście jeśli możesz o co tu chodzi??

"ale że Termal masz do mnie pretensje że gościowi który wjechał po całości na starych innego gracza i dałem mu 10 min (wyżej napisałem 10h, pomyłka nie chce mi się edytować) "

 

...bo z tego co wiem to dałeś mu bana na 10h a później perma. No ale to nie jego sprawę rozpatrujemy. Nawiązałem do tego żeby pokazać że się troszkę gubisz w zeznaniach. No ale temat Wild_berry jest zamknięty bo nie o niego tu chodzi.

 

Ja napisałem co miałem i chciałem...

 

 

Ogólnie to jak czytam twojego ostatniego posta i nie tylko na mój temat a ogólnie na forum to śmiać mi się chce... A to dlatego że gubisz się w zeznaniach i mieszasz fakty. no ale cóż... czasem tak bywa.

Edited by John Korniszon ]
Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od tego "gubisz się w zeznaniach" buahahahaha jakich zeznaniach? nawet nie wiesz o co kaman więc po co się wtryniasz... Człowieku nie wiesz o kogo chodzi a takie głupoty piszesz... I nie że niech mi będzie że uciekłeś tylko kurna tak było, najpierw że musiałeś iść a teraz nich Ci będzie? To chyba ty tu kit wciskasz. Jak BYŁEŚ adminem na tylu serwerach i tak wszystko ogarniasz to pamiętasz wszystkie bany jakie wlepiłeś tak? Stem do tego żeby takie "cioty" co nie ogarniają nie mogły czitować. Jeżeli myślisz że nie mam pojęcia na temat czitowania na steamie to się grubo mylisz ale nie będę ci opowiadał bo... po co?

 

"wyjaśnij, oczywiście jeśli możesz o co tu chodzi??

ale że Termal masz do mnie pretensje że gościowi który wjechał po całości na starych innego gracza i dałem mu 10 min (wyżej napisałem 10h, pomyłka nie chce mi się edytować) "

 

Już ci wyjaśniam - to nie było skierowane do ciebie gdybyś nie zauważył !!

 

"...bo z tego co wiem to dałeś mu bana na 10h a później perma. No ale to nie jego sprawę rozpatrujemy. Nawiązałem do tego żeby pokazać że się troszkę gubisz w zeznaniach. No ale temat Wild_berry jest zamknięty bo nie o niego tu chodzi."

 

o twoim koledze w poprzednim poście wspomniałem raz przy graniu na ns'ie... Więc jak byś ruszył głową to byś się domyślił że to nie o niego tu chodzi!

 

A mi się chce śmiać jak mówisz na Cs'ie.

 

Z mojej strony tyle, rozmowa już zeszła 2 posty temu na wymianę słów "moje twoje" a ogórek próbuje mnie sprowokować. Co miałem powiedziałem i już chyba ci wyjaśniłem że nie ogarniasz tematów i myślisz że piszesz na temat co się później okazuje kompletną głupotą.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem dokładnie ocb, powiem jedno .. skoro wild_berry to taki pro i gra w tą grę od x czasu to czemu zachowywał się jak rozkaprysiony gówniarz jak tylko był jakiś inny cziter. Gram na mapie, nagle słyszę że piszczy że ma ktoś czity .. dalej gram, bo żyłem .. dopiero jak zginąłem to wszedłem na specta i nic nie zauważyłem. Ten dalej płakał że koleś ma czity. Następny dzień to samo, tym razem gadał że jakiś gracz ma czity ale Raca nie banuje cziterów. Mówisz, że macie po 26 lat, czy oby na pewno?

 

Co do bana i unbana przez Thermala gracza - dzisiaj się przyznał o wjazd na rodzinę i po dwóch kickach od Johnego (za to że nie potrafił siedzieć cicho i powtarzał żeby banować czitera) zaczął straszyć go utratą admina. Johny jest dobrym adminem, nic do jego adminowania nie mam .. oprócz tych powodów. Fakt, są trochę złe .. ale bany zazwyczaj - zasłużone.

 

Co do Ciebie Korniszon, chłopie .. gracie od szkoły średniej, czyli min od 18 roku życia, czyli +/- od 2002 roku - był już wtedy non-steam? Ja pamiętam, zaczynałem grać na NS, kiedy wyszedł, czyli ok. 2004-2005 roku. Grałeś pewnie na LAN'ie - spoko, jednak coraz więcej ludzi kupowało Steam. Czemu nie Wy? Taki drogi jest Steam? Ja swojego kupiłem w wieku bodajże w wieku 16 lat, żeby po prostu grać jak człowiek i żeby ludzie się mnie nie czepiali.

 

Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam

 

Raca

Link to comment
Share on other sites

...dzisiaj się przyznał o wjazd na rodzinę i po dwóch kickach od Johnego (za to że nie potrafił siedzieć cicho i powtarzał żeby banować czitera) zaczął straszyć go utratą admina...

 

Chodzi o Wild_berry?? nie wiem czy ma UB ale z tego co wiem to gra na innym serwie.

 

...gracie od szkoły średniej, czyli min od 18 roku życia, czyli +/- od 2002 roku[...],[...] żeby po prostu grać jak człowiek i żeby ludzie się mnie nie czepiali

 

Gramy mnie więcej od 2000 roku i zaczynaliśmy od wersji 1.3.

A co do czepiania to jakoś nie miałem z tym problemu, mam wyje... na to czy ktoś się czepia że mam NS a nie Steama. nigdy się nie zastanawiałem nad kupnem Steama. Do szczęścia mi to nie jest potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Czasem ludzie wybierają grę na ns'ie bo jest łatwiejsza. Nie potrzeba skill'a, Ynex to może potwierdzić, ns nie zamula kompa poza tym nie wiedzieć czemu łatwiej trafić ogólnie w przeciwnika. Hs wylatują często jak z rękawa co dziwniejsze przecież od strony technicznej(cfg) cs ns a cs steam niczym się nie różnią więc ciekaw jestem w czym tkwi problem. Ale mniejsza uważam sprawę za zakończoną. Nie zamykam bo może ma tu jeszcze ktoś coś ważnego do powiedzenia choćby Thermal mógłby walnąć jakieś podsumowanie. Ale jeżeli nikt nie chce dodać czegoś NA TEMAT to niech się nie wtrynia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...