Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina TheGames BF2 [4FUN] Blancik


blancik
 Share

Recommended Posts

Witam :)

~Nick: Blancik

~Wiek: 17 lat

~STEAM ID: STEAM_0:0:32865984

~Gram w CounterStrike ponad 1,5 roku

~Data rejestracji na forum: 14-07-10

~Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: Gram na serwerze od około 3 tygodni codziennie po 3-5 godzin

http://www.gametracker.com/server/83.1.164.180:27015/player/Blancik/

Tu jest o mnie na serwerze :)

~Dlaczego chce zostać adminem:

1. Jestem na serwerze codziennie pilnowałbym w tym czasie w którym będę online ładu i porządku.

2. Znam AMX miałem na kilku serwerach Administratora.

3. Często informuje Adminów o jakimś nie sportowym zachowaniu na serwerze.

4. Bardzo lubię ten serwer.

~Argumenty o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby:

1. Zwracam uwagę na pingi u ludzi oraz na ich kulturę.

2. Nienawidzę cheaterów.

3. Bym dbał o ten serwer jak o swój własny.

4. Wspomogę serwer wrazie czego finansowo.

5. Wspomogę nowe osoby w grze.

6. Mam dobry kontakt z graczami :)

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Pozdrawiam Administrację i Graczy! :)

Blancik

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, znać to Cię nie znam.

Cheaterów nikt nie lubi.

Pomagać zazwyczaj każdy pomaga.

Jeśli na tym serwerze grasz = lubisz go, chyba logiczne .. nie? ;)

Informowanie adminów o cziterze a zawracanie mu dupy, "bo koleś dziwnego heada walnął" - to co innego (broń Boże, nie mówię że tak robisz, ja Ciebie nie znam .. ale nie wiem jak jest z innymi adminami).

Wspomożesz serwer finansowo "w razie czego" - ok, ale czy będziesz mógł go wspomagać co miesiąc? Bo dać komuś admina i jak przyjdzie co do czego to za każdym razem będzie mówił "sorry ale nie mam" to raczej głupota.

Nie wspominając już że Twój 3-ci post to podanie.

Rozumiem, że podanie może być 5-tym postem, ale tylko jeśli osoba jest znana adminom i innym graczom.

 

CV masz niby niezłe, jednak trzeba się Ci dokładnie przyjrzeć. Ja to będę mógł zrobić dopiero od 1-ego sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak,

chłopak naprawe siedzi dzien i noc na tym serwerze, jedyne przerwy to sa na szluga :D albo na obiadek :P ostatnio czesto sie zdarza ze jestesmy we 2 i widzimy ludzi z wh badz multi i musmy pisac po innych bo akurat nie ma adminow. Kazda osoba ktora chce pomagac na tym serwerze jest potrzebna, a zwlaszcza gdy jest prawdomowna i rzetelna :) bo mozna popytac ludzi z gry, nikt jak do tad, (chyba ze nie slyszalem) nie ma do niego zadnych zastrzezeń

Link to comment
Share on other sites

Jest jedna osoba która ma do mnie zastrzeżenia.. Jest to jeden z panów Administratorów (mówię o VVr()n@ ), który oskarża mnie o byle co oraz obraża.. Ja jestem człowiekiem spokojnym ale jeśli mnie ktoś poniża nie potrafię się powstrzymać.. Ale dziękuję Ci 4etik za miły komentarz :) Jestem gotów przyjąć tą rolę na tym serwerze, ponieważ naprawdę nie ma nie raz kto nam pomóc na serwerze gdy gra ktoś na wh lub multi.. Staram się zawsze pilnować porządku i zawsze być w porządku oraz wprowadzać miłą atmosferę w grze :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...