Jump to content
TheGames.PL More than games

PODANIE O ADMINISTRATORA. Thegames [BF2]


Recommended Posts

Nick: Mariusz_Dominator_Pudzianowski

 

* Wiek: 20 lat

 

* Steam_ID: STEAM_0:0:33992724

 

* Staż w CS: 1,5 r

 

* Datę rejestracji na forum: 27-09-10

 

* Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: od 25 do 30 godzin

 

* Powód ubiegania się o Admina:Moze to i banalne ale poprostu musze powtorzyć to co pisali inni gracze ubiegajacy się o Administratora. Jestem w klasie maturalnej i lekcje kończę dość wcześnie, wiec lubie po szkolnych zajeciach odprezyc sie i zagrac. Jednak nie zawsze jest to mozliwe gdyz w porach rannych czy tez wczesnym poludniem jest malo graczy, rzadko kiedy mozna spotkac Administratora baaa.! nawet gracze steam nie blyszcza frekwencja a to niestety umozliwia tzw' cziterom' normalna gre.

Drugim powodem niech bedzie fakt ze graczy czasami ponosza emocje i bardzo czesto obrazaja innych uzytkownikow. Na serwerze staram upominac sie graczy ale nie zawsze reaguja, czasami wrecz przeciwnie, jest to dla nich mozliwosc dodatkkowego 'wyzycia sie'.

 

Jestem osobą konsekwętną. Jezeli 'przyjmiecie mnie do siebie' to ze swojej strony obiecuje ze bede sie pilnie przykladal do spelnienia swoich obowiązków ;) Wiec licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.;)

 

Aha znajomość Amx stosunkowo dobra i co do wspomagania serv... zdaje sobie sprawe ze to jest jeden z warunkow ; )

 

Prosze o poparcie ;)

 

POZDRAWIAM. Pudzian ; )

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

MaciaS może w technikum raz kiblował zobacz ja klasa maturalna i mam 19.Co do podania,masz gejowskie popędy (prawie jak każdy admin :*).Nie no teraz na serio:Często grasz ,upominasz graczy, zgłaszasz na a_say.Więc może będą z Ciebie ludzie(Się smiali).Jestem w tym momęcie na tak.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, nie ogarniasz ..

Grałem dzisiaj z Tobą i zauważyłem, że niezbyt ogarniasz grę/serwer/moda (nie chodzi mi o skilla). Mówisz o kolesiu że cziter, jak ja widzę że chłopak po prostu grę ogarnia.

 

Może za jakiś czas, jak już zaczniesz lepiej poznawać cały serwer i adminów. Bo z tego co widzę to jedynie Shocer ze "starej gwardii" jest na "tak". A że Shocer to stary gej i się do wszytskich łasi, więc się nie dziwię, że chce dla Ciebie admina :)

Link to comment
Share on other sites

a to ja też się muszę wypowiedzieć :)

Jak dla mnie Pudzian nadaje się na admina, gra dużo, pomaga, jest kulturalny. Wyszedł z dobrym pomysłem a mianowicie turniej. Wg mnie sprawdził by się w roli admina, tyle ode mnie, pozdro :)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze? Ja Ciebie jakoś za dobrze nie kojarzę, wiem na 100% że dawałem jakiemuś gościowi bana czy kicka za zachowanie i było coś z pudzianem ale na banliście nie znalazłem. Mimo, że Twoje zachowanie widzę że upominasz o słowach, co prawda nie powiadamiasz mnie bo nie dodaję osób których dobrze nie znam. Mało na forum trochę jesteś tylko z tego że wymyśliłeś turniej, ale jak widać całej odpowiedzialności na siebie nie bierzecie co też ma jakieś ograniczenia, nie jesteście razem konsekwentni i nie bierzecie pod uwagę graczy non-steam jak się oni z czymś takim czują. Powinieneś być bardziej obiektywny w stosunku co robisz, nie wiem czy znasz wszystkie komendy na amxx'ie ale ja za książkę nie chcę robić szczerze powiedziawszy. Grasz sporo bo bardzo często Cie widzę na serverze więc jest dużo pozytywów aczkolwiek na razie jeszcze zostane na Nie, pograj jeszcze trochę i poudzielaj się, liczę na równie dobre pomysły jak i turniej.

Pozdrawiam Ynex

Link to comment
Share on other sites

Tak Ynex, dawales Kicka ale to byl Najman, pamietam ta sytuacje, do mnie nie bylo zastrzezen ;> Nie dostalem kicka tym bardziej bana ; )

a co do graczy NS to ja zaproponowalem zeby bylo kilka druzyn NS, +S i Admini ;> Trzy grupy po kilka składów.

A co do Amxx'a moja znajomość jest stosunkowo dobra ale widze ze nie służyłbyś pomocną dłonia 'w razie czego' ;)

Ale dziekuje za wypowiedz i tym pozytywnym i negatywnym, kazdy ma prawo mieć swoje zdanie (akurat 'stara gwardia' ma najwieksza sile glosu : p), jedni znaja mnie troche lepiej drudzy gorzej ; )

Mimo wszystko dalej prosze o przyznanie mi funkcji Administratora..

 

Pozdrawiam.

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...