Jump to content
TheGames.PL More than games

PODANIE O ADMINISTRATORA. Thegames [BF2]


Recommended Posts

NA RM jest ma 9-10 osob gdy na bf2 pełen server można by było robić rekrutacje na RM (tylko)

 

Nie raz na rm mnie wolaja ci co tam graja. Adminow tam niemma zadnych. Co do rekrutacji proponuje zamknac calkowicie. Co do Revo - to gra tak dlugo jak kreator z tego co wiem to jego znajomy/kuzyn zaczeli grac razem.

Link to comment
Share on other sites

proszę żebyście się nie wysilali nawet wam odszukałem czas rozpoczęcia

gry na serwerach cs TheGames

 

Nov 21, 2010 I PO CO CI TO BYLO .!

 

Jul 11, 2010 BLANCIK

 

Jul 12, 2010 Lon

 

Jul 06, 2010 MARIUSZ_DOMINATOR_PUDZIANOWSKI

 

Jul 05, 2010 OZZZ

 

Teraz możecie się dalej kłócić

Link to comment
Share on other sites

I po co Ci to bylo.! podpadlem Ci bo? Nie masz prawa mnie kickac za to ze podlozylem pake na b. Nie ty jestes od ustalania na ile bsów gramy, tym bardziej ze na serv gralo 14 osob.

Druga sprawa jest taka ze grasz od niedawna, gram tutaj troszeczke dluzej a stalo sie tak ze nie mialem neta, wiec nie dziw sie. jak skladalem podanie wiekszość byla na tak ;)

 

@@ Edit By AdaS

 

Wliczając chyba spektów ;]

 

W grze było 10 graczy ;]

Edited by I po co Ci to bylo .!
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak ilość adminów adminami bo co z tego, że ktoś ma adma ja go wykorzystuje do zabawy a nie do pracy? Ja jestem na TAK bo?

1) Mam w 99 % gwarancję, że on będzie coś robił...

2) Udzielał się na forum

3) Aktywny udział w życiu serwera ( Mam na myśli np. Turniej)

 

To tyle ode mnie;)

Link to comment
Share on other sites

 

Adas. Ty masz chyba problem z percepcja i z matematyka.. wybacz ale to ze masz uprawnienia nie upowaznia Cie do takich działań.

 

 

HAHA

 

Ziomek tera żeś pokazał ;)

 

Blancik ma rację że admina nie powinieneś dostać

 

Nie lubię się nim zgadzać ale teraz w 100% jestem pewny że on admina nie powinien mieć ;)

 

PS. Nie spamuj bo dostaniesz ostrzeżenie

 

 

ps2 by taczu : Ty rowniez nie spamuj wypowiedziales swoją opinię to odpusc zbędne komentarze.

Edited by paczek
Link to comment
Share on other sites

Uspokoić Cię kozaczku przez kabel ?

 

Ja wydałem swoją opinię więc po co komentujesz?

Posty nabijasz?

 

Jeżeli ten gracz dostanie admina to śmiech na sali będzie. Lon bardziej od niego zasługuje na admina. Jak jest jeszcze wolne jakieś miejsce na to stanowisko wybrałbym Lona ;]

 

Proponuje już nic nie pisać tylko czekać na wypowiedz innych adminów bądź H@ i koniec.

Link to comment
Share on other sites

Otwieram

Kto dał ci prawo zamykac jego podanie?

Jak juz pisalem spam tutaj jest nie potrzebny jak dla mnie to zasługujesz kolejnego warna za kłótnie w temacie do tego nie slużącym. Proponuje abys zamilkł. Temat otworzylem dla tych co chcą wyrazic opinie.

Link to comment
Share on other sites

I po co Ci to było?

Przylazłeś na forum i nagle sie rządzisz ogarnij jesteś adminem za nic i nie spinaj ..

Mariusz gra od ciebie dłużej i to mu sie bardziej należy admin niż tobie z mojej strony to tyle..

Zbijasz posty na kłótni z nim . Dajesz przykład jak japier**** ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...