Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina gracza VVr()n@ na serwerze BF2


Wrona
 Share

Recommended Posts

* Nick: VVr()n@

* Wiek: 17 ( w styczniu)

* Steam_ID: STEAM_0:0:24839682

* Staż w CS: 3 lata

* Datę rejestracji na forum:

28-05-10

 

* Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: no tak z 10 będzie

* Od kiedy u Nas grasz: no juz ponad pół roku

* Powód ubiegania się o Admina: Wiem że jest dużo adminów ale często jest tak że na serwie nie ma żadnego a jak się pisze do nich to poprostu nie zawsze mają czas na wbicie na serwer.

 

Z góry zakładam że wiem że miałem tu kiedyś amina ale niestety nie bardzo wtedy wiedziałem za co mi go wogule zabrano. Nie zamierzam do tego już wnikać tylko proszę aby z tego powodu od razu mnie nie skreślać. Za tamten czyn za którego odebrano mi adma przepraszam( chociaż nie bardzo wiem za co ale ok). Oczywiście zaświadczam że będę płacił tą składkę na serwer. :)

Edited by Wrona
Link to comment
Share on other sites

to ze jest 20 adminów nic nie ma do tego

zwłaszcza ze przecież nie są ciągle dostępni bądź sobie gdzieś graja

wiec cały czas szukam osób zaangażowanych w życie serwerów / forum

 

Admina miałeś odebranego za m in. pochopnie podejmowane decyzje.

Nie zostajesz oczywiście skreślony jako kandydat

Link to comment
Share on other sites

To tak z mojej strony błędy zdarzają się każdemu trzeba ponieść konsekwencje! Ty je już w jakiś sposób poniosłeś A tak jak już Themral powiedział to, że jest tylu adminów nie znaczy, że jest ich za dużo :) Myślę, że jesteś dobrym kandydatem z mojej strony TAK

Link to comment
Share on other sites

No widzisz Wrona :D były między nami zgrzyty i ogólnie jakieś nieporozumienia..

Podkreślam to że jednak był sumiennym adminem :)

No i ostatnio ja nie miałem czasu grać to zawsze mnie ktoś informował o czitach i był w tym gronie też Wronka :P A adminów nigdy za mało!

 

Z mojej strony to jest : TAK

Edited by Ynex
:)
Link to comment
Share on other sites

Paczek napisałem tak ponieważ tak uważałem i ponieważ zdziwiłem się tym ponieważ niby czemu miałbyś być na nie? Ze złośliwości bo nic innego mi nie przychodzi do głowy ponieważ innego powodu nie ma. Kiedyś to można się było z tobą dogadać a teraz to że tak powiem zmieniłeś się. A wracając do tego że tak napisałem to i owszem zrobiłem to ale napisałem tak dopiero po tym jak się wypowiedziałeś więc to chyba nie wpłynęło bardzo na twoją decyzję. A co do krytyki to jaką ja ją miałem przyjmować jak ty tylko napisałeś że jesteś na nie i nic więcej. I nie mów mi że jestem dziecinny bo uwierz mi nie jestem. Oczywiście nie zamierzam teraz wszczynać kłótni bo to nie było by "dorosłe" zachowanie.Wiem że jak ty się tam znasz z innymi adminami lepiej(szkoła itp) to się łatwiej gada i jak ty to ujołeś "prawdziwymi kolegami" to my raczej nigdy nie zostaniemy bo to się różni od tej znajomości przez kompa. Wracając do admina to nie zamierzam płakać jeśli go nie dostanę ale byłoby miło wstąpić do tej waszej "rodziny" adminów ale chciał bym to zrobić nie kłócąc się już na początku z którymś z ich członków dlatego to ja pierwszy wyciągam rękę na zgodę a ty zrób z tym co zechcesz. Dobra to chyba tyle.

 

 

 

 

P.S. sorry paczek jak coś napisałem zbyt dosadnie ale (cytat): przyjmij krytykę z pokorą ;):rolleyes:

Edited by Wrona
Link to comment
Share on other sites

Z innymi znam się lepiej? No sorry zanim zlozylem podanie znalem lepiej i dluzej wszystkich niz ty mnie teraz znasz bo o innych nie wiem.

Pozatym stwierdzenie myślałem ze jestes spoko jest tak plytkie jak najbardziej moze byc. Miałem napisać ze jestem na tak i być nadal "spoko" ale oszukiwać sam siebie i Ciebie? Kolegami nazywam ludzi z którymi lubię rozmawiać, spędzać czas. I tu zaznaczam nie znam żadnego z adminów osobiście, jedynie skype, nk lub facebook.

Dlaczego byłem na nie? Bo zanim pierwszy raz tu adminowałeś wszedłem na server upomniałem Cię (chyba zebys nie przeklinał) w odpowiedzi dostałem arogancką odpowiedź. Podarowałem kicka i wrociłeś i zmieniłeś swoją postawe wobec mnie. Głównie to mnie zraziło do Ciebię. Pamiętam równiez jak banowałeś tam za to ze ktoś powiedział ze masz brata który gra pod nickiem ( 0 poczucia humoru z twojej strony w takiej sytuacji). Mojego zdania nie zmienisz jestem na nie.

Jeśli reszta będzie na tak to pewnie i tak dostaniesz uprawnienia.

 

Tyle z mojej strony i proszę o nie kontynuowanie tej utarczki słownej.

Pozdrawiam.

Edited by paczek
Stylistyka- moja pięta Achillesowa ;<
Link to comment
Share on other sites

Dobra w takim razie zakończmy. Tylko jedno mam do sprostowania że ja nigdy na forum nie uzywam wulgaryzmów. Ok może kiedyś kiedys było tak żę powiedziałem coś obraźliwego ale na pewno nie słowa typu kur... Jeśli mi nie wierzysz spytaj innych graczy na forum. Ja ostatnio to wogule praktycznie sie na serwie nie odzywam . Robię to tylko wtedy gdy ktoś mnie o coś zapyta lub jak sie witam, Tyle ode mnie.:P

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, odnośnie "rodziny" admini mają podziałkę na grupy, nie rozmawiamy wszyscy przy jednym stole jak apostołowie z Jezusem (w tym wypadku Thermal) tylko tak jak się znamy tak ze sobą utrzymujemy kontakty, w tym wypadku z kim dobrze gadasz i jak było dotychczas tak zostanie nic się nie zmieni jak dostaniesz uprawnienia. Ja osobiście poznałem tylko i wyłącznie Johny_Killera (na real'u).Ale to po pewnym czasie adminowania, miałem spotkać quicka jeszcze ale nie wyszło. Ogólnie spotkania są sporadyczne, w zależności od okoliczności, dlaczego jestem na "Nie" wszczynasz kłótnie w podaniu w tym wypadku sprawa powinna się rozstrzygnąć na privie, kolejny minus, gramatyka (heh, mój ulubiony temat). Mówisz, że na forum nie używasz wulgaryzmów czyli na serverze tak, no spoko. Ogólnie to nie za ciekawie Cie kojarzę i tutaj dlatego jestem najbardziej na Nie z tego właśnie powodu, mam nieciekawe o Tobie zdanie. Sądzę, że to wystarczy :).

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy moje zdanie się liczy no ale cóż.. Wypowiem się :D Hm. Trochę trudno mi się zdecydować czy ' tak ' czy ' nie '. Na serwerze jest ogólnie Okey, po tej stracie admina się poprawił, ale trochę mało gra ostatnio albo przynajmniej ja go rzadko widuję bo też za często nie gram :). Wcześniej miał admina, ale za bardzo go wykorzystywał, dawał bany, kicki za nic - coś o tym wiem :D - i to zachowanie jakby był "panem".

 

Sądzę, że warto mu dać jeszcze jedną szansę. Jestem na TAK.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...