Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na admina BanY


Recommended Posts

Chciałbym złożyć skargę na admina BanY... Może wypiszę w punktach o co chodzi...

 

1. Była grana mapa snow, wszedł BanY, stwierdził, że trzeba zmienić mapę. Zrobił vote po którym wyszło, że nie chcą zmiany. Po około 5min zmienił mapę bez kolejnego vota.

 

2. Zauważyłem, że na serwer weszła osoba która miała już wiele banów, więc napisałem na admin sayu żeby ją zbanował (sprawdzałem banlistę). Dopiero po kilku rundach raczył się zapytać kto miał bana. Ale za późno bo osoba ta wyszła.

 

3. Akurat to najmniej ważne - slapowanie mnie. Rozumiem, dla zabawy... Ale ja chcę sobie normalnie pograć, a nie z utrudnieniami...

 

4. Mapa awp_map... Chyba każdy gracz, a co dopiero admin wie, że gramy na tej mapie tylko z awp i bez granatów... Grał też Koszmar i napisał, że gramy tylko z awp itd.. Po kilku rundach chyba znudziła się mu normalna gra i kupił sobie ak oraz PRAWDOPODOBNIE rzucał sg...

 

Myślę, że BanY jest spoko, ale nieco nadużywa admina...

Link to comment
Share on other sites

Masz racje ale kilka spraw sprostuję :

1-Było to dziś Zrobiłem vote wyszło, że tak, nastepnie zrobiłem vote na jaka mape i wyszoł, że nuke i zmieniłem (ale polowa serva sie pluła, że nie bo chcą odznaki ponabijać)

 

2-Możliwe, że nie zauważyłem co do mnie pisałeś, może byłem afk (wgle nie przypominam sobie tej sytuacji)

 

3-tu sie przyznaje, moja wina lecz mogłeś akurat kampic na małej mapie lub coś w tym stylu (także nie przypominam sobie tej sytuacji.)

 

4-grana była awp-mapa i koszmar kazał kupic smoke. więc kupiłem i spamowałem nimi, lecz po chwili dopiero upomniał mnie koszmar. A z tym ak to była już ostatnia runda i się spytałem czy moge kupic ak ktoś powiedział że tak to kupiłem

 

Przepraszam cie ReVo, że cie (prawdo podobnie uraziłem)

Link to comment
Share on other sites

Nie uraziłeś mnie. Skargi nie napisałem dlatego, że Cię nie lubię, chciałem tylko żebyś wiedział, że trochę nadużywasz możliwości admina.

 

 

Temat chyba można zamknąć. :) mam nadzieję, że postarasz się trochę bardziej uważać z tym adminem :).

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wyjaśniona, temat ~Zamykam

- BanY, poczytaj troszkę regulamin adminów, a nie pytaj się innych czy to i to wolno, bo to Ty powinieneś wiedzieć a nie inny admin :).

 

Wybacz, że odpowiem :)

 

4-grana była awp-mapa i koszmar kazał kupic smoke. więc kupiłem i spamowałem nimi, lecz po chwili dopiero upomniał mnie koszmar. A z tym ak to była już ostatnia runda i się spytałem czy moge kupic ak ktoś powiedział że tak to kupiłem

 

Kazał, nie kazał. Znasz regulamin. Chodzi mi o to, że jeśli szef/dyrektor poprosi Cię o usunięcie klientom konta w banku, zrobisz to? Pamiętaj .. admini, szczególnie starsza gwardia, ma szczególne poczucie humoru, lubi wkręcać :) Btw. Taczu, nie miałeś perma za tą kartę którą Ci Thermal wysłał? :)

 

Bany

a kto powiedział ze można robić vote jak komuś mapa nie pasuje ?

 

Sorry szefie .. ale jeśli dużo osób się siepie o mapę, robię vote: "Zmiana mapy", "tak" "nie" - jest na tak, robię votemap. - Wiem jakim samochodem jeździsz, więc uważaj Thermal :)

Link to comment
Share on other sites

Żeby dzieci neo które wybierają mapę mogły sobie ją zmienić :).

- Osobiście jak mi się mapa nie podoba to wychodzę a co tam niech się męczą, wybierają to ich strata!

- Admini nie są od naprawiania błędów graczy tylko od porządku na serverze więc wszelkie tego typu rzeczy powinni sami sobie rozwiązywać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...