Jump to content
TheGames.PL More than games

skarga na One shot kill czy jakos tak (Admin)


Recommended Posts

ten serwer schodzi na psy wchodze sobie dzisiaj o ok.16 pierwsza runda normalnie zaczela sie drga runda one shot kill daje mi bana powod "Jestes mlotem" zmieniam ip i wchodz eponownie aby dowiedziec sie za co ten ban on mi ponownie daje bana powod "za gowno" dalej to by juz nie mialo sensu wchodzic i sie wypytywac wiec pisze tutaj o comu chodzi i mam nadzieje ze ktos mi to wytlumaczy prosilbym o odebranie admina temu dzieciakowi i o danie mi ub bo nic mu nie zrobilem....

Link to comment
Share on other sites

Taler, na pewno nie jesteś bez winy. Btw. do One Shot, One Kill zwracamy się Pan Thermal. (Obeznani itp. Wujek Thermal). A więc Thermal bana za nic nie daje (na pewno miał swój powód), a poza tym na banie się nie wchodzi. Tyle ode mnie.

 

pozdro kanapka!

 

Chciałem to skomentować, ale leze i kwice :D

Link to comment
Share on other sites

No - co prawda to prawda. Ale do rzeczy - temu taler'zowi bym dał bana. Permanentlnego - na servie i na forum - co będzie Wujaszkowi taki śmieć zawadzał :) A co tam - chyba nie chce tu już grał - klamka(i kanapka! :D) zapadła. Śmieciom mówimy NIE.

[nie obrażaj się "śmieciu", że Cię nazwałem śmieciem :))

 

pozdro kanapka!

 

btw. (zawsze służę pomocą i humorem :P)

P.S.(2)

Chciałem to skomentować, ale leze i kwice :D
A ja skomentuje przy okazji twój post : krótki, nic nie wnoszący i bezsensowny :PP Oczywiście joke - humor mnie nie opuścił :D Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

o 21.40 wszedlem ponownie na serwa (pod innym nickiem) powiedzialem zeby mi odal powod bana zaraz widze ze znowu dostalem perma powod "wymysl sobie" sami widzicie jaka to z nim gadka

 

PS.naprawde nic nie zrobilem wchodze na serw 1 runda normalnie potem ban powod "jestes mlotem" nawet nie wiem o co mu chodzilo a jesli juz cos zrobilem to napewno nie na perma nawet nie uzywalem wulgaryzmow... xD

 

2 adminow BanY i Paczek potwierdzili ze ten admin nie jest najlepszy ponownie prosze o moj ub i odebranie uprawnien temu graczowi.

Edited by taler8787
Link to comment
Share on other sites

Dobre sobie. Coś widzę, że Ten H@ sobie robi wakacje. Ja bym w ogóle odebrał głównego adma, a dał talerzowi H@. On byłby najlepszy. Koniec kropka.

 

Gdzie jest kszyż!? Gdzie jest kszyż!? Gdzie jest kszyż!?

 

pozdro kanapka!

 

btw. to są jakieś kpiny... ODDAĆNAM KSZYŻ

Link to comment
Share on other sites

sprawa została zgłoszona do abw, jako naruszenie twoich

praw wynikających z konstytucji...

Przecież każdy wie ze nie jesteś młotem

 

Od razu widać, że chodziło o BETON

 

 

 

hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaha xD

 

proponuje głosowanie zrobic!!

 

zeby odebrac wszelkie prawa temu adminowi two shot one ded one no live.. [ czy jakos tak? ]

Link to comment
Share on other sites

napewno tak tego nie zostawie na serwerze nie moze byc tak ze koles daje bany bez powodu a szczegolnie permy prosze H@ admina o przejzenie banlisty niech zobaczy jakie on daje powody banow.. jeszcze raz prosze o ,gdybym mial tam pare odznak to dalbym sobie spokój ale mialem tam 21odznak pozostalo mi do wbicia ekspertt z pistolca i weteran i ekspert z granatow wiec jeszcze raz prosze o ub....

Link to comment
Share on other sites

Doceniam Twoją wytrwałość w dążeniu do perma także na forum

Twoje starania zostają nagrodzone !

 

Proście a będzie wam dane

 

Tak chyba mawia Ten One shot,jakoś coś tam

 

A tak w ogóle gdybyś faktycznie zadał sobie trud, w wyjaśnieniu tej sprawy

mogła by się skończyć inaczej.

Dziękujemy drogi talerzu ze byłeś z nami w tych ciężkich chwilach dla naszego narodu

Oczywiście zapomniałem dodać, ze zapewne Twój mocno rozwinięty 13 letni mózg jeszcze

tego nie ogarnia, wiec, jak trzeba, to narysuje...

 

Pozdrawiam

uwaga

One shot,one kill - nie wiem czy będziesz mógł z tym spać....wybacz...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...