Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Admina D.O.M.E.R


Recommended Posts

Miałem nie pisać ale napisze :o

wiec tak:

1) mapa de_eldorado jakieś 10-12min gry. admin spamuje na y@ "RTV RTV!! " zostało jakieś 3-4głosy żeby mapa została z votowana , a admin zmienia sobie mape bez żadnych pytań na mape pool_day.

2)mapa de_train (tero) byłem afk troche na respie i zabiłem pare osób z odnogi(z respa) w tym w/w admina. po jakis 10-15 sec zostaje slapowany. Pisze do admina "co Ty robisz?" on na to "kampiłes"

 

Jak narazie tyle o de mnie. pzdr. ES!

Link to comment
Share on other sites

Taa. ReVo - masz rację. Jakiś admin (nie wiem który, ale i tak napiszę) na dd2 robił ankietę czy coś w tym rodzaju - zamiana mapy? (na bodajże awp_india) - tak/nie - 12 na nie / 4-5 na tak. Wynik - nie (1 potrzebny, jest 7). Po 15 sec admin zmienia mape.... I takich sytuacji jest dużo.

 

Na awp_map gracz ^^Piotrek^^ jechał na wh - spokojnie wycelował na środek ścianki i *BAH*, bania przez 1/2 ściany. Na serverze było 3/4 adminów, pisałem do każdego - i nic. Tylko JA dostawałem bany 5/10minutowe za słowa - po prostu byłem zbulwersowany tą sprawą i nerwy mi poszły [wiem, że ban mi się i tak należał]... A więc proszę adminów - choć wiem, że to trudne - o rozpatrywanie chociażby 1/3 albo 1/2 skarg-donosów na różnych graczy :) Tyle ode mnie

 

pozdro kanapka!

Link to comment
Share on other sites

Sup3r ES! D.O.M.E.R to samo mi zrobił na mapie de_dust2 .

Stałem przed respem z awp i czekałem ,aż wyjdą z bramy CT wrzuciłem HE ,po czym wyleciał D.O.M.E.R i dostał łeb .

Zaczął mówić coś przez mikro po chwili KICK .

Wchodzę na serwer ponownie pytam się o co mu chodziło ,a on odparł "kampiłeś na respie!".

Przypominam ,że jest to serwer FFA.

Paki nie miałem więc mogłem robić co chce na początku rundy .

 

 

Pozdrowienia BY loN !

post-1075-15487743505932_thumb.jpg

post-1075-15487743536806_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Racja mike. Btw. Inni admini też nadużywają swoich uprawnień. Gdy ktoś rozbraja pake - slap itp. Powinno się na to spojrzeć też...

 

 

Co do skargi:

Ktoś zabił domera, po czym ten na admin_sayu 2x napisał KUR@$ (bez cenzury), a 1x na zwykłym chacie...

Nie, żebyś się obraził, domer, ale przykro mi : taka prawda :/ Mam nadzieję, że się przez to, co wniosłem do tego tematu, nie urazisz/obrazisz

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

 

Na awp_map gracz ^^Piotrek^^ jechał na wh - spokojnie wycelował na środek ścianki i *BAH*, bania przez 1/2 ściany. Na serverze było 3/4 adminów, pisałem do każdego - i nic. Tylko JA dostawałem bany 5/10minutowe za słowa - po prostu byłem zbulwersowany tą sprawą i nerwy mi poszły [wiem, że ban mi się i tak należał]... A więc proszę adminów - choć wiem, że to trudne - o rozpatrywanie chociażby 1/3 albo 1/2 skarg-donosów na różnych graczy :) Tyle ode mnie

 

pozdro kanapka!

 

Sory ale ja każdą osobę kto mi na pisze na Admin Say sprawdzam może nie odrazu ale sprawdzam ;)

 

Co do Domera to zajmę się nim i postaram żeby więcej nie popełniał takich błędów jak do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

(..)Przypominam ,że jest to serwer FFA.(...)
4fun ale to nie ma większej różnicy :P
Sory ale ja każdą osobę kto mi na pisze na Admin Say sprawdzam może nie odrazu ale sprawdzam ;)
chyba nie każdą... Jak ja napisałem to Twoja szybka odpowiedz była "jest wielu adminów na serwie" (a przed tym mówiłeś że masz adma to wiesz o tym że to do Ciebie pisałem! Bo nie znam teraz nowych adminów na serwie.)

 

P.S proszę o wypowiedzenie się w tym temacie admina D.O.M.E.R'a bo to ogólnie o niego chodzi w tym temacie !

Link to comment
Share on other sites

Widzę że tutaj naprawdę zaczęły się porządki najpierw BanY nasz spec od reklam i napinania teraz D.O.M.E.R nasz prO "ogr" ja nie wiem za co takim ludziom daje się władze na serwerze

Nie uważacie że to pora już skończyć !

Nie uważacie jest już dużo administratorów !

dlatego proszę o stosowne ukaranie tych adminów lub odebranie im flag na koszt naszego Mariuszka Pudzianka (pozdrawiam) i naszego stałego bywalca loN'a (którego też pozdrawiam) poza tym sadze że należy już zamknąć rekrutacje adminów ale do tego jest potrzebna wypowiedz wujka thermala dlatego wujku prosimy :cool:czy podzielasz moje zdanie ??:confused:

Link to comment
Share on other sites

No słuchajcie admin to powinien być przede wszystkim człowiekiem spokojnym i raczej kulturalnym. Nie może się napinać czy wkurzać na graczy i karać ich przy wykorzystaniu admina. Jak dla mnie loN, Revo, Pudzian czy nawet Adaś nadają się na adminów bo mają juz jakis wiek :) Kryteria co do przyszłego admina powinny iść w górę. No i racja, rekrut juz chyba off bo adminów BF2 to już pewnie ze 30 jest jak nie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Co do mojej skargi: Może nie chciałbym jej wycofać, ale pewne rzeczy sobie z Nim wyjaśniłem. Może trochę nadużywa mikro i za dużo na admin_sayu pisze : "rtv!" itp., ale ja, Adaś i może jeszcze ktoś go upomnieliśmy. Myślę, że jeszcze Thermal mógłby umieścić swoją wypowiedź w tym temacie - no i Jego decyzja byłaby ostateczna.

Ja jestem za tym, żeby został, ale żeby ktoś ze starszyzny go "ogarnął, lub pouczył".

Tyle ode mnie

kanapka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...