Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina BF2 sebo91


sebo91
 Share

Recommended Posts

Nick: sebo91

Wiek: 19

Steam_ID: STEAM_0:1:34256524

Staż w CS: 3 Lat

Datę rejestracji na forum: 30:09:2010

Link ze statami z game tracker danego serwera BF2

http://www.gametracker.com/player/sebo91/83.1.164.180:27015/

Od kiedy u Nas grasz - Można powiedzieć że gram od samego początku na BF2 no i grałem tu jak jeszcze był WAR3FT i wtedy miałem NS i nie miałem micro.

Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: od 25 do 30 godzin

Powód ubiegania się o Admina: Wiem że jest dużo adminów ale chyba kolejny nic nie zaszkodzi i tak widać ze większość nie ma czasu kiedy wejść, pograć długo i popilnować porządek.

Gram w różnym czasie nie mam jednej stałej pory gram kiedy mogę.

Może i nie jestem jakimś super graczem i nie mam zamiaru nim być. Gram jak umiem i nie będę nad tym płakał.

Nie dziwcie się że mam tak mało postów ale to przez Borsuka który usunął ten sam Temat co Adasiowi :D

Miałem kiedyś admian na innym sevrie wiec znam co nie co ale oczywiście trzeba sobie nie które rzeczy przypomnieć.

Chyba to wszystko jak by coś będę jeszcze odpowiadał na wasze pytania.

 

Pozdrawiam was i proszę o pozytywne rozparzenie : sebo91

Edited by sebo91
Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam waz i proszę o pozytywne rozparzenie : sebo91

 

Waz? To jesteśmy z dynastii Ming czy co? :P

 

Dobra to tak ten gracz często gra.

Ale moja opinia to Nie

Ponieważ iż za dużo jest adminów i myślę, że jeżeli miałby ktoś dostać admina to

loN, który nadal czeka na pozytywne rozpatrzenie podania..

A tak btw to i tak przydałaby się jakaś mała selekcja adminów, bo ostatnio dzieją się rzeczy nie możliwe..

Te skargi na DOMERA albo BanY są świadczeniem że oni są tak jakby nie poważani na tym serwerze, ponieważ nie trzymają się regulaminu.

 

Sebo musisz się duuuuużo postarać żebym był na TAK jak na razie kończę wypowiedź

Dziękuję Miłego Dnia.

Blancik

Link to comment
Share on other sites

No,przydałaby się jakaś selekcja adminów bo trochę duża ta nasza rodzina.

Z podaniem jestem na tak, sebo to spoko gościu, czasami mnie wnerwia z adasiem (oni wiedzą o co chodzi :D) i najważniejsze....to ty mi najbardziej pomogłeś w tym okresie kiedy starałem się o admina i mam okazje ci się odwdzięczyć wiec duże TAK.

Link to comment
Share on other sites

Za sebo jestem jak najbardziej na tak lubie go ma poczucie humoru dobrze zna banliste jest pomocny poza tym gra w oryginalnych porach dnia czyli wtedy gdy innych adminow jest najmniej bądź wcale na koniec pragne dodać że sebo byl by chyba ostatnim kandydatem bo nas już jest naprawde sporo ale nich zadecyduje nasz wuj !

wuju oddajemy ci głos xD

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za wasze szczerości chciał bym jeszcze usłyszeć co myślom admini co tu graja najdłużej :D

 

No ja wiem blanci ze chyba za bardzo za mną nie przepadasz. Jak mam być szczery tak samo czasami denerwujesz ze chcesz byc wielkim Pro graczem a jak ktoś cie zabją to zaraz mówisz ze nie ma głowy lub amunicja ci się skończyło albo miał dużego farta ze ktoś cie zabił. To tylko moje zdanie chciałem być tylko szczery co uważam wiec tylko się nie obrażaj. Ludzie z Warszawy powinni żyć w zgodzie no i oczywiście z resztą Polski.

Edited by ReVo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...