Jump to content
TheGames.PL More than games

SS'y By Blancik 4 Taczu & Fleszu


Recommended Posts

Jak chcecie porównać, to macie tu link do tematu w którym koleś przerobił screny!

http://forum.thegames.pl/odwolania-od-banow-ze-screenyami/1831-ss-y-od-i-kill-you.html

Porównajcie sobie.

Osobiście nic do blancika nie mam, nie raz mi się wydaje, że ma wh, ale też kiedyś przez jakieś pare dni osądzano mnie... taki 3 dniowy skill mialem :D, ja uważam, że nic nie ma ale trzeba sie przyjrzeć na komputerze z przybliżeniem.

 

P.s też mam bana od flesza :D bo go wyzywałem na innym servie ^^ sie zemscił skubany :D

Edited by BanY
Link to comment
Share on other sites

Szczerze....moim zdaniem fotki były przerabiane , to co napisał AdaS może być prawdą , można bez problemu podłożyć zdjęcia i przerobić.

 

Zdradza to ten błysk niby od He lecz to jest przerobiony błysk z flesha (moim zdaniem)

Jeszcze te połączone cegły......

 

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, Mteuszk zrobił Ci kiedyś screeny i za cholerę ich wrzucać nie chciałeś.

- Teksty z tym, że karta graficzna Ci się wali jest po prostu śmieszny, nie widziałem byś kogokolwiek pytał czym mogą być spowodowane większe pixele w grze (bardzo wiele osób tak robi).

- Godzinne podrabianie zdjęć (wymówka z kolacją też jest dobra ale nie dla mnie), bo przecież logiczne że jeśli admin robi screeny adminowi to powinno się to wrzucić od zaraz.

- Karta graficzna nie ma prawa niszczyć Ci grafiki (tak podejrzewam bo nigdy w życiu z czymś takim się nie spotkałem). Zauważ, że dopiero po screenach zacząłeś wymyślać tą historię.

- Te spakowane pewnie albo zapisałeś z tych co wysłałeś na imageshack albo nie wiem bo gadka, że skasowałeś je też jest dziwna skoro sprawa nie jest zakończona, chyba każdy jest na tyle inteligentny żeby dowodów alibi nie kasować, ale może nie są ludzie tacy inteligentni.

- Trochę kiepsko posługujesz się tym paintem zapraszam na lekcje u Ynex'a a się wyrobisz i nawet w 5 minut.

- Nie oglądałem demek ale nie zauważyłem kogokolwiek (z wyjątkiem I kill you) co miał to samo co Ty, jednak on już sprawy nie przedłużał co za tym idzie? Domyślił się, że został złapany.

Tyle ode mnie Pozdrawiam Ynex.

Link to comment
Share on other sites

Nie wierzysz to nie wierz.. Nie chcecie mnie w administracji i na serwerze to było mi to powiedzieć a nie teraz ściemniać się że screeny przerobiłem .. To tylko takie ********** żeby mnie się pozbyć..

Dobra Nie dawajcie mi UB spoko ..

 

Tylko teraz tak : Chcę podziękować za grę tylko i wyłącznie DaV'owi , Kr3atorowi , Thermalowi, Wronie i Quickowi bo reszta was to awanturnicy, którzy tylko podburzają reszte :)

 

 

DZIEKUJE TYM CO WYMIENIŁEM BO Z RESZTĄ TYCH CO GRAŁEM BĘDĘ GRAŁ DALEJ :)

 

Dziekuje Dobranoc! >.<

 

 

 

A no i dziekuję za prezent..

~close

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...